BMW M3 F80, M6 F13 oraz M4 F82 szwajcar "bezwypadek"

Baza danych BMW ///M
Awatar użytkownika
A
Posty: 181
Rejestracja: czw gru 07, 2006 13:12
Auto: M8CompetitionF92
Lokalizacja: Warszawa

Re: bmw m3 f80 oraz M6 szwajcar "bezwypadek"

Post autor: A » pn sty 12, 2015 17:54

Obrazek
Obrazek
Obrazek

śledczy
Posty: 5
Rejestracja: czw lis 06, 2014 12:05
Auto: ford pieszo :)

Re: bmw m3 f80 oraz M6 szwajcar "bezwypadek"

Post autor: śledczy » pn sty 12, 2015 22:11

urzeka mnie wpis pod każdym autem
'
Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego.
Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.

Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych ludzkich pomyłek. Jeżeli zauważyłeś nieścisłość- napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.""

no to ciekaw jestem jak się tłumaczy bezwypadkowści i picowania na handel ... drobną ludzką pomyłką czy idąc klasykiem "lub czasopisma" i mu się dodało "bez" zamiast "po"

Awatar użytkownika
Pawel_M3GT
Posty: 2058
Rejestracja: czw cze 21, 2007 18:27
Auto: E36 M3 S54
Lokalizacja: ///M

Re: bmw m3 f80 oraz M6 szwajcar "bezwypadek"

Post autor: Pawel_M3GT » pn sty 12, 2015 22:29

śledczy pisze:o sku.. gróbo pograł... a to się nie kwalifikuje do proka??... jazda tym padłem grozi śmiercią ... z drugiej strony co jak co ale sprzedającemu trzeba przyznać artysta w fachu picowania aut na sprzedaż i mistrz szpachli :)) MIchał Anioł to się może od niego uczyć posługiwania dłutem
Nie przesadzaj , zalezy jak zostal zrobiony ( tego nie wiemy, mozna sie jedynie domyslac sadzac po sprzedawcy, chyba ze ktos ja obejrzy i sie wypowie),
Tak rozbite auto mozna perfekcyjnie naprawic, wszystko po zgrzewach, przy uzyciu nowych lub idealnych elementow- w jakims celu mozna kupic w serwisie cwiartki , podluznie itp.
Taki wypadek nie dyskwalifikuje auta, podkreslam jezeli zostnie dobrze naprawione. Na drzewie sie nie zawinal, na dachu nie lezal.

Frajerstwem jest celowe klamanie, podrabianie/wyciganie auta zeby wygladalo na leciutko uszkodzone, przewijanie licznikow, czy pisanie bezwypadkowy.

Camil
Posty: 1179
Rejestracja: wt lip 08, 2008 13:32
Auto: e36s54
Lokalizacja: Torun
Kontakt:

Re: bmw m3 f80 oraz M6 szwajcar "bezwypadek"

Post autor: Camil » pn sty 12, 2015 22:31

zachowanie goscia to jedno. auto na pierwszy rzut oka (m6) wyglada dramat, ale w sumie jak pawel pisze dobrze po wymieniac, uwzgledniajac cene zakupu, ktora patrzac na ogloszenie musiala byc atrakcyjna mogloby sie oplacac i byc bezpieczne. Pojawia sie inne pytanie, omawiamy blacharke. A jak wytrzymal to zespol napedowy? Rozne strzaly roznie sie odbijaja na podzespolach.

MARIO_M3
Posty: 70
Rejestracja: pt paź 19, 2012 19:33
Auto: M135i +
Lokalizacja: WLKP

Re: bmw m3 f80 oraz M6 szwajcar "bezwypadek"

Post autor: MARIO_M3 » pn sty 12, 2015 22:44

Camil pisze:zachowanie goscia to jedno. auto na pierwszy rzut oka (m6) wyglada dramat, ale w sumie jak pawel pisze dobrze po wymieniac, uwzgledniajac cene zakupu, ktora patrzac na ogloszenie musiala byc atrakcyjna mogloby sie oplacac i byc bezpieczne. Pojawia sie inne pytanie, omawiamy blacharke. A jak wytrzymal to zespol napedowy? Rozne strzaly roznie sie odbijaja na podzespolach.
o układ napędowy to bardziej martwiłbym się w tej m3 na początku wątku :D
w tej raczej dużo wymieniać nie trzeba będzie
części do aut zachodnich i japońskich - pw.

itr 911
Posty: 118
Rejestracja: pt cze 17, 2011 11:19
Lokalizacja: Warszawa

Re: bmw m3 f80 oraz M6 szwajcar "bezwypadek"

Post autor: itr 911 » pn sty 12, 2015 23:59

Sprzedający jest niedorobionym oszustem, który robi cofki, wstawia jachy, podklepuje blachę praktycznie w każdym aucie :D

A teraz HIT!

Dzwoni dziś do mnie brat, który szuka auta i mówi że jest ogłoszenie.
Mówię linkuj!
Otwieram a tu AUTOWIZJA i klepany ML, oczywiście z CH, z lekką cofką (10tyś km!!!-kto robi takie korekty???).

Zastanawiamy się nad tematem jak to ugryźć, i chyba kupimy tego mecenasa :D

Następnie ciśniemy sprawę do prokuratury i sądu (tu odp. karna również ma zastosowanie) :twisted:

Problem Pana sprzedawcy, polega na tym ,że jestem wstanie mu udowodnić, że nabył to auto od ubezpieczyciela z inną szkodą i przebiegiem, a teraz celowo wprowadza kupujących w błąd ( wada ukryta). :D




Jeśli ktoś kupił od tego pajaca auto, oferuję DARMOWĄ pomoc prawną, za koszty postępowania zapłaci sprzedający, bo sprawa jest 100% wygrana. :D

UWAGA sprzedający również zwiększa przebiegi aut :D ten też "bezwypadkowy"

Ma w ofercie mercedesa s long, który jeszcze w lipcu na aukcji miał 35tyś , teraz 88tyś, no chyba że auto zarejestrowane i tyle nakukał :grin:

MARIO_M3
Posty: 70
Rejestracja: pt paź 19, 2012 19:33
Auto: M135i +
Lokalizacja: WLKP

Re: bmw m3 f80 oraz M6 szwajcar "bezwypadek"

Post autor: MARIO_M3 » wt sty 13, 2015 00:43

powiem Ci szczerze, że załóżmy będzie tak jak mówisz i poniesie jakieś konsekwencje, ale pewnie nadal będzie klepać i sprzedawać swoje "bezwypadki"..
Trzeba by chyba ciągle tak go strzelać to może kiedyś by się poddał :evil:
części do aut zachodnich i japońskich - pw.

Awatar użytkownika
Bombel
Posty: 2367
Rejestracja: wt paź 10, 2006 00:58
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: bmw m3 f80 oraz M6 szwajcar "bezwypadek"

Post autor: Bombel » wt sty 13, 2015 00:53

itr 911 pisze:Problem Pana sprzedawcy, polega na tym ,że jestem wstanie mu udowodnić, że nabył to auto od ubezpieczyciela z inną szkodą i przebiegiem, a teraz celowo wprowadza kupujących w błąd ( wada ukryta). :D
A to zabronionym jest sprzedawać auto naprawione częściowo?
Części do BMW M5 E39 i M3 E36/E46.

itr 911
Posty: 118
Rejestracja: pt cze 17, 2011 11:19
Lokalizacja: Warszawa

Re: bmw m3 f80 oraz M6 szwajcar "bezwypadek"

Post autor: itr 911 » wt sty 13, 2015 01:37

Bombel oczywiście że nie, ale... cofanie licznika, klepanie blachy aby auto wyglądało na mniej uszkodzone, wstawianie poduszek i nieinformowanie kupującego o tym wszystkim już tak.

To wszystko są wady ukryte, a "zmian" w tym przypadku dokonał sprzedający. Jest to podstawą do odstąpienia od umowy kupna-skuteczną!.
Do odpowiedzialności karnej będzie dużo ciężej go pociągnąć, ale i na to są paragrafy, szczególnie jeśli będzie to któreś z drogich aut tego krętacza :D

Jak sprawa dostanie rozpędu to pewnie też skarbówka a szczególnie celny zainteresuje się delikwentem, biorąc pod uwagę tak bogaty parking aut za grubą monetę...

To mogłoby go skutecznie nawrócić na właściwą drogę, albo skłonić do zmiany branży :lol:

Sprzedawca ma na forum kilka kont, pewnie czyta przy piwku ten wątek.
Ciekawe czy się śmieje, czy mu ruszyliśmy gula? :D

Napewno przynajmniej emi będzie mu dużo trudniej sprzedać w PL :wink:

Awatar użytkownika
Bombel
Posty: 2367
Rejestracja: wt paź 10, 2006 00:58
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: bmw m3 f80 oraz M6 szwajcar "bezwypadek"

Post autor: Bombel » wt sty 13, 2015 09:32

Mysle, ze sie raczej smieje.
Części do BMW M5 E39 i M3 E36/E46.

Awatar użytkownika
Sieniek
Posty: 184
Rejestracja: sob mar 22, 2014 02:41
Auto: BMW M3 E46/Yamaha R1
Lokalizacja: Lubuskie

Re: bmw m3 f80 oraz M6 szwajcar "bezwypadek"

Post autor: Sieniek » wt sty 13, 2015 11:07

Ludzie nie wchodzą aż tak na fora a ci któży pytaja tu na forum to z reguly nie sprawdzają tematów wcześniejszych wiec gościu się śmieje bo wie, że i tak sprzeda.
Wystarczy zobaczyć ile jest do sprzedania M a ile z tego jest z forum i ludzie kupuja, a na forum nie widac nowych
“Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stationary, that's what gets you.” ― Jeremy Clarkson

Awatar użytkownika
Lassie
Posty: 476
Rejestracja: pn gru 27, 2010 14:04
Auto: Świniolot M3
Lokalizacja: Pomorskie

Re: bmw m3 f80 oraz M6 szwajcar "bezwypadek"

Post autor: Lassie » wt sty 13, 2015 11:34

Zabawne bywa, jak niektórzy tutaj traktują uszkodzenia np. aut w tym temacie jako niemalże stricte kosmetykę, niczym dziurę w spodniach na dupie. Kompletnie nie biorą pod uwagę np. różnic technologicznych czy materiałowych (łączenie metali, kompozyty etc.) pomiędzy obecnie produkowanymi wozami, a tymi sprzed jeszcze kilku lat (co ma olbrzymie przełożenie na późniejszy rozkład energii, kinematykę itd.). Poza tym, chyba mało kto zdaje sobie sprawę z wpływu tego typu kolizji na mechanikę nowych, coraz bardziej skomplikowanych konstrukcji, mocno przeceniając mozliwości ludzi, którzy mają to następnie składać do kupy.

Jakoś nie widzę "lasu rąk" dla tego typu wraków na tzw. "zachodzie".
Jestem przekonany, że w bardzo wielu podobnych przypadkach nowe konstrukcje są niemalże nienaprawialne bez znaczącego obniżenia poziomu bezpieczeństwa i niezawodności, ew. kosztowałoby to tyle, że nie czyniłoby żadnej okazji dla "głównego mąciwody" tego topic'u i jemu podobnych.

O kwestiach związanych z kłamstwami w ogłoszeniach etc. nie będę nawet wspominał...

Felix19
Posty: 53
Rejestracja: ndz paź 30, 2011 21:36
Auto: m5 f10
Lokalizacja: WLKP

Re: bmw m3 f80 oraz M6 szwajcar "bezwypadek"

Post autor: Felix19 » wt sty 13, 2015 14:31

na jakiej stronie można zobaczyć takie emki w Szwajcarii ?

BMW MMM
Posty: 2
Rejestracja: sob sty 31, 2015 00:23
Auto: BMW

Re: bmw m3 f80 oraz M6 szwajcar "bezwypadek"

Post autor: BMW MMM » sob sty 31, 2015 00:40

Tyle się rozpisywaliście o tej M3, a ja strasznie żałuję, że jej nie zdążyłem kupić. Byłem w trakcie organizowania finansowania, gdy zauważyłem, że zniknęła z oferty. Dzwoniłem zapytać i wiem że sprzedana. Bardzo żałuję! Sprawdziłem, był to świetny wóz i świetna oferta. BARDZO CIEKAWE I DOBRE SAMOCHODY MA TEN GOŚĆ

BYNTAS
Posty: 250
Rejestracja: śr sie 15, 2012 11:22
Auto: M3 E92
Lokalizacja: Gniezno

Re: bmw m3 f80 oraz M6 szwajcar "bezwypadek"

Post autor: BYNTAS » sob sty 31, 2015 01:16

BMW MMM pisze:Tyle się rozpisywaliście o tej M3, a ja strasznie żałuję, że jej nie zdążyłem kupić. Byłem w trakcie organizowania finansowania, gdy zauważyłem, że zniknęła z oferty. Dzwoniłem zapytać i wiem że sprzedana. Bardzo żałuję! Sprawdziłem, był to świetny wóz i świetna oferta. BARDZO CIEKAWE I DOBRE SAMOCHODY MA TEN GOŚĆ
słaba prowokacja jak na typa z gejowska taszką przy boku...złapałeś barana to kupił.
Ostatnio zmieniony sob sty 31, 2015 01:21 przez BYNTAS, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