BMW M6 E63 czarna Kozienice

Baza danych BMW ///M
compton
Posty: 10
Rejestracja: ndz lis 06, 2016 22:14
Auto: Szukam
Lokalizacja: Warszawa

BMW M6 E63 czarna Kozienice

Post autor: compton » śr lut 08, 2017 12:25

Witam,
Czy ktos zna lub ogladal to auto?
http://allegro.pl/bmw-m6-serwis-75tys-k ... 23416.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Lokalizacja: Kozienice (sprowadzona z USA)
Rocznik: 2007
Przebieg: 75 000km
Cena: 94 500PLN

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
--==maly==----
Posty: 2508
Rejestracja: śr sie 06, 2008 09:21
Auto: M3 F80 17"
Lokalizacja: Warszawa

Re: BMW M6 E63 czarna Kozienice

Post autor: --==maly==---- » śr lut 08, 2017 12:56

Sprawdz koniecznie vin w carfax i dopiero dalej można się interesować. Na forum bmw klub polska jest temat gdzie ludzie sprawdzaja carfax możesz tam poprosić.

Awatar użytkownika
Greg
Posty: 168
Rejestracja: pn cze 01, 2009 01:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: BMW M6 E63 czarna Kozienice

Post autor: Greg » śr lut 08, 2017 14:40

To auto przewija się co jakis czas w ogłoszeniach - łatwo zapamiętać przez te zegary G-power oraz dziwne wnętrze. Poniżej masz rozkodowany VIN (widoczny na zdjęciu z papierami po powiększeniu). Auto nie jest żadnym Individualem, fabrycznie miało pełną skórę Merino Portland, brązową - co oznacza, że obszyta była też deska. Powinno to wyglądać tak:
http://i.ebayimg.com/00/s/NzY4WDEwMjQ=/ ... G/$_20.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
http://i.ebayimg.com/00/s/NzY4WDEwMjQ=/ ... W/$_20.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
http://i.ebayimg.com/00/s/NzY4WDEwMjQ=/ ... k/$_20.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
To co jest teraz to jakiś składak - fabryczne, amerykańskie fotele obszyte dziwną perforowaną skórą (nie było takiej opcji nawet w ramach Individual), tunel i boczki albo są obszyte, albo faktycznie z palety Individual (wygląda jak oxide brown albo cinnamon), góra deski zwykła. Oczywiście nie dyskwalifikuje to auta, ale powinno budzić czujność.

Vehicle information
VIN WBSEH93567B798960
Type code EH93
Type M6 (USA)
E series E63 (M6)
Series 6
Type COUPE
Steering LL
Doors 2
Engine S85
Displacement 5.00
Power 373
Drive HECK
Transmission MECH
Colour BLACK SAPPHIRE METALLIC (475)
Upholstery VOLLLEDER MERINO/PORTLAND NATURBRAU (X3B1)
Prod.date 2006-12-15

Vehicle options
S1CA Selection of COP relevant vehicles
S2VB Tire pressure display
S319 Integrated universal remote control
S322 Comfort access
S430 Interior/outside mirror with auto dip
S441 Smoker package
S464 Ski bag
S4MC Interior moldings Carbon Fibre
S508 Park Distance Control (PDC)
S524 Adaptive Headlights
S609 Navigation system Professional
S610 Head-up display
S620 Voice control
S639 Preparation f mobile phone cpl. USA/CDN
S655 Satellite tuner
S677 HiFi System Professional DSP
S697 Area-Code 1 for DVD
S6UH Traffic Information
S818 Battery master switch
S8SP Control unit COP
S925 Dummy-SALAPA
S9AA Outer skin protection

Vehicle options
S302 Alarm system
S442 Cup holder
S459 Seat adjuster, electric, with memory
S488 Lumbar support, driver and passenger
S494 Seat heating driver/passenger
S502 Headlight cleaning system
S522 Xenon Light
S534 Automatic air conditioning
S540 Cruise control
S563 Light package
S645 BMW US Radio
S760 High gloss shadow line
S845 Acoustic belt warning
S853 Language version English
S876 Radio frequency 315 MHz
S992 Control of number-plate attachment

patryko40
Posty: 1
Rejestracja: śr lut 08, 2017 22:53
Auto: BMW M6

Re: BMW M6 E63 czarna Kozienice

Post autor: patryko40 » śr lut 08, 2017 23:37

Witam serdecznie wszystkich to auto BMW M6 CZARNE KOZIENICE należy do mnie chciałem tylko napisać na tym forum- troszeczkę usprawiedliwiając autko :) konretnie chodzi mi to to że nie jest to jakiś 'składak', ' zlepek ' auto jest ze stanów, to prawda, było uszkodzone to fakt - który napisałem w ogłoszeniu. Ja nikogo nie chce okłamać, każdemu mogę pokazać zdjęcia z uszkodzeń- bo posiadam takie.... ja osobiście nic z tym środkiem nie robiłem kupiłem auto takie jakie jest, nic nie obszywałem może ktoś to zrobił, nie wiem, nie mam pojęcia. Poprzedni właściciel mowił że ' raczej wątpie żeby ktoś to obszywał bo są to ogromne koszta ' i tą informację jak sam twierdzi również ma od poprzedniego własciciela. Ja przekazuje to auto dalej i wszystko co wiem to powiem kolejnemu nabywcy. Jeżeli nawet jest to zrobione, obszyte ja absolutnie nie mówię że nie.... to jest to zrobione naprawdę baaardzo ładnie ! i nie wpływa to w żaden sposób na jazdę, komfort na to czy auto lepiej się prowadzi czy też gorzej !!! Auto powtarzam, było uszkodzone w papierach ma napisane ' szkoda całkowita ' ( gdzieś tam w carfax czy na innych stronach tego typu ) jest to moje kolejne auto ze stanow i powiem szczerze że KAZDE AUTO KTÓRE MIAŁEM ZE STANÓW MIAŁO W PAPIERACH ' TOTAL LOSS ' czyli szkoda całkowita nawet gdy miałem takie auto które było prawie nowe, miało zbity klosz i zderzak ( gdzie koszt naprawienia w oryginal był 5 tyś ) również było napisane w dokumentach- szkoda całkowita !!! wydaje mi się że Polaczki cffffaniaczki, czy bozia wie kto....każdy kombinuje żeby obniżyć akcyzę, podatki itd inaczej pewnie by sie nie opłacało ciągnąć tego auta. !!! Ludzie zrozumcie to.

Auto powtarzam kolejny raz, było uszkodzone ale jest naprawione według sztuki, każdy plastik, osłona itd itp jest na swoim miejscu części karoserii są nowe, oryginalne, samochód na dzien dzisiejszy wychodzi w całości na mierniku do 130 mikronów a kto nie wierzy TO ZAPRASZAM Z MIERNIKIEM I JEŻELI NIE JEST TAK JAK PISZE TO ODDAM PIENIĄDZE ZA PALIWO !!! nie życzę sobie żeby ktoś opisiywał to auto na forum ' że jest to jakiś zlepek ' Ludzie chcecie oryginalną M6 igłe SERWISOWANĄ ? zapraszam na http://www.mobile.de" onclick="window.open(this.href);return false; tam takie auto z takim przebiegiem pełnym serwisem totalnie bezwypadkowy egzemplarz kosztuje od 120-140 tyś plus prosze sobie tam po niego pojechać, wrócić zrobić oplaty 18,6% zarejestrować, ubezpieczyć wyjdzie wtedy takie m6 okolo 150 tyś zł !!!!!!! nawet wyśle link dla tych zainteresowanych, którzy szukają swojej perełki ;

zaznaczyłem zeby byl serwisowany tak jak mój i miał przebieg podobny do mojego, rok rowniez taki sam.


1)
https://www.mobile.de/pl/Samochod/BMW-M ... 89615.html" onclick="window.open(this.href);return false;

2) https://www.mobile.de/pl/Samochod/BMW-M ... 60806.html" onclick="window.open(this.href);return false;



Ludzie kochani dlatego właśnie ja nie krzyczę za swoje auto 150tyś tylko 95tyś a nawet jestem w stanie coś tam opuścić ! :) MAM AUTO O 55 TYŚ TAŃSZE a na dzień dzisiejszy stawiany moj obok tamtego i jeden i drugi wychodzi po 130 na mierniku. Sprzedaje auto TEORETYCZNIE 55 tyś taniej dlatego ze ma swoją historię, bylo uszkodzone ale jest naprawdę naprawione ładnie, powtarzam się 10 raz ale chce żeby każdy zrozumiał że nikt nikomu prezentów nie robi, nikt nie sprzeda auta, którego pokazałem w linku z 150 tyś za 95 tyś !

Oczywiście nie chce nikogo urazić szanuje wszystkich M-powerowców jest to moja któraś tam emka, i naprawdę miałem 2 razy gorsze auta a nigdy nie znalazłem się na forum pt ' ZLEPEK' a dlaczego ? bo tamte auta miałem z europy a prawda jest taka że byly 2 razy gorzej rozjebane !!! ale każdy patrzy tylko ooo STANY ! TO JUŻ NAJGORSZY - ZMIESZAĆ GO Z BŁOTEM !!!!

OLSZI
Posty: 727
Rejestracja: ndz lut 23, 2014 23:53
Auto: BMW M3 e46

Re: BMW M6 E63 czarna Kozienice

Post autor: OLSZI » czw lut 09, 2017 00:27

Wiadomo że bezwypadkowy i ten przebieg i oryginalny lakier trzeba dać około 30 tyś euro plus transport akcyza itp wychodzi nawet do 130-140 tys zł.

Nie ma okazji tym bardziej jeśli chodzi o M jeśli jest taniej to zawsze musiało być coś robione np malowane lekko uszkodzone itp itd...

Awatar użytkownika
Greg
Posty: 168
Rejestracja: pn cze 01, 2009 01:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: BMW M6 E63 czarna Kozienice

Post autor: Greg » czw lut 09, 2017 02:00

Kolego, nie ma się co spinać - użycie słowa "składak", po pewnie do mojego postu się odnosisz, dotyczyło wnętrza tego pojazdu. Jest to proste stwierdzenie faktu, który można samodzielnie tylko na podstawie ogłoszenia zaobserwować - fabrycznie auto miało inne wnętrze, obecnie ma inne, składające się z różnych, niepasujących do siebie elementów. Skoro masz zdjęcia uszkodzenia z US, to pewnie masz też zdjęcia wnętrza i możesz sobie łatwo sprawdzić jakie wnętrze było w aucie. Zresztą, napisałem wyraźnie, że to nie dyskwalifikuje auta, skłania tylko do zastanowienia - bez powodu nikt obszytej skórą deski, która raczej jest pożądanym rarytasem, nie usuwa.

Zaś co do cen i reszty Twojego wywodu - masz rację. Poważnie zainteresowani zakupem M ludzie, mający zdroworozsądkowe podejście do sprawy oraz odrobinę motoryzacyjnego obycia zdają sobie sprawę z tego, że albo jest taniej i wtedy gotowi są zaakceptować przeszłość auta lub tez jego drobne mankamenty (jak np. nieoryginalne elementy, niekompletne wyposażenie, wymagający inwestycji stan) lub też gotowi są zapłacić odpowiednio więcej i kupują auta w stanie bardzo, bardzo dobrym. Dlatego też w moim poście nie ma słowa o stanie technicznym, blacharskim, cenie, stanie auta - nikomu go nie doradzam, nikomu nie odradzam - bo sam auta nie widziałem, a wychodzę z założenia, że ktoś konkretnie zainteresowany, kto akceptuje kwestię nieoryginalnego wnętrza, i tak pojedzie auto obejrzeć.

bosspower
Posty: 146
Rejestracja: śr gru 09, 2015 21:09
Auto: M3 E93 LCI
Lokalizacja: Radom

Re: BMW M6 E63 czarna Kozienice

Post autor: bosspower » czw lut 09, 2017 16:09

Deska jest inna bo jak poduszki wywalily to porwaly skore .

Proste chyba.

Awatar użytkownika
wojtasm5
Posty: 360
Rejestracja: ndz kwie 03, 2011 20:40
Auto: E36 M3EVO OE++
Lokalizacja: Jędrzejów - Kielce
Kontakt:

Re: BMW M6 E63 czarna Kozienice

Post autor: wojtasm5 » czw lut 09, 2017 22:52

A moim zdaniem każdy kto wystawia auto(szczególnie unikatowe-kultowe) na handel musi się liczyć z tym, że trafi na jakieś forum gdzie temat będzie zgłębiony.
Pada pytanie i każdy może się wypowiedzieć w tej kwestii użyczając swojej wiedzy w danej kwestii, każde niedopowiedzenia i nie jasności zostaną wyciągnięte i użyte przeciw sprzedającemu.
Pracuje w ASO i deska przy tej kwocie nie jest wydatkiem z zakresu nie do wiary, poszycie fotela też i byś mógł wołać 150tys PLN. No ale wołasz mniej i jesteś usprawiedliwiony.
Reasumując babcia mi zawsze powtarzała - Tylko winny się tłumaczy.
Grzebanie w szperach z dobrym skutkiem.

ODPOWIEDZ