Opinie na temat forum....

Ogólnie zwiazane z BMW ///M
Dominik86
Posty: 16
Rejestracja: pt paź 07, 2011 10:26
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Opinie na temat forum....

Post autor: Dominik86 » czw lut 02, 2012 21:19

czekam ciagle widze reklamy audi na forum bmw? ;)

Awatar użytkownika
Venom
Moderator
Posty: 3181
Rejestracja: pn cze 16, 2008 13:07
Auto: E34 M5, E34 M5T, E24 635CSi
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Re: Opinie na temat forum....

Post autor: Venom » czw lut 02, 2012 23:26

u mnie też się pojawiło przy każdym poście:
Could not connect to smtp host : 111 : Połączenie odrzucone

Awatar użytkownika
kostek_ja
Posty: 2623
Rejestracja: pn wrz 24, 2007 02:12
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Opinie na temat forum....

Post autor: kostek_ja » pt lut 03, 2012 00:07

A u mnie co ciekawe znikło :)

Awatar użytkownika
kostek_ja
Posty: 2623
Rejestracja: pn wrz 24, 2007 02:12
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Opinie na temat forum....

Post autor: kostek_ja » pt lut 03, 2012 00:08

Ale jak na złość pisząc powyższe znowu wyskoczyło :)

Awatar użytkownika
Venom
Moderator
Posty: 3181
Rejestracja: pn cze 16, 2008 13:07
Auto: E34 M5, E34 M5T, E24 635CSi
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Re: Opinie na temat forum....

Post autor: Venom » sob lut 04, 2012 14:25

Mi dodatkowo przestały przychodzić powiadomienia o odpowiedzi w danym wątku oraz o nadejściu prywatnej wiadomości.

Awatar użytkownika
boogie
Posty: 753
Rejestracja: czw cze 07, 2007 20:27
Auto: M Sechs
Lokalizacja: W-wa

Re: Opinie na temat forum....

Post autor: boogie » wt lut 07, 2012 00:48

WIdzę że zniknął wątek o tej czarnej e39 z Bytowa na Słupskich blachach.... nie kumam tego, tym bardziej że był to paździerz sprawdzany przez ludzi dobrze sie znających, co ważnejsze z bezczelnie ściemniającym sprzedającym, który na bank jej za 50 tys nie sprzedał......

Auto dalej jest na sprzedaż:
http://otomoto.pl/bmw-m5-v8-400km-shado ... 89246.html
Pozdrówka!

Awatar użytkownika
vonHartge
Posty: 2
Rejestracja: wt lut 07, 2012 12:08
Lokalizacja: Polska

Re: Opinie na temat forum....

Post autor: vonHartge » śr lut 08, 2012 21:05

Witam,
boogie pisze:WIdzę że zniknął wątek o tej czarnej e39 z Bytowa na Słupskich blachach.... nie kumam tego, tym bardziej że był to paździerz sprawdzany przez ludzi dobrze sie znających, co ważnejsze z bezczelnie ściemniającym sprzedającym, który na bank jej za 50 tys nie sprzedał......

Auto dalej jest na sprzedaż:
http://otomoto.pl/bmw-m5-v8-400km-shado ... 89246.html
Temat został usunięty na prośbę samego autora ponieważ zawierał nieprawdę, oszczerstwa i był obraźliwy.
Użytkownik romi albo pomylił samochody, albo chciał komuś zrobić na złość - poprostu.
Co nim kierowało - nie wiem... ale usunięcie tematu mówi samo za siebie.

Do całej sytuacji bardzo pasuje jeden z postów z owego tematu, który pozwolę sobie zacytować:
Pawel_M3GT pisze:W takich przypadkach pamietajcie zeby nie brac tego w 100% jako prawde.
Przydalaby sie opinia jeszcze innej najlepiej znanej nam osoby.

