(Sprzedam) felgi m3 18 cali styling 72, wydech eismman m3 e3

Oferty sprzedaży części do BMW ///M
Regulamin forum
ZASADY UMIESZCZANIA OGLOSZEN:

1. Na forum obowiazuje zakaz dzialalnosci komercyjnej. Na przyklad: linki w podpisie, tematy nie bedace ogloszeniami prywatnych osob, bannery reklamowe, etc.

Istnieje mozliwosc zareklamowania sie na Mforum, w tej sprawie prosze o kontakt ze mna: PW (prywatna wiadomosc) lub mail. Wszystko znajdziecie w moim profilu lub na pasku ponizej.
Oferujemy m.in. reklame bannerowa (banner duzy, maly, gora lub dol strony), temat sponsorowany, forum sponsorowane, wspolpraca na M Track Day, i inne

2. To forum to nie portal aukcyjny, wiec prosze o podawanie w tresci ogloszenia ceny oferowanego przedmiotu(ow), badz przedzialu cenowego.
Wyjatkiem od reguly sa ogoszenia w ktorych znajduja sie linki do Allegro, badz innych portali.
Ogloszenia nie spelniajace powyzszego wymogu beda usuwane.

3. Dla ofert sprzedaży aut zostało stworzone dedykowane forum "Sprzedam auto". Proszę o zamieszczanie tam tylko ogłoszeń sprzedaży aut BMW ///M lub podobnych.

4. Proszę o ogłoszenia dotyczące tylko części (oraz aut) związanych BMW ///M (np. części pasujące do takich aut lub auta o podobnych osiągach / historii)
ww296
Posty: 152
Rejestracja: pn cze 28, 2010 20:01
Lokalizacja: Kraków

(Sprzedam) felgi m3 18 cali styling 72, wydech eismman m3 e3

Post autor: ww296 » ndz sie 01, 2010 10:59

itam

Do sprzdania tłumik Eisman dedykowany do M3 E36 ale podobno pasuje i poprawia dzwięk w 325 i 328. Oczywiście pełna nierdzewka - dedykowany do M3 wiec średnica 60 mm i końcowe rurki asymetryczne. Oczywiście kompletny z flanszami (nie cięty) i osłoną termiczną.
cena nowego 3600 - chciałbym połowę czyli 1800 - ale do dogadania - najchetniej zamienie na serię do m3 3.2.
Dzwięk dużo bardzij intensywny niż na seri, podobno popprawia troche moc zwłaszcza w 325 i 328 - ale nic nie objecuję
powód sprzedaży - dla mnie jest za głośny.


Sprzedam koła do BMW E36, E46 18 cali z oponami michelin Pilot Sport z 2006 i 2007 roku.

Felgi styling 72 - seria BMW M3 E46
opony 225/45/18 przód i 255/35/18 tył Opony doskonale trzymają i są swieże ale z tyłu bieżnika już nie za dużo - ale łysa nie jest

Sprzedaż lub zamiana na oryginalne od M3 E36 17 cali styling 24 lub motorsporty.
Cena - 1800 zł zamienie bez dopłat za 17 od M3 jeśli na 17 będą młode opony min 2006 rok. no i rozmiar seryjny czyli 225/45/17 i 245/40/17.
Felgi idealne co prawda nie sprawdzałem jeszcze na wyważarce ale na samochodzie bez żadnych drgań nawet przy wyższych predkościach.
ciągle szybciej...

ODPOWIEDZ