SPRZEDAM Spoilery Carbon Performance E90 i E90

Oferty sprzedaży części do BMW ///M
Regulamin forum
ZASADY UMIESZCZANIA OGLOSZEN:

1. Na forum obowiazuje zakaz dzialalnosci komercyjnej. Na przyklad: linki w podpisie, tematy nie bedace ogloszeniami prywatnych osob, bannery reklamowe, etc.

Istnieje mozliwosc zareklamowania sie na Mforum, w tej sprawie prosze o kontakt ze mna: PW (prywatna wiadomosc) lub mail. Wszystko znajdziecie w moim profilu lub na pasku ponizej.
Oferujemy m.in. reklame bannerowa (banner duzy, maly, gora lub dol strony), temat sponsorowany, forum sponsorowane, wspolpraca na M Track Day, i inne

2. To forum to nie portal aukcyjny, wiec prosze o podawanie w tresci ogloszenia ceny oferowanego przedmiotu(ow), badz przedzialu cenowego.
Wyjatkiem od reguly sa ogoszenia w ktorych znajduja sie linki do Allegro, badz innych portali.
Ogloszenia nie spelniajace powyzszego wymogu beda usuwane.

3. Dla ofert sprzedaży aut zostało stworzone dedykowane forum "Sprzedam auto". Proszę o zamieszczanie tam tylko ogłoszeń sprzedaży aut BMW ///M lub podobnych.

4. Proszę o ogłoszenia dotyczące tylko części (oraz aut) związanych BMW ///M (np. części pasujące do takich aut lub auta o podobnych osiągach / historii)
Saper1008
Posty: 7
Rejestracja: czw kwie 20, 2017 22:21
Auto: E92 335i +++

SPRZEDAM Spoilery Carbon Performance E90 i E90

Post autor: Saper1008 » pn lip 31, 2017 20:24

Mam na sprzedaż spoilery Performance wysokie HIGH KICK do E90 i E92.
Cena 639 zł plus wysyłka z Polski 30 zł
Tel. 798311389 lub PW
Spoilery są super jakości, ładnie pokryte carbonem, pasują BDB sam mam taki na aucie i używam go 2 lata bez żadnych problemów także polecam. W zestawie czerwona taśma 3M taka sama która używa się do klejenia oryginalnego Spoilera Performance.
Mam umowę z firma która ma w ofercie wysokiej jakości części carobonowe do wielu aut miedzy innymi do M3 E90 E92 E93 spoilery dyfuzory dokładki splittery side splittery cardansy praktycznie wszystko, potrzebujesz coś zapraszam do kontaktu PW lub tel. 798311389
E90
Obrazek

Obrazek


E92
Obrazek

Obrazek

ODPOWIEDZ