Mialem taki sam przpadek ze ktos tak wlasnie opisal moje M ktore bylo IDEALNE... albo po zlosci albo to byla konkurencja , albo jakis zakompleksiony czlowiek nudzacy sie w domu.
Mowie tylko zeby nie wierzyc takim opisom w 100% !
I faktycznie, jeśli chodzi o M5 z powyższego odnośnika - jedyna znająca się na rzeczy osoba jaka sprawdzała ten egzemplarz to Pan Piórkowski z Wojkowic, którego myślę, że na tym akurat forum nie trzeba przedstawiać. Pan Tomasz nie miał absolutnie żadnych zastrzeżeń (diagnostyka mechaniczna, komputerowa, przejażdżka), co każdy może sobie zweryfikować u niego lub w dowolnym ASO. Pozatym pieniądze zainwestowane w serwis przez ostatnie pięć lat sporo przewyższają cenę w ogłoszeniu, a wszelkie uszkodzenia są udokumentowane zdjęciami... więc wszystko co napisał romi jestem w stanie podważyć a dodatkowo każdemu zainteresowanemu udowodnić!

Kolego boogie, Tobie również proponuję najpierw weryfikować o czym piszesz, bo możemy się spotkać na drodze sądowej, forum to nie piaskownica na placu zabaw ani miejsce spotkań dla plotkarek...

Pomyślcie na przyszłość o tym, że pisząc nieprawdę i nie mając żadnych dowodów możecie kogoś mocno skrzywdzić, a pokrzywdzony może (i z tego prawa napewno skorzysta) wyciągnąć konsekwencje.

PS. Przy okazji witam wszystkich użytkowników forum, żałuję tylko, że w takich a nie innych okolicznościach.
Pozdrawiam,

Awatar użytkownika
Pawel_M3GT
Posty: 2058
Rejestracja: czw cze 21, 2007 18:27
Auto: E36 M3 S54
Lokalizacja: ///M

Re: Opinie na temat forum....

Post autor: Pawel_M3GT » czw lut 09, 2012 11:12

No wlasnie, tak podejrzewalem, identyczna sytuacja jak ta ktora mialem przy sprzedazy swojej Mki..
Ciezko zweryfikowac co kto pisze , psycholi siedzacych przed komputerem czy bezczelnej konkurencji nie brakuje..
Mozna komus bardzo zaszkodzic.
Pisza tu glownie nasi stali "forumowi detektywi" aby sie popisac swoja "wiedza" o szparkach , klapach znaczkach itp
Kto jedzie po Mke to zazwyczaj zna sie na tym, wie o co wypytac sprzedawce i w jaki sposob do niego podejsc wiec powinien poradzic sobie sam.
Dzial "samochody z ogloszen" powinien zostac usuniety z tego forum
Moje zdanie

mateush
Site Admin
Posty: 1246
Rejestracja: pt paź 06, 2006 18:53
Auto: 997TT
Lokalizacja: Warszawa

Re: Opinie na temat forum....

Post autor: mateush » czw lut 16, 2012 01:15

Wracając do problemu:
Could not connect to smtp host : 111 : Połączenie odrzucone
Powinien być już usunięty. Dajcie znać czy jeszcze się pojawia.
Zauważyłeś problem z forum? Napisz od mnie PW!

Awatar użytkownika
Venom
Moderator
Posty: 3181
Rejestracja: pn cze 16, 2008 13:07
Auto: E34 M5, E34 M5T, E24 635CSi
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Re: Opinie na temat forum....

Post autor: Venom » czw lut 16, 2012 23:10

U mnie jak ręką odjął. Poza tym zaczęły mi też przychodzić powiadomienia, więc wygląda na to, że problem zażegnany.

Awatar użytkownika
boogie
Posty: 753
Rejestracja: czw cze 07, 2007 20:27
Auto: M Sechs
Lokalizacja: W-wa

Re: Opinie na temat forum....

