Uwaga trefne ogłoszenie !!!! BMW m3 Gdynia !!!

Oferty sprzedaży samochodów BMW ///M i podobnych
Starvedbody
Posty: 154
Rejestracja: sob wrz 28, 2013 19:21
Auto: E46 m3 2001 EU (engine Lift)
Lokalizacja: 3miasto

Uwaga trefne ogłoszenie !!!! BMW m3 Gdynia !!!

Post autor: Starvedbody » śr lip 12, 2017 01:20

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-m3-po ... yZ4RL.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Silnik tego auta jest przedliftowy !!! Przed zakupem proszę o weryfikację numeru silnika !!! (mimo nakrętki na wlew oleju które sam ode mnie odkupił)
Inne korby inne panewki, przekładka silnika ,rzeźba uderzony mocno przód lewa strona masa rdzy wymieniane dżwi prawa strona, malowany cały !!!

Człowiek z bardzo złą opinią w trójmieście !!!
Znam wcześniejszego właściciela w razie wszelkich pytań proszę kierować na Prv !!

Omijać szeroki łukiem.

jego drugie M3 mimo hamulców cls i felg (ori)- (ostatnio było w warsztacie fabryka mechanika) również rzeźbienie stan tragedia w wywaloną podłogą i rozwarstwiającymi się progami (lewa strona)

Wcześniej to było to auto
viewtopic.php?f=32&t=7018&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;

Naklejki przełożone kierownica obszyta ponieważ była zniszczona.

Problem z przekładnią smg (regeneracja Agregat hydrauliczny ze zbiorn. ciśn.
21 53 2 229 715) !! (bardzo drogi element) !

Pozdrawiam

krzyzak_alpina
Posty: 27
Rejestracja: pt sie 29, 2014 16:44
Auto: M3 e46, e60 530d, e30 325
Lokalizacja: Gryfino

Re: Uwaga trefne ogłoszenie !!!! BMW m3 Gdynia !!!

Post autor: krzyzak_alpina » śr lip 12, 2017 06:45

To chyba samochód użytkownika porscheee z forum :)

Awatar użytkownika
porscheee
Posty: 448
Rejestracja: ndz sty 03, 2010 21:24
Auto: E46 M3
Lokalizacja: Gdynia

Re: Uwaga trefne ogłoszenie !!!! BMW m3 Gdynia !!!

Post autor: porscheee » śr lip 12, 2017 10:01

Generalnie nie powinienem nic odpisywać bo raz to stek bzdur a dwa to ze jestem na wakacjach w Pl a aby pobawić sie przy autach i odpocząć a nie siedzieć na kompie . Uwazam ze takie pomowienia powiny być karalne ale nie mam na to czasu , chyba ze czlowieczek się rokreci to na pewno tego tak nie zostawię i zostana wyciagniete konsekwencje prawne .
Od rana telefony co to się stało , co to za Typ ...
Patrze oczom nie wierze , no ale każdy ma swoje hobby i orientacje polityczną - tu od razu widać jaka (nadmiar jadu itp. :) . Zyjac od 7 lat poza Pl odzywaczilem się od takich zagran przyznam nie wiem jak z tym walczyc bo nie mam zamiaru znizac się do takiego poziomu. Wystrczyloby ze napisze ze autor jakiegoś watku jest złodziejem , przeczyta to 100 osob , to pojdzie na koljeny 1000 info pojdzie dalej a człowiek niewinny ...

Mam nadzieje ze sa tu jeszcze inteligentni ludzie bo każdy taki od razu wyczuje ze ten pierwszy post jest " wycieczka personalna , sprawa osobista , cos w stylu zadra w sercu ..."

Przyznaje poznałem tego pseudo chlopca w przeszlosci pare lat temu , bo chciał kupic wlasnie ten samochod co go tak fałszywie opisal , jakos wtedy mu usterki nie przeszkadzaly wręcz zadowolony bo zawsze taniej , mi tez nie bo wiedziałem ze sobie z tym poradzę - i tak tez zrobiłem , no ale jak to w zyciu bywa babcia nie wylozyla mu tyle 100-tek ile by potrzebowal a pojawil się na horyzoncie taki gość jaka ja z pega w kieszni i kupil auto z miejsca - no i chłopczyk placze do dziś z tego powodu . Malo tego nadal skomląc ze nie ma tyle a marzy cale zycie o m3 - widać ze do dziś , postanowiłem mu sprzedać swoje najgorsze m3 jakie wtedy miałem bo chodzilo tylko o to żeby było jak najtańsze , gość swiadom co kupuje ogarnial w nim rok moze dluzej problemy , po czym jak auto ponoc wskrzesil jak to z dziecmi bywa rozbil je - szkoda calkowita zdjęcia w sieci ( srebrny manual przedlift bez szyberdach )
viewtopic.php?f=3&t=10012&p=90439#p90439" onclick="window.open(this.href);return false;
Pisal potem na forum ze szuka karoserii - nie wiem czy odbudowal czy nie nie zaglądam ludziom w garaze jak to co po niektórzy w każdym razie jego auto nadawalo się tylko na zlom totalny banan zdejcia mam do wgladu.
Wracajac do tego co napsial zirytowany niedolą pseudo facet który powyrywal sobie już chyba wszytkie wlosy z glowy z zazdrości zawiści itp. bo juz wtedy był łysy informuje co nastepuje :
1) to ze szukałem drzwi na forum srebrnych nie znaczy ze były wymienione , owszem przydaloby się je wymienic bo to jedyny element na którym wychodzi korozja (koszt drzwi w kolor do e46 coupe 100zl na allegro ) , jak to w każdej e46 w dolnym rogu przy przednim błotniku , ale gość cos zle wyczytal i przekrecil bo chodzi o lewe a nie prawe .
2) wspomina cos o jakiejś nakrętce która od niego niby kupiłem , od tego człowieka nie kupiłbym nawet 100gram zlota za 1/10 ceny majac np lombard za samo spojrzenie w twarz ... wiec naparawde nie wiem o co chodzi
3) auto mocno uderzone , zapraszam każdego znawce jak pisałem w aukcji zgadzam się na kazde aso warsztat podnośnik niech nawet rentgena zrobia , auto nie ma takowych oznak , oczywiście gemometria tez super poświadczone, Hunter , mam wydruk ale można podjechać z kupującym , z tego co wiem auto miało stluczke majac 6 miesięcy po wyprodukowaniu - tez mam kontakt z 1 wlascicielem i mogę do niego skierować , potem naprawione i do dziś dnia nie miało zadnej przygody , no może raz dotknelem czyjs hak i malowałem przod zderzak tylko , żeby było ciekawiej po tej przygodzie w de jak auto było nowe mam 2 elementy które były wymienione na nowe bo auto było sporo wtedy warte , podgięty narioznik maski , każdy by to teraz zrobil i wzmocnienie przod narozik ten sam , co do malowania ze cale , uważam ze nie cale ale każdy może to sobie sprawdzic nie mam z tym problemu , podloga tyl cala i nigdy nie wymieniana , dla mnie ważne ze najszybsza m3e46 jaka miałem i technicznie igla
4) najbardziej boli mnie fakt ze gość pisze cos o moim kolejnym aucie wogole nie na sprzedaż które aktualnie odbudowuje , wspomniał cos o podłodze ze peknieta , jeżeli chodzi o to drugie auto wogole nie powiniem nic pisać ale napisze bo to najlepszy dowod ze gość ma cos nie tak z oczami albo pod sufitem pisze o podłodze i progu , a podloga tylna była wyminiana w aso w nim jest fv , a auto jest 100000% bezwypadkowe bezkolizyjne itp. kupione od olimpijczyka pierwszego wlascicila , ma rdze to fakt bo auto uzywal jako codzinne jezdzac na treningi caly rok , teraz najlepsze , w przyszłym tyg auto będzie cale malowane mino iż nie miało wypadku , ma za to wiele odpryskow od których robi się rdza i wgniotki parkingowe od drzwi aut ludzi z charakterem podobnym do zalozyciela watku
5) nie wiem czy jest tu urząd skarbowy na forum ale tylko w mki od 9 czerwca gdy tu wyladowalem wlozylem 25tys zl dla jednych to dużo dla innych nie ... sa fv i może to da do myslenia jak dbam o auta
6) pompa smg tez cos pomylil , owszem wyminialem silniczek pompy smg sam silniczek i tez dotyczyło to auta nie z ogłoszenia , w srebrnej na sprzeadz było tylko zmieniane sprzeglo i adaptacja , obie skrzynie nie maja zadnych bledow chodza idelanie i nie zamieniłbym ich na zadnego manuala już jednego kiedyś miałem i zakleszczylkem w nim 2x3bieg
reasumując , odpowiem naparwde zainteresowanym a nie nabijaczom postu na kazde pytnanie , zreszta w ogłoszeniu jest napisane ze zgadzam się na kazda forme sprawdzenia , znam auto od podszewki i chtnie wyminie opinie ze znawcami na zywo a noz czegos się nowego naucze

Najlepsza obrona będzie chyba samo auto , ono obroni się samo , jest warte swych pieniędzy a nawet duzo więcej i nie wymaga zadnego wkładu , jest gotowe do długich tras jak i trackday , powiem więcej jezeli ktoś powie ze cos mechanicznie nie dziala lub kwalifikuje się do wymiany robie to na swój koszt przed odbiorem auta , na dzień dzisiejszy nie ma nic do zrobienia , komp zadnego bledu nie wywala , wszytkie parametry w normie w testach itp.
Mam nadzieje ze to wystarczy zainteresowanym co napsialem , nie mam zamiaru więcej się rozpisywac , kto jest zainteresowany przyjedzie obejrzy przekona się sam. Acha było cos o silniku , owszem była wyminiana kiedyś uszczelka pod glowica to tez przypadlosc tych motorow przy okazji okazało się ze silnik w srodku czysty fabrycznie zadnego nagaru stan idelany , luzy zaworowe wyregulowane , nowe cewki swiece , olej millers itd. itd. Poki co w tym roku nikt auta nie ogladal a już na pewno nie widział go zakladajcy watek :)
Mam tez nadzieje ze moderator zajmie się tematem bo obniza to poziom forum ...
To pisałem ja użytkownik kilkunastu mek w zyciu i od poczatkow user tego forum ...
06/00 996 Turbo Manual Seal Gray/Black
11/01 996 Turbo Manual Black/Black
02/03 996 Turbo Manual Carrera White/Gray
05/03 996 Turbo Manual Seal Gray/Black
09/09 Cayenne 3.6 White/Beige

Awatar użytkownika
jiGsaw
Posty: 112
Rejestracja: pn mar 28, 2016 13:07
Auto: M3 E46

Re: Uwaga trefne ogłoszenie !!!! BMW m3 Gdynia !!!

Post autor: jiGsaw » śr lip 12, 2017 10:18

Witam.

Nie znam ani autora tematu ani właściciela emki, ale też jestem z Gdyni. Jako, że temat można podczepić pod publiczne oczernianie, którego sam niesłusznie kiedyś padłem ofiarą mogę poświęcić swój czas prywatny za około tydzień po powrocie do kraju i obejrzeć to auto aby jako osoba niezależna wydać tutaj jakąś opinię celem zweryfikowania tego kto ma rację i ułatwienia być może komuś decyzji o wycieczce nad morze...
palantini3

uketrab
Posty: 61
Rejestracja: pt cze 29, 2012 11:52
Auto: M5 F10
Lokalizacja: Gdynia

Re: Uwaga trefne ogłoszenie !!!! BMW m3 Gdynia !!!

Post autor: uketrab » śr lip 12, 2017 10:27

Może powinniśmy pojechać obejrzeć to auto komisyjnie w 3 osoby jako delegacja z forum :lol:

Awatar użytkownika
jiGsaw
Posty: 112
Rejestracja: pn mar 28, 2016 13:07
Auto: M3 E46

Re: Uwaga trefne ogłoszenie !!!! BMW m3 Gdynia !!!

Post autor: jiGsaw » śr lip 12, 2017 10:28

Dobry pomysł, już przygotowuję check list inspection aby nic nie zostało pominięte. 8)
palantini3

Awatar użytkownika
porscheee
Posty: 448
Rejestracja: ndz sty 03, 2010 21:24
Auto: E46 M3
Lokalizacja: Gdynia

Re: Uwaga trefne ogłoszenie !!!! BMW m3 Gdynia !!!

Post autor: porscheee » śr lip 12, 2017 10:39

Zapraszam pod warunkiem ze jeżeli z autem jest wszystko Ok założyciel wątku wylatuje z forum dożywotnio
06/00 996 Turbo Manual Seal Gray/Black
11/01 996 Turbo Manual Black/Black
02/03 996 Turbo Manual Carrera White/Gray
05/03 996 Turbo Manual Seal Gray/Black
09/09 Cayenne 3.6 White/Beige

Awatar użytkownika
jiGsaw
Posty: 112
Rejestracja: pn mar 28, 2016 13:07
Auto: M3 E46

Re: Uwaga trefne ogłoszenie !!!! BMW m3 Gdynia !!!

Post autor: jiGsaw » śr lip 12, 2017 12:05

A ja myślę, że ten kto naściemniał to w tym momencie powinien się wycofać dla swojego dobra i już.
palantini3

Starvedbody
Posty: 154
Rejestracja: sob wrz 28, 2013 19:21
Auto: E46 m3 2001 EU (engine Lift)
Lokalizacja: 3miasto

Re: Uwaga trefne ogłoszenie !!!! BMW m3 Gdynia !!!

Post autor: Starvedbody » śr lip 12, 2017 12:06

Witam, jestem pewny każdego słowa jakie pisze. Dziękuje za kontak prv na każde pytanie odpowiadam biegle. Dawid mimo ,ze mieszka odemnie 3km dalej sprzedał mi trefny silnik z tej bemki na stronie /fb serwis vanos jest historia jego naprawy obecnie siedzi w moim e36 m3 + trefne e46 m3 złożone z 3 gdzie zachwalał, ze stan jest bardzo dobry.. zaufałem na słowo bo mieszka nie daleko... telefon wyłączył i zero kontaktu... Pamietam jak kupowal nowy i w warsztacie na targu gurnoslaskim w orlowie przekladal.A co do tego auta temat jp88555 które było na Rej. Gwe i nie mogło znaleść nabywcy temat był wcześniej wyczerpany.... Dawid sprzedaje kolejne bmw które wymęczył katuje wszystkie auta na torze Poznań z tad mały przebieg od zakupu do teraz (na fb ma dużo zdjęć o ile nie pokasował... ,)

Awatar użytkownika
yakuza
Posty: 245
Rejestracja: czw lip 29, 2010 08:38
Auto: M5f10,750f01,335f30,e46v8m62
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Uwaga trefne ogłoszenie !!!! BMW m3 Gdynia !!!

Post autor: yakuza » czw lip 13, 2017 08:43

co tu sie odjeb.... :D jiGsaw i uketrab moge jechac z wami :grin:

uketrab
Posty: 61
Rejestracja: pt cze 29, 2012 11:52
Auto: M5 F10
Lokalizacja: Gdynia

Re: Uwaga trefne ogłoszenie !!!! BMW m3 Gdynia !!!

Post autor: uketrab » czw lip 13, 2017 11:55

No to 3 osobowa komisja została powołana. Teraz czas na przesłuchanie świadków.

uketrab
Posty: 61
Rejestracja: pt cze 29, 2012 11:52
Auto: M5 F10
Lokalizacja: Gdynia

Re: Uwaga trefne ogłoszenie !!!! BMW m3 Gdynia !!!

Post autor: uketrab » czw lip 13, 2017 23:12

Dzisiaj widziałem tą M3 pod Klifem...

asmo
Posty: 35
Rejestracja: wt paź 04, 2016 07:35
Auto: M3/LS400/F150
Lokalizacja: PSD

Re: Uwaga trefne ogłoszenie !!!! BMW m3 Gdynia !!!

Post autor: asmo » pt lip 14, 2017 22:02

No i co? :grin:

Starvedbody
Posty: 154
Rejestracja: sob wrz 28, 2013 19:21
Auto: E46 m3 2001 EU (engine Lift)
Lokalizacja: 3miasto

Re: Uwaga trefne ogłoszenie !!!! BMW m3 Gdynia !!!

Post autor: Starvedbody » sob lip 15, 2017 00:10

Administratorowi opisałem w szczegółach sytuację.
Pozdrawiam
Bartosz W

PietruK
Posty: 18
Rejestracja: wt kwie 12, 2016 17:55
Auto: E28,M5

Re: Uwaga trefne ogłoszenie !!!! BMW m3 Gdynia !!!

Post autor: PietruK » ndz lip 16, 2017 23:42

Odpowiedzi Starved
1.Z tego co wiem silniki od kilku lat nie są już znakowane numerem silnika a numerem części poprostu.
2.Dlaczego omijać szerokim łukiem skoro nie masz żadnego dowodu.
3.Co to kogo obchodzi drugi samochód jego?
4.No kierownica obszyta tu sie zgodze
5.Daj więcej dowodów.
Skoro administratorowi opisałeś sytuację w szczegółach,upublicznij ją bo niestety ale niszczysz opinię chłopowi.

ODPOWIEDZ