E34 M5

Oferty sprzedaży części do BMW ///M
Regulamin forum
ZASADY UMIESZCZANIA OGLOSZEN:

1. Na forum obowiazuje zakaz dzialalnosci komercyjnej. Na przyklad: linki w podpisie, tematy nie bedace ogloszeniami prywatnych osob, bannery reklamowe, etc.

Istnieje mozliwosc zareklamowania sie na Mforum, w tej sprawie prosze o kontakt ze mna: PW (prywatna wiadomosc) lub mail. Wszystko znajdziecie w moim profilu lub na pasku ponizej.
Oferujemy m.in. reklame bannerowa (banner duzy, maly, gora lub dol strony), temat sponsorowany, forum sponsorowane, wspolpraca na M Track Day, i inne

2. To forum to nie portal aukcyjny, wiec prosze o podawanie w tresci ogloszenia ceny oferowanego przedmiotu(ow), badz przedzialu cenowego.
Wyjatkiem od reguly sa ogoszenia w ktorych znajduja sie linki do Allegro, badz innych portali.
Ogloszenia nie spelniajace powyzszego wymogu beda usuwane.

3. Dla ofert sprzedaży aut zostało stworzone dedykowane forum "Sprzedam auto". Proszę o zamieszczanie tam tylko ogłoszeń sprzedaży aut BMW ///M lub podobnych.

4. Proszę o ogłoszenia dotyczące tylko części (oraz aut) związanych BMW ///M (np. części pasujące do takich aut lub auta o podobnych osiągach / historii)
SyTy
Posty: 710
Rejestracja: pn lut 18, 2008 13:53
Lokalizacja: Warszawa/Koszalin

E34 M5

Post autor: SyTy » pt gru 05, 2014 12:57

Zdecydowałem o wystawieniu na sprzedaż mojej babiny. Na tą chwilę wystawiam tu licząc, że zostanie w PL w dobrych rękach. Po nowym roku wystawiam na zagranicznych portalach.

Wóz kupiłem w CH od drugiego właściciela, jakaś tam cząstkowa historia tu: http://mforum.com.pl/viewtopic.php?f=20&t=578" onclick="window.open(this.href);return false;
Samochód od samego początku utrzymywany w stanie technicznym 5+, płyny ustrojowe, regulacje zaworów, ogólne przeglądy wykonywane co rok na wiosnę. W trakcie mojej eksploatacji wymieniona cała masa części, które wymagały wymiany jak również prewencyjnie aby uniknąć niespodzianek i jednocześnie cieszyć się jazdą zwartym i „czujnym” klasykiem. Przez ten okres wydałem stos złotówek, którego nie chciałbym nawet podsumowywać z obawy na złe samopoczucie. Jest tu kilku userów, którzy mogą potwierdzić moje zboczenie na tym punkcie :D . Wóz użytkowany z rozsądkiem wymaganym dla klasyków do jakich niewątpliwie się zalicza. Zrobiłem nim szczęśliwie około 30tkm i poza jednym incydentem z pompą paliwa nigdy mnie nie zawiódł.
Nie ma na tą chwilę żadnych wymagań inwestycyjnych pod kątem stanu technicznego, silnik, skrzynia, dyfer działają bardzo dobrze, na wiosnę ubiegłego roku robiłem pełną rewizję zawieszenia i napędu wymieniając dokładnie wszystko co gumowo metalowe, włącznie z elementami przy przeniesieniu napędu. Od tamtej pory zrobione max. 1000 km.
Samochód niestety wymaga atencji pod kątem kosmetyki lakierniczej. Zaprawki robione po zakupie kilka lat temu nie przetrwały próby czasu, doszły jakieś bojle parkingowe po debilach parkujących obok etc. Rudej brak co jest niezwykle rzadkie w tych wozach.

Cena jaka mnie interesuje to 56 500 PLN. Możemy negocjować ale nie przez telefon ani tym bardziej tutaj. Dla tych którzy szukają tego modelu jest to moim skromnym zdaniem oferta jakiej nie znajdzie się na tą chwilę nigdzie na dostępnych portalach internetowych.

Zapraszam

PS

mam też kilka smaczków, które przez ten okres udało mi się wyszukać do tego modelu i jeśli kupujący wyrazi chęć a i cena ostateczna transakcji będzie satysfakcjonująca dostanie je w gratisie :)

EDIT:
Jako, że pytania się powtarzają, odpowiem tutaj:
Wóz nie był rozbity. Po sprowadzeniu zrobione były zaprawki, proszę spojrzeć w link, który wkleiłem.
Zgadzam się na inspekcję dowolnego zaprzyjaźnionego mechanika na koszt oferenta.
Nie zamieniam się, sprzedaje.
Smaczki sprzedaje po sprzedaży wozu, jak zostaną - wystawie je w pierwszej kolejności tu.
No Fear - No Fun!

SyTy
Posty: 710
Rejestracja: pn lut 18, 2008 13:53
Lokalizacja: Warszawa/Koszalin

Re: E34 M5

Post autor: SyTy » sob gru 06, 2014 12:41

Sprzedany, zostaje na forum, mozna zamykać.
No Fear - No Fun!

Awatar użytkownika
--==maly==----
Posty: 2508
Rejestracja: śr sie 06, 2008 09:21
Auto: M3 F80 17"
Lokalizacja: Warszawa

Re: E34 M5

Post autor: --==maly==---- » sob gru 06, 2014 12:47

Szkoda po tylu latach ale ważne,że zostanie w porządnym stanie.

Konrad95x
Posty: 567
Rejestracja: wt sie 25, 2009 21:28
Auto: M5
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Re: E34 M5

Post autor: Konrad95x » sob gru 06, 2014 12:51

wow! nie zdąrzyłem przeczytać ogłoszenia... :)
Będzie sentyment po tym autku...Teraz na drodze nikt Cię SyTy nie pozna w innym aucie :P...

Potwierdzam, nowemu użytkownikowi, że stan auta jest prawdziwie kolekcjonerski...co zapewne już teraz nie ma znaczenia :D
Konrad
http://www.ktd.eu" onclick="window.open(this.href);return false;

SyTy
Posty: 710
Rejestracja: pn lut 18, 2008 13:53
Lokalizacja: Warszawa/Koszalin

Re: E34 M5

Post autor: SyTy » sob gru 06, 2014 13:20

Fakt, sentyment zostanie. Nie wykluczone, że jeszcze trafi do mnie jakaś E34, być może nawet i moja :)
No Fear - No Fun!

Awatar użytkownika
Bombel
Posty: 2367
Rejestracja: wt paź 10, 2006 00:58
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: E34 M5

Post autor: Bombel » sob gru 06, 2014 14:11

O kurde, szybko!! Gratuluję!! ;)
Części do BMW M5 E39 i M3 E36/E46.

Barton66
Posty: 172
Rejestracja: pt lip 22, 2011 15:20
Auto: 535d f11
Lokalizacja: West

Re: E34 M5

Post autor: Barton66 » sob gru 06, 2014 14:18

Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło :) dobry egzemplarz szybko się sprzedaję! Graty starszyzna! :D
P.S.
Nawet wiem kto kupił ale nie powiem :)

Awatar użytkownika
Lassie
Posty: 476
Rejestracja: pn gru 27, 2010 14:04
Auto: Świniolot M3
Lokalizacja: Pomorskie

Re: E34 M5

Post autor: Lassie » sob gru 06, 2014 15:50

Cholera, sam się nad Twoją ex już zastanawiałem od wczoraj Syty...Zajeb.... autko, gratulacje dla nowego pilota.

Awatar użytkownika
Pawel_M3GT
Posty: 2058
Rejestracja: czw cze 21, 2007 18:27
Auto: E36 M3 S54
Lokalizacja: ///M

Re: E34 M5

Post autor: Pawel_M3GT » sob gru 06, 2014 15:57

E34, 56tys , Polska, jeden dzien..
zdarzyl sie cud :)
gratuluje !

Awatar użytkownika
Venom
Moderator
Posty: 3181
Rejestracja: pn cze 16, 2008 13:07
Auto: E34 M5, E34 M5T, E24 635CSi
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Re: E34 M5

Post autor: Venom » ndz gru 07, 2014 01:39

Tomaszu ja też cieszę się, że została w PL. Auto było warte tej ceny.

Smaczki jakieś masz czy poszły z autem ? :D :)

kris///
Posty: 285
Rejestracja: ndz lis 04, 2007 18:25
Lokalizacja: Londyn/Zabrze

Re: E34 M5

Post autor: kris/// » ndz gru 07, 2014 11:02

Szybko poszla :) poniewaz cena byla mega atrakcyjna jezeli stan opisany prze Ciebie byl rzecywisty.Zostaly jakies rarytasy?

SyTy
Posty: 710
Rejestracja: pn lut 18, 2008 13:53
Lokalizacja: Warszawa/Koszalin

Re: E34 M5

Post autor: SyTy » ndz gru 07, 2014 13:14

Dam znak co zostalo jak nowy właściciel odbierze wóz. Jest dolot, stabilizatory, klamki z grawerką, wnętrze winkelhoka, tylna kanapa dwumiejscowa, jakieś listwy, nowe soczewki do lamp etc. Muszę strych przepatrzeć co tam nautykałem przez te lata :D
No Fear - No Fun!

Awatar użytkownika
--==maly==----
Posty: 2508
Rejestracja: śr sie 06, 2008 09:21
Auto: M3 F80 17"
Lokalizacja: Warszawa

Re: E34 M5

Post autor: --==maly==---- » ndz gru 07, 2014 13:40

SyTy pisze: wnętrze winkelhoka, tylna kanapa dwumiejscowa, :D
To jest mega strasznie mi się podoba takie wnętrze.

SyTy
Posty: 710
Rejestracja: pn lut 18, 2008 13:53
Lokalizacja: Warszawa/Koszalin

Re: E34 M5

Post autor: SyTy » ndz gru 07, 2014 18:45

Fakt choć 20 jahre jest numero uno. Winkiel z tylu miał tradycyjną kanapę, dwumiejscowka jest dodatkowo.
No Fear - No Fun!

ODPOWIEDZ