Sprzedam filtr powietrza Active Autowerke E92 M3

Oferty sprzedaży części do BMW ///M
Regulamin forum
ZASADY UMIESZCZANIA OGLOSZEN:

1. Na forum obowiazuje zakaz dzialalnosci komercyjnej. Na przyklad: linki w podpisie, tematy nie bedace ogloszeniami prywatnych osob, bannery reklamowe, etc.

Istnieje mozliwosc zareklamowania sie na Mforum, w tej sprawie prosze o kontakt ze mna: PW (prywatna wiadomosc) lub mail. Wszystko znajdziecie w moim profilu lub na pasku ponizej.
Oferujemy m.in. reklame bannerowa (banner duzy, maly, gora lub dol strony), temat sponsorowany, forum sponsorowane, wspolpraca na M Track Day, i inne

2. To forum to nie portal aukcyjny, wiec prosze o podawanie w tresci ogloszenia ceny oferowanego przedmiotu(ow), badz przedzialu cenowego.
Wyjatkiem od reguly sa ogoszenia w ktorych znajduja sie linki do Allegro, badz innych portali.
Ogloszenia nie spelniajace powyzszego wymogu beda usuwane.

3. Dla ofert sprzedaży aut zostało stworzone dedykowane forum "Sprzedam auto". Proszę o zamieszczanie tam tylko ogłoszeń sprzedaży aut BMW ///M lub podobnych.

4. Proszę o ogłoszenia dotyczące tylko części (oraz aut) związanych BMW ///M (np. części pasujące do takich aut lub auta o podobnych osiągach / historii)
Awatar użytkownika
seevin
Posty: 137
Rejestracja: pt wrz 01, 2017 13:22
Auto: E92 M3 Competiton

Sprzedam filtr powietrza Active Autowerke E92 M3

Post autor: seevin » ndz sty 26, 2020 21:30

Sprzedam filtr powietrza do E92 M3 firmy Acive Autowerke.
Filtr mam od ok. 1,5 roku, zrobiłem jakieś 10 tys. km. W cenie dodaję zestaw do czyszczenia i smarowania.
Wersja przeznaczona do aut po lifcie, ale powinien też pasować do starszych aut po wyjęciu aluminiowego dystansu.

Filtr specjalnie sprowadzałem z USA ze względu na o wiele lepszą jakość wykonania niż oferowane na rynku Europejskim KN czy BMC. W rurze dolotowej po 7000km nie było ani grama pyłu.

Sprzedaję bo zmieniłem na carbonowy dolot aFe.

Cena 400zł

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Scarface1987
Posty: 30
Rejestracja: śr cze 05, 2019 10:57
Auto: Bmw m3 e90

Re: Sprzedam filtr powietrza Active Autowerke E92 M3

Post autor: Scarface1987 » czw sty 30, 2020 00:13

Hej. Powiedz a jesteś zadowolony z tego dolotu afe? Jakieś znaczące przyrosty cz bez szału ?

Awatar użytkownika
seevin
Posty: 137
Rejestracja: pt wrz 01, 2017 13:22
Auto: E92 M3 Competiton

Re: Sprzedam filtr powietrza Active Autowerke E92 M3

Post autor: seevin » pt sty 31, 2020 20:24

Dźwięk jest świetny i głównie dla tego kupiłem ten dolot.
Przyrostów żadnych nie czuję i szczerze mówiąc nie spodziewałbym się niczego po żadnym innym dolocie. Wszystkie przyrosty jakie podają producenci pochodzą głównie z samego filtra, ta rura dodaje może ze 2 konie :P
Ale dla samego brzmienia zdecydowanie polecam, już sam filtr sporo zmienił, a pełny carbonowy dolot daje jeszcze więcej.

Awatar użytkownika
seevin
Posty: 137
Rejestracja: pt wrz 01, 2017 13:22
Auto: E92 M3 Competiton

Re: Sprzedam filtr powietrza Active Autowerke E92 M3

Post autor: seevin » śr lut 26, 2020 21:58

Nowa cena 350zł za komplet

Awatar użytkownika
seevin
Posty: 137
Rejestracja: pt wrz 01, 2017 13:22
Auto: E92 M3 Competiton

Re: Sprzedam filtr powietrza Active Autowerke E92 M3

Post autor: seevin » pn maja 04, 2020 16:08

Sprzedane

ODPOWIEDZ