Gdzie kupic części do m5?

1998-2003 | silnik: S62B50
Marcin_Os
Posty: 2703
Rejestracja: pn lut 05, 2007 09:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gdzie kupic części do m5?

Post autor: Marcin_Os » czw kwie 05, 2012 21:34

Nie oogarniam już tego tematu.
Pośmiejcie się jeszcze trochę i zamykam.
jest M3 E36 Turbo 425KM/572Nm było, teraz hgw ale więcej...
było M5 E39x2, M5 E60x2

Awatar użytkownika
--==maly==----
Posty: 2508
Rejestracja: śr sie 06, 2008 09:21
Auto: M3 F80 17"
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gdzie kupic części do m5?

Post autor: --==maly==---- » czw kwie 05, 2012 21:50

To,że skrzynia pasuje to wiem ale nie wiem co dostałeś za 1300zł.

Awatar użytkownika
rypik
Posty: 869
Rejestracja: pn paź 12, 2009 10:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Gdzie kupic części do m5?

Post autor: rypik » czw kwie 05, 2012 21:53

Mały ile jeszcze będziesz drążył temat? Kolega kupił skrzynię za 1300, miał farta, i dobrze. Po chuj męczyć to w kółko? Może kupił bardzo dobrą skrzynię, może bardzo złą, co to za różnica.

Awatar użytkownika
alduwiel
Posty: 185
Rejestracja: pn lip 11, 2011 15:03
Lokalizacja: Bydgosz

Re: Gdzie kupic części do m5?

Post autor: alduwiel » czw kwie 05, 2012 21:55

No skrzynie z 540i jest nawet na niej data produkcji i nr seri i takie tam :grin:


nowa sprawa, mam do kupienia silnik z poliftowej m5 za 3500zl co o tym myślicie? Brać? ema by mi wreszcie oleju tyle nie chłeptała! hahaha żartuje !!! :-D wypilem piwo i mi odbija bo mam słabą głowe...hehe - Przepraszam

Awatar użytkownika
kostek_ja
Posty: 2623
Rejestracja: pn wrz 24, 2007 02:12
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Gdzie kupic części do m5?

Post autor: kostek_ja » pt kwie 06, 2012 00:54

alduwiel, ja tak tylko wtrące że skrzynia nie była nowa, a jej stan jest w sumie niewiadomą.

Awatar użytkownika
alduwiel
Posty: 185
Rejestracja: pn lip 11, 2011 15:03
Lokalizacja: Bydgosz

Re: Gdzie kupic części do m5?

Post autor: alduwiel » pt kwie 06, 2012 11:15

Ale podobno ma nie pasować bo czujnik wstecznego biegu nie pasuje!? jak to obejść? skrzynia ma pasować idealnie ,ale niema gdzie podpiąć wtyczki od biegu wstecznego i podobno światło wsteczne może nie świecić?

Awatar użytkownika
alduwiel
Posty: 185
Rejestracja: pn lip 11, 2011 15:03
Lokalizacja: Bydgosz

Re: Gdzie kupic części do m5?

Post autor: alduwiel » sob kwie 07, 2012 14:25

Dobra wszystko się udało, zdobyłem troszkę doświadczenia i już więcej u tych mataczy się nie pojawię. Auto skladali mi do 2 w nocy bo powiedziałem że z warsztatu bez auta na święta nie wyjdę i gdybym nie przyjechal robić awantury (bo przyjechałem po auto o 18 a ono sobie czeka na kanale chyba na lepsze czasy) to bym emy nie miał na święta...

skrzynia chodzi idealnie ,biegi aż miło zmnieniać leciutko i płynnie poezja. Przetestowałem ją maksymalnie jak tylko potrafiłem na autostradzie i po osiedlu co nie spodobało się chyba okolicznym mieszkańcom ( :mrgreen: byla trzecia rano :mrgreen: ) gdyż po powrocie pod dom zaczaiło się tam dwoch typów (nie wiem gdzie sie schowali, ale tam byli bo wychodzę z auta i otwieram tylnie drzwi chcąc wyjąc jakieś tam pierdoły nurkuje do auta i wtem czuje :evil: ktoś mnie młóci po plecach i dupie- nie wiem czy to byly kopy czy piąchopiryny , ale gdy zdążyłem się obrucić widzę 2 typów ucieka w strone pobliskiego lasku :706: teraz już dotarło do mnie jak bardzo źle zrobilem myślę- m zapewni adrenalinę i masę niezapomnianych wspomnień KAŻDEMU nie koniecznie kierowcy i pasażerom.

Idealnie-mam okazję sprawdzić jak się zachowa nowa skrzynia w pościgu za pieszymi po leśnej drodze. Niestety efekt marny, las gęsty i ciemnica, ale jak mawia stare przysłowie kto szukia ten znajdzie. nie minelo 10min latania po osiedlu (juz teraz jadę spokojnie i po cichu) jak widze z przeciwka jedzie tico a w środku 2typów- niewiem czy to oni bo niewidzialem ich twarzy więc mysle sobie zawrócę i pojade za nimi (zobaczę co sie stanie). Zatrzymuję się i zaobserwowałem wyraźne wduszenie gazu w podłogę w owym tico i raptowny manewr skrętu w boczną uliczkę. Znowu wpadłem we wścieklość i kiedy wykonywalem manewr zawracania ,a wystarczyl mi dotego jedynie 1bieg ,
Zaczął się pościg za deawu tico vs m5 który jak łatwo się domyśleć nie trwał dłużej niż 14s ...

Reasumując m5 sprawuje się teraz wprost idealnie w prawie każdych warunkach i warto było kupić nową skrzynie bo popierwsze śpię spokojnie nie martwiąc się o jakieś tam problemy w przyszłości, po drógie biegi zmienia się jak miód malina a moja nowa skrzynia ma o prawie 100tys mniejszy przebieg , a po trzecie mam starą skrzynię ktorą sprzedam z zyskiem więc chyba było warto!!! :580:

ps, gdyby czytali to jacyś niezadowoleni mieszkańcy Poznania którzy nie mogli spać wczoraj w nocy (w sumie to dzisiaj) to PRZEPRASZAM BARDZO , juz wiecej tak świrować w nocy nie będę i wiem że źle zrobilem :wpale: ale proszę o zrozumnienie bo 2 tyg auta nie miałem!!!
I wszystko :gitara:

aha WESOŁYCH ŚWIĄT dla wszystkich , wszystkiego dobrego i dziekuje bardzo za pomoc i rady jakich mi udzielaliście.
Jestem Wam bardzo wdzieczny Pozdrawiam serdecznie
Grzegorz
Ostatnio zmieniony sob kwie 07, 2012 15:52 przez alduwiel, łącznie zmieniany 4 razy.

allcar
Posty: 318
Rejestracja: ndz maja 04, 2008 23:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Gdzie kupic części do m5?

Post autor: allcar » sob kwie 07, 2012 15:20

Ile masz lat?
E39 M5 = spełnione marzenie
Ostatnio miałem mało czasu, za zaległości przepraszam, jak na coś nie odpowiedziałem, to piszcie na PW. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
alduwiel
Posty: 185
Rejestracja: pn lip 11, 2011 15:03
Lokalizacja: Bydgosz

Re: Gdzie kupic części do m5?

Post autor: alduwiel » sob kwie 07, 2012 15:33

Tak tak wiem teraz się posypie krytyka...WIEM że źle zrobilem i się poprawię- każdy może czasem popełnić bląd czy nie? No nie zastanowilem się i tyle... :sad: w sumie to nie paliłem laczkow ludziom pod oknami, ani nie driftowałem tylko korzystając z pustych dróg ostro mu dusilem a wydech cichy nie jest w sumie...
Ostatnio zmieniony sob kwie 07, 2012 17:16 przez alduwiel, łącznie zmieniany 2 razy.

allcar
Posty: 318
Rejestracja: ndz maja 04, 2008 23:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Gdzie kupic części do m5?

Post autor: allcar » sob kwie 07, 2012 15:39

OK, po prostu myśl zamiast pisać (chodzi mi o to żebyś poświęcił przynajmniej tyle samo czasu na myślenie co na pisanie postów na tym Forum).

Wesołych i Spokojnych Świąt.
E39 M5 = spełnione marzenie
Ostatnio miałem mało czasu, za zaległości przepraszam, jak na coś nie odpowiedziałem, to piszcie na PW. Pozdrawiam.

Marcin_Os
Posty: 2703
Rejestracja: pn lut 05, 2007 09:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gdzie kupic części do m5?

Post autor: Marcin_Os » wt kwie 10, 2012 19:22

Łał!
jest M3 E36 Turbo 425KM/572Nm było, teraz hgw ale więcej...
było M5 E39x2, M5 E60x2

Zablokowany