M3 E46 coupe manual, EU, bezwypadek, bez szyberdachu, takie M3 E46 jak ma być.

Oferty sprzedaży samochodów BMW ///M i podobnych
Awatar użytkownika
jiGsaw
Posty: 112
Rejestracja: pn mar 28, 2016 13:07
Auto: M3 E46

M3 E46 coupe manual, EU, bezwypadek, bez szyberdachu, takie M3 E46 jak ma być.

Post autor: jiGsaw » ndz gru 13, 2020 20:29

Dzień dobry,

W chwili obecnej istnieje możliwość odkupu mojego BMW. Samochód był moim marzeniem, które udało mi się odhaczyć, długo rozglądałem się za odpowiednim egzemplarzem. Gdy już się udało to auto doprowadziłem do możliwie dobrego stanu i dbałem jak mogłem, wszystkie techniczne sprawy zostały ogarnięte u najlepszych fachowców w kraju. Samochód posiadam od 3.5 roku, w tym czasie był garażowany, u poprzednika również. Do samochodu posiadam ogromną dokumentację, faktury, zdjęcia, przeglądy robione m.in. w ASO BMW itd. Podchodzę do samochodu w pełni poważnie, tak samo wobec klienta, jak i wobec siebie. Samochód mogę sprzedać, bo po prostu nie mam już czasu nim jeździć, nacieszyłem się, na co dzień użytkuję bardziej cywilne szybkie auto i na chwilę obecną być może ten egzemplarz ma szansę zostać doceniony u kogoś innego.

Zachęcam do zapoznania się z treścią ogłoszenia gdzie jest przedstawiony dokładny opis. W przypadku chęci pozyskania dokładniejszych informacji, opisu w języku ojczystym lub rozmowy na temat samochodu albo przesłania dokumentacji, zdjęć itp. itd., zachęcam do kontaktu telefonicznego +48 696 321 955. Osoba, która wie czego szuka nie będzie rozczarowana.

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta ... =303060222


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
palantini3

Awatar użytkownika
jiGsaw
Posty: 112
Rejestracja: pn mar 28, 2016 13:07
Auto: M3 E46

Re: M3 E46 coupe manual, EU, bezwypadek, bez szyberdachu, takie M3 E46 jak ma być.

Post autor: jiGsaw » wt sty 05, 2021 11:17

pojechała, bardzo miły Pan pochodzący z naszej wschodniej granicy docenił, bez próby negocjacji ceny i bez jazdy próbnej. na dzisiaj mam już wódkę przygotowaną :) :(
palantini3

asmo
Posty: 35
Rejestracja: wt paź 04, 2016 07:35
Auto: M3/LS400/F150
Lokalizacja: PSD

Re: M3 E46 coupe manual, EU, bezwypadek, bez szyberdachu, takie M3 E46 jak ma być.

Post autor: asmo » ndz sty 10, 2021 23:56

Można wiedzieć za ile mniej więcej poszła?
Badam rynek, bo mam podobny egzemplarz ;)

Awatar użytkownika
jiGsaw
Posty: 112
Rejestracja: pn mar 28, 2016 13:07
Auto: M3 E46

Re: M3 E46 coupe manual, EU, bezwypadek, bez szyberdachu, takie M3 E46 jak ma być.

Post autor: jiGsaw » śr sty 13, 2021 19:37

Przecież masz cenę podaną w ogłoszeniu, jeszcze nie miałem czasu go zdjąć. Kurs EURO na PLN też mam Ci przeliczyć? Historię kursów na tydzień temu też znajdziesz w google. :572:
palantini3

asmo
Posty: 35
Rejestracja: wt paź 04, 2016 07:35
Auto: M3/LS400/F150
Lokalizacja: PSD

Re: M3 E46 coupe manual, EU, bezwypadek, bez szyberdachu, takie M3 E46 jak ma być.

Post autor: asmo » śr sty 13, 2021 23:04

jiGsaw pisze:
śr sty 13, 2021 19:37
Przecież masz cenę podaną w ogłoszeniu, jeszcze nie miałem czasu go zdjąć. Kurs EURO na PLN też mam Ci przeliczyć? Historię kursów na tydzień temu też znajdziesz w google. :572:
Heh, po prostu na telefonie nie mogłem otworzyć linku przez captcha, i myślałem że już usunięte.
Przez przeglądarkę widzę że wszystko działa.

ODPOWIEDZ