M3 E46 SMG/19"/Titansilber/

Oferty sprzedaży samochodów BMW ///M i podobnych
Awatar użytkownika
lesio
Posty: 27
Rejestracja: pn lis 29, 2010 17:42
Lokalizacja: Wiedeń

M3 E46 SMG/19"/Titansilber/

Post autor: lesio » czw wrz 29, 2016 14:25

http://mforum.com.pl/viewtopic.php?f=17&t=3439" onclick="window.open(this.href);return false;

Chyba czas się w końcu rozstać. Przez ostatni rok autem nie jeździłem (za dużo obowiązków i nie tylko). W międzyczasie zrobiłem panewki, pierścienie, głowicę - myślałem, że dla siebie i przez te miesiące płaciłem te wredne podatki, ale jednak decyzja jest taka, że auto idzie pod młotek. A poszło dobre 20tys. na 'dopieszczanie'.

Kilka słów o samochodzie.

Przebieg... uwaga 270tys z czego praktycznie 200 zrobiłem ja i wiem jak był jeżdżony. Służył mi w zasadzie wyłącznie do długich przejazdów autostradami i ekspresówkami (głównie na trasie Wiedeń-Kraków-Wiedeń). Jak ktoś uparty może zweryfikować - auto miało zainstalowany monitoring GPS uniqa safeline, tak więc na życzenie można to zbadać :-) Mimo ambitnych planów, nigdy nie pojechaliśmy na tor - nie było czas a pewnie i przygotowania mojej osoby. O tym jak było jeżdżone pod moim panowaniem świadczy fakt, że średnie spalanie miałem niższe od deklarowanego przez producenta (10.9 max) oraz to, że przez cały okres eksploatacji nie musiałem wymieniać sprzęgła. (Teraz, mając auto w serwisie już dla przyzwoitości wymieniłem :) ).

Samochód to w zasadzie seryjna E46 z 06/2004 (zarówno produkcja jak i I rejestracja). nie miała wypadku (poza wspomnianym kiedyś otarciem o rower - co zostało naprawione). Miałem również raz przerysowaną maskę i kilka odprysków na zderzaku przednim - wszystko zrobione.

Wyposażenie to max tego co było wówczas dostępne - za wyjątkiem czujników parkowania z tyłu, i webasto :)
[*] Wersja po lifcie. Nie obarczona chorobami wieku dziecięcego silnika (jak 2000 i 2001)
[*] Kolor: Titansilber
[*] Skrzynia SMG - działała i działa bezproblemowo w każdym trybie. Jeśli nie szukasz auta do driftu - moim zdaniem fajna opcja. Pali tak mało jak manual, jest delikatniejsza dla sprzęgła, i jest niezastąpiona gdy... nie chce się machać łopatkami. Ma też dwustopniowy launch control - przetestowałem raz w życiu i mi wystarczy.
[*] Seryjnie felgi 19" (jedyny legalny w Austrii rozmiar na 19' to był 225/40r19 i 255/35r19) Na życzenie mam komplet 18" oryginalnych felg zimówek nabytych wraz z autem (legalny rozmiar zimówek to był 225/40r18), które można bez problemu uzywać nawet po instalacji zacisków z CSL
[*] Wnętrze czarna skóra, wykończenia ze szczotkowanego aluminium. Serio jeżdżone raz w tygodniu.
[*] Samochód serwisowany w pełni zgodnie z harmonogramem, jeżdzony na TWS (wiem, niektórzy uważają, że są lepsze, ale ja nie szalałem]. regularna wymiana płynów jak nakazano.
[*] Auto nie wymagało żadnych dolewek pomiędzy serwisami olejowymi.
[*] Regularna wymiana tarcz i klocków, oraz serwis zacisków. Na to austriacy byli zawsze cięci.
[*] Poza drobiazgami na wszystkie części posiadam rachunki i faktury.
[*] Blacharsko praktycznie igiełka.
[*] Kupować i jeździć - jedyna inwestycja w najbliższym czasie to pewnie tylne opony i może za parę tysi olej z filtrem. Z całą resztą powinien być spokój na długie kilometry (hamulce dopiero co zrobione przód i tył, sprzęgło nowe, głowica zrobiona, vanos sprawdzony, luzy zaworowe też, nowy łańcuch i napinacze rozrządu)

Na priv służę wszelkimi informacjami, dokładniejszymi fotkami itd.
795 573 777

Awatar użytkownika
lesio
Posty: 27
Rejestracja: pn lis 29, 2010 17:42
Lokalizacja: Wiedeń

Re: M3 E46 SMG/19"/Titansilber/

Post autor: lesio » pt wrz 30, 2016 11:40

Z tym jestem słaby. Na mobile w austrii jest wystawiony za 15900, bo tak wyliczyła strona. Jest to do negocjacji, zwłąszcza, że wciąż formalnie auto jest austriackie i przy rejestracji w PL koneiczne są opłaty. Nigdy wcześniej nie sprzedawałem używanego samochodu...

Ten egzemplarz to moje oczko w głowie i gdyby nie okoliczności, to pewnie bym go nie oddał nikomu (wszystkie poprawki i serwisy robiłem w zamyśle dla siebie, więc nie jest tak, że tu uszczelniłem, tu zakleiłem, tu podrasowałem.

Zresztą jak "się odrobię" to kupuję takie samo auto znów, bo nigdy iczym mi się tak dobrze nie jeździło. ;-) Ten egzemplarz, który oferuję mogłbym za parę lat odkupić, gdyby pozostał w tym samym stanie :P

Awatar użytkownika
lesio
Posty: 27
Rejestracja: pn lis 29, 2010 17:42
Lokalizacja: Wiedeń

Re: M3 E46 SMG/19"/Titansilber/

Post autor: lesio » pn paź 03, 2016 12:15

Cena uśredniona. Do negocjacji. Mam już chętnego kolesia z Estonii, ale samochód jest w Krakowie w tym momencie i wiadomo, że łatwiej w PL.

Przepraszam, nie dopatrzyłem, że tamte stare fotki już nie działały. Tu jest kilka:
https://goo.gl/photos/HfpSX94Ph7gLf7Dd9" onclick="window.open(this.href);return false;

Na życzenie, oczywiście, zrobię co potrzeba.

UWAGA: auto przezzdjęciami nie było ani myte, ani odkurzane, więc wygląda koszmarnie ;)

Awatar użytkownika
lesio
Posty: 27
Rejestracja: pn lis 29, 2010 17:42
Lokalizacja: Wiedeń

Re: M3 E46 SMG/19"/Titansilber/

Post autor: lesio » pt paź 28, 2016 16:17

Up

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/auto- ... ml?lang=de" onclick="window.open(this.href);return false;

A u więcej fotek z różnych okresów użytkowania, ale dają ogląd jak użytkowane :P
Aktualnie auto wygląda lepiej usunięte ryski i ubytek na przwym błotniku opisywany w moim pierwszym piście na tym forum lata temu.
https://goo.gl/photos/YLtbyW26hXBjK2Bs7" onclick="window.open(this.href);return false;
Ostatnio zmieniony sob paź 29, 2016 01:45 przez lesio, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Oleg
Moderator
Posty: 915
Rejestracja: pn lut 08, 2010 12:11
Auto: 1M E82, M3 E36, M3 E92, 996TT
Lokalizacja: Katowice

Re: M3 E46 SMG/19"/Titansilber/

Post autor: Oleg » śr lis 02, 2016 11:13

Nie jest to temat o potencjale kolekcjonerskim różnych generacji M3, porównanie e46 vs e92 vs f82 ani tym bardziej temat o tym czym "dzieciaki latają po krzakach?".
Wątek posprzątałem, posty o e46 vs e92 vs f82 przeniosłem do nowego tematu w dziale ogólne i tam proszę kontynuować dyskusję.

OLEJE MILLERS OILS / ORYGINALNE CZĘŚCI BMW
BBS / SUPERSPRINT
HRE / EISENMANN

RABATY DLA FORUM
KONTAKT --> PW

ODPOWIEDZ