E39 drgania kierownicy

1998-2003 | silnik: S62B50
Konrad95x
Posty: 567
Rejestracja: wt sie 25, 2009 21:28
Auto: M5
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Re: E39 drgania kierownicy

Post autor: Konrad95x » sob sie 12, 2017 20:15

--==maly==---- pisze:Ate kiedyś było bdb i powtarzalne aktualnie nawet dwa komplety identycznych tarcz zamawiane jedne po drugim potrafią być całkowicie inaczej wykonane co by potwierdzało to co Konrad piszesz.
SHW nie da się kupić poza ASO pytanie czy kupując na wymianę w aso kupujemy SHW jak zazwyczaj pierwszy montaż czy już co innego.
Tarcze ATE i Oryginały z e46 m3 są identyczne wizualnie kolor sposób odlewu itd.
Z kolei ostatnio do X1 zamówiłem oryginały i dla porównania kilka innych zamienników i tam Textar pro był identyczny z oryginałem.
Co do zimmermana ja generalnie mam złe doświadczenia pokrzywiłem komplet kiedyś w m3 e36 i jakieś dwa lata temu e63 650i.
Do e63 zimmerman był w ogóle słaby bo jednoczęściowy a oryginał był 2 częściowy.
Znajomy pokrzywił zimmermany bardzo szybko w e92 335i brat w e60 to samo więc to chyba kwestia szczęścia.
Obecnie wiele osób je poleca ale rozpytując ludzi co mieli /mają zimmerman wychodzi różnie ma dobrą cenę ale z jakością to bym polemizował bo opinie są pół na pół.
Tak jak napisałem w PL ATE oraz TEXTAR nie mają specjalnego związku w produktami OEM. Współpracuję nawet z fabryką, na Taiwanie która produkuje w boxy niebieskie i żółte... ten sam produkt znajduje się na rynku pod wieloma innymi markami...

Oczywiście jeśli chodzi o doświadczenia każdy ma swoje... Opierając się na doświadczeniach własnych jak i statystykach rynkowych te pozostają nieubłagane na korzyść niemieckiego producenta. ZIMMERMANN posiada bardziej rozdrobnioną dystrybucję ,która powoduje, że może być częściej nie korzystnie pozycjonowany względem pseudo OEM.
Konrad
http://www.ktd.eu" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