Post autor: boogie » sob lut 18, 2012 13:42

vonHartge pisze:Kolego boogie, Tobie również proponuję najpierw weryfikować o czym piszesz, bo możemy się spotkać na drodze sądowej, forum to nie piaskownica na placu zabaw ani miejsce spotkań dla plotkarek...
usrałem sie ze śmiechu normalnie :mrgreen: , jak chcesz to na pw wysle Ci moje dane żebyś mógł pozew złożyć,
Nie róbcie z ludzi głupków, auto z Bytowa na blachach ze Słupska było obejrzane przez osoby które znam osobiście i które mają bardzo ładne zadbane nietuzinkowe bmw i potrafią użyć głowy przy oglądaniu. Ocena co do tej z Bytowa i relacja były jasne, jakby co wyciągne dokładne szczegóły tej "ygły" hehehe

Bardzo dobrze że jest ten wątek, bo rynek w Polsce mamy tak zdegenerowany przez "ygły" że człowiek sie za głowe łapie, a każdy POWAŻNY kupiec jedzie oglądać auto, przy tym fajnie jak może czegoś sie dowiedziec z forum, a to że taaaaaaaki bezwypadek, ze angol, że szczepan etc. tymbardziej że wiele z Mek jest tu ludziom znana w czasów wcześniejszych,

Ja nigdy nie widziałem żadnych ale od tych co mają porządne auta, ani żadnych wrzut pod adresem tych ich aut. Bulwersują sie tylko ci, którzy mają samochody kupowane na siłe po trupach, byle mieć "mkie".
Pozdrówka!

Awatar użytkownika
vonHartge
Posty: 2
Rejestracja: wt lut 07, 2012 12:08
Lokalizacja: Polska

Re: Opinie na temat forum....

Post autor: vonHartge » pn lut 20, 2012 13:30

boogie pisze:Ja nigdy nie widziałem żadnych ale od tych co mają porządne auta, ani żadnych wrzut pod adresem tych ich aut. Bulwersują sie tylko ci, którzy mają samochody kupowane na siłe po trupach, byle mieć "mkie".
Znowu ploteczki, może spróbuj zrobić karierę na pudelku albo czymś podobnym... Nie widziałeś samochodu sam, więc nie pisz głupot. Nasłuchałeś się bajek od rozczarowanego małolata, który miał za mało pieniędzy, żeby kupić samochód i chciał za to uprzykrzyć życie sprzedającemu. DLATEGO JEGO TEMAT ZOSTAŁ USUNIĘTY, jeśli masz więcej niż 12 lat i potrafisz czytać ze zrozumieniem to powinieneś to pojąć. Dla mnie to normalne, że bulwersują się Ci, którzy zostali niesłusznie oskarżeni. A to, że ktoś posiada ładne auto nie jest jednoznaczne z tym, że musi się na nim znać, dla mnie (i pewnie nie tylko) ważniejsza jest opinia fachowca z 35 letnim doświaczeniem lub przynajmniej ASO. Pokaż dowody albo zamilcz bo męczy mnie już ta błazenada.
Pozdrawiam,

Awatar użytkownika
Maros
Posty: 2546
Rejestracja: ndz paź 08, 2006 23:00
Auto: M5F10, M3E92, M3E46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Opinie na temat forum....

Post autor: Maros » pn lut 20, 2012 21:35

Koniec OT! Przenieście się z tym na PW!

Awatar użytkownika
kostek_ja
Posty: 2623
Rejestracja: pn wrz 24, 2007 02:12
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Opinie na temat forum....

Post autor: kostek_ja » wt mar 13, 2012 18:05

mateush, mógłbyś odblokować możliwość edycji postów po dłuższym czasie?

Awatar użytkownika
Maros
Posty: 2546
Rejestracja: ndz paź 08, 2006 23:00
Auto: M5F10, M3E92, M3E46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Opinie na temat forum....

Post autor: Maros » wt mar 13, 2012 20:37

Ja to zablokowałem i chce żeby tak zostało. Jeśli chcesz coś wyedytować to pisz PW.

ODPOWIEDZ