BMW M3 E46 2003 szara Bielsko Biała

Baza danych BMW ///M
JGengineering
Posty: 3
Rejestracja: wt wrz 27, 2016 04:34
Auto: E92

BMW M3 E46 2003 szara Bielsko Biała

Post autor: JGengineering » wt wrz 27, 2016 11:38

Witam,

Przymierzam się do zakupu M3 Cabrio nr VIN: WBSBR91040EX12959


Sprzedam kultowe BMW E46 M3 w wersji kabriolet. 2003r przebieg 115tys km.
Kupione przeze mnie w 2013 roku z przebiegiem 95tys. Auto pochodzenia szwajcarskiego, przebieg w 100% oryginalny. 3 właściciel w kraju. Samochód bezwypadkowy i bezawaryjny, używany tylko w sezonie letnim w weekendy. Cały rok garażowany. Lakier w idealnym stanie bez żadnych ognisk korozji. Za mojego posiadania samochód miał wymieniane na czas filtry i oleje. Wymieniałem również sprzęgło i dwumas w (2015r). Auto ma nowe zawieszenie gwintowane, (d2 racing) założone w maju 2016 warte blisko 4 000 zł. Silnik pracuje równo, bez zarzutów. Cała elektryka sprawna. Środek zadbany, tapicerka skórzane w idealnym stanie. Dach bez żadnych dziur i przetarć. Samochód co roku oddawany do samochodowego SPA (lakier + wnętrze + dach). Ważny przegląd i ubezpieczenie. Auto nie wymaga żadnego wkładu finansowego. Zapraszam do obejrzenia !


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


link do aukcji :
http://otomoto.pl/oferta/bmw-m3-kultowe ... 65c1dd69a2" onclick="window.open(this.href);return false;


Teraz nasuwają mi się pytania:

Czy ktoś oglądał to auto, być może je zna, lub widział ?
Lub jest ktoś to pomoże przy oględzinach ?
W rozmowie ze sprzedawcą okazuje się malowany tylny błotnik, wymienione zawieszenie na d2 racing, lampy led, dwumas i sprzegło. Mówił też, że autko ma od 3 lat, jeżdżone tylko w sezonie, silnik igła.
Podobno tylko klocki do wymiany. Sprawdziłem historię na DNA i ostatnie zdjęcia są ze Szwajcarii z 2011 roku.


Dodam iż mam bardzo daleko i każda informacja jest przydatna.
Dziękuje z góry za odpowiedzi :572:

Awatar użytkownika
Sieniek
Posty: 184
Rejestracja: sob mar 22, 2014 02:41
Auto: BMW M3 E46/Yamaha R1
Lokalizacja: Lubuskie

Re: BMW M3 E46 2003 szara Bielsko Biała

Post autor: Sieniek » wt wrz 27, 2016 16:05

http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=89&t=128642" onclick="window.open(this.href);return false;
viewtopic.php?f=17&t=6496" onclick="window.open(this.href);return false;
Wystarczyło wpisac w google vin... Wyskoczyly 2 tematy na forach na tym forum nic prawie nienapisal ale na bmw-sport masz 10 stron ale foty chyba wygasły...
“Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stationary, that's what gets you.” ― Jeremy Clarkson

JGengineering
Posty: 3
Rejestracja: wt wrz 27, 2016 04:34
Auto: E92

Re: BMW M3 E46 2003 szara Bielsko Biała

Post autor: JGengineering » sob paź 01, 2016 17:06

Dnia dzisiejszego byliśmy oglądać ta forumową igłe. Pokonaliśmy 800 km w jedna stronę .
Przez telefon miał być malowany tylko jeden element.
To co nas spotkało na miejscu:
Stoimy na parkingu pod Tesco w Bielsku Białej podjeżdża w/w samochód na pierwszy rzut oka igła max. Lakier pięknie lśni, koła idealnie wypolerowane, środek piękny i pachnący.
Po otwarciu maski okazuje się, że na lewym kielichu od kierowcy brakuje naklejek z numerem VIN.
Odrazu widać, że kielich malowany i szpachlowany. Ale oglądamy dalej i naszym oczom na prawym błotniku tylnym fala jak na morzu, błotnik pływa jak cholera. Miernik pokazuje od 200 do 1200. Wnęka błotnika po otwarciu drzwi oryginalny lakier.
Przechodzimy na lewą stronę a tu się okazuje, że lewy błotnik tył ma niechlujnie wymienione poszycie. Widać po zdjęciu uszczelki we wnęce błotnika nie fabryczne zgrzewy.
Idąc dalej otwieramy bagażnik ściągamy uszczelkę i widzimy zgrzewy zrobione przez Janusza w stodole.
Pozatym auto całe malowane, oba błotniki przednie ściągane widać to po śrubach.
Podłogi nie oglądaliśmy bo byliśmy załamani ale postanowiliśmy posłuchać Vanosów i grzechoczą jak te węże w Afryce :D
Wiem, że dopiero się na tym forum zalogowałem ale był ze mną kolega z forum, który może potwierdzić.
Było to jedno z najdroższych Cabrio przedliftowych na Allegro.
Nie polecam i pozdrawiam :-)

Awatar użytkownika
piotr1979
Posty: 63
Rejestracja: ndz mar 09, 2014 22:28
Auto: e46 m3
Lokalizacja: szczecin

Re: BMW M3 E46 2003 szara Bielsko Biała

Post autor: piotr1979 » ndz paź 02, 2016 11:51

:D nie no to wypas igla.czuje ze za mojego anglika z 2001 roku bede tyle wolal jak czytam takie cos.

OLSZI
Posty: 727
Rejestracja: ndz lut 23, 2014 23:53
Auto: BMW M3 e46

Re: BMW M3 E46 2003 szara Bielsko Biała

Post autor: OLSZI » ndz paź 02, 2016 14:44

Byliśmy faktycznie no i szkoda bo auto wyglądało bardzo ładnie ale jak się zagłebilismy nie było już tak kolorowo...Szkoda że w ogłoszeniu jest zaznaczone bezwypadkowy i w opisie jak i przez telefon też właściciel tak mówił.... Nie pojechaliśmy po najtańszy egzemplarz i oczekiwaliśmy czegoś innego w tej cenie.
.Co innego jak by nie było zaznaczone że bezwypadkowy i właściciel by powiedział przez telefon że cały malowany i cena była by adekwatna do stanu to inna kolej rzeczy.... Szkoda.
Pozdrawiam.

viruz
Posty: 10
Rejestracja: pn mar 25, 2013 17:24
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: BMW M3 E46 2003 szara Bielsko Biała

Post autor: viruz » pt paź 07, 2016 18:47

Jacuś nie przesadzaj z tymi opisami bo mowilem Ci milion razy przez telefon, ze ja auto kupiłem w ciemno nie sprawdzałem co było z nim robione. Zaznaczałem wielokrotnie co robiłem ja, o reszcie nie wiedziałem a wasze oględziny tylko mogły mi dac do myślenia. Błotnik faluje jak morze?? Hehe no prosze Cie :) masz snajperskie oko :) głośny vanos? Chyba nie słyszałeś głośnego vanosa... zycze Ci zebys kupił emke za 60tys jak z salonu. Pozdrawiam

JGengineering
Posty: 3
Rejestracja: wt wrz 27, 2016 04:34
Auto: E92

Re: BMW M3 E46 2003 szara Bielsko Biała

Post autor: JGengineering » pt paź 07, 2016 21:19

W aukcji jest napisane, że bezwypadkowy i bez wkładu finansowego.
To, że był malowany to nie przeszkadza ale w tym egzemplarzu było wymieniane poszycie lewe i brzydko zrobione.
Kielich naprawiony też mało profesjonalnie. Jak dla mnie powinieneś to wiedzieć. I opisać w aukcji a nie udawać, że nic nie wiedziałeś. Jaki właściciel M3 nie wie nic o swoim aucie ?
Szpachli jest na progu sporo i na błotniku. Auto świeżo naprawione było widać. A Vanosy były tak głośne, że kolega skomentował je tak " grzechoczą jak te węże w Afryce ".
60 tyś to zbyt dużo za ten egzemplarz ja tak uważam. Bo na start trzeba w nią zainwestować sporo pieniędzy. Dwumas i sprzęgło było wymienione dużo wcześniej niż opisałeś w aukcji.
Jeżeli ktoś kupi to auto bez oglądania, następnie w domu ktoś je obejrzy to przez kłamstwa w opisie aukcji jesteś spalony jeżeli założy tobie sprawę sądowa na drodze cywilnej. Jeżeli chcesz sprzedać auto to zmień opis na prawdziwy stan auta no i zmniejsz cenę. Taka moja sugestia.

viruz
Posty: 10
Rejestracja: pn mar 25, 2013 17:24
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: BMW M3 E46 2003 szara Bielsko Biała

Post autor: viruz » sob paź 08, 2016 08:49

No tak sie składa, ze nie wiedziałem i wez mnie tutaj człowieku nie oskarżaj o takie rzeczy bo szlag mnie trafia jak to czytam. Nigdy go nawet miernikiem lakieru nie mierzyłem.
Co było wczesniej robione? Wszystko było tak jak ci powiedziałem, nie jestem z natury kłamca i krętaczem. Auta nie musze sprzedawać tak jak Ci mowilem. Zastanów sie nad osadzaniem ludzi bo nie masz racji. Sprzęgło i dwumas było wymienione od razu jak je kupiłem, nie wierzysz? twoja sprawa ja mam na to papiery i moge ci je tutaj przedstawić. Wszystkie naprawy lakiernicze czyli (dwa tylne błotniki) były robione w niej góra miesiac po moim zakupie, pozniej oprocz wymiany gwintu i kilku rzeczy eksploatacyjnych nie włożyłem do niej nic oprocz dbania o nia. Wszystkie naprawy ktore odkryłeś nie byly mi wiadome i nie miałem o nich pojęcia. Dlatego tez cały czas powtarzalem "nie wiem co było robione przed moim zakupem" było tak? Było... liczyłem sie z tym, ze mogło cos byc z racji, że miała 4 właścicieli, wiec powiedziałem ja nie wiem sam sprawdzisz. Według mnie jest to zrobione ładnie i starannie bo gdyby było tak jak mowisz to na pewno przy zakupie zauważyłbym to gołym okiem jak i inni z forum co ja przede mna oglądali na moją prośbę. Po drugie to juz zaczęło by sie cos z tym dziać a nie dzieje sie nic. Nigdy tej uszczelki nawet nie ściągałem, żeby tam zaglądać. Wrzucę zdjecia pokaze wszystkim jak różnią sie te spawy, ktore według ciebie robione były u Janusza w stodole. Jedyne gdzie moge przyznać Ci racje to jest lipa z brakiem naklejki na kielichu. Mogl ktos bardziej sie postarać. Rozumiem twoja frustracje itd ja tez nie czuje sie z tym dobrze, ze ktos pokazał mi rzeczy o ktorych wczesniej nie miałem pojecia. Prosze tylko nie osadzaj mnie, ze cos ukrylem i nie rob ze mnie oszusta, bo nie znasz mnie i nie wiesz tego, ze to nie jest w mojej naturze. Ja powiedziałem Ci wszystko o samochodzie co było robione za mojego posiadania i jakie miałem informacje od poprzedniego właściciela. Dziekuje i pozdrawiam. P.s. Jaki według Ciebie jest ten wklad finansowy oprocz wymiany Vanosa? Jezeli uważasz, ze samochod jest świeżo naprawiany to świadczy tylko o tym, ze jest to zrobione jak należy i dbam o jego stan. inaczej wyglądałoby to jak gowno w lesie.

Awatar użytkownika
LINKIN
Posty: 155
Rejestracja: czw paź 11, 2012 13:16
Auto: M6 F13 LCI
Lokalizacja: Warszawa - Bielany
Kontakt:

Re: BMW M3 E46 2003 szara Bielsko Biała

Post autor: LINKIN » sob paź 08, 2016 21:15

Skoro już Cię koledzy oświecili w kilku kwestiach, słowo bezwypadkowy możesz wymazać z ogłoszenia. Po co kolejnych ludków wprowadzać w błąd...

DavePL
Posty: 134
Rejestracja: czw mar 26, 2009 23:33
Lokalizacja: Katowice/Żory

Re: BMW M3 E46 2003 szara Bielsko Biała

Post autor: DavePL » ndz paź 09, 2016 12:43

LINKIN pisze:Skoro już Cię koledzy oświecili w kilku kwestiach, słowo bezwypadkowy możesz wymazać z ogłoszenia. Po co kolejnych ludków wprowadzać w błąd...
Zmiana ogłoszenia nie leży w jego naturze ;)

viruz
Posty: 10
Rejestracja: pn mar 25, 2013 17:24
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: BMW M3 E46 2003 szara Bielsko Biała

Post autor: viruz » ndz paź 09, 2016 14:24

LINKIN pisze:Skoro już Cię koledzy oświecili w kilku kwestiach, słowo bezwypadkowy możesz wymazać z ogłoszenia. Po co kolejnych ludków wprowadzać w błąd...
Zmienie zmienie..
DavePL pisze:
LINKIN pisze:Skoro już Cię koledzy oświecili w kilku kwestiach, słowo bezwypadkowy możesz wymazać z ogłoszenia. Po co kolejnych ludków wprowadzać w błąd...
Zmiana ogłoszenia nie leży w jego naturze ;)
Heheh śmieszny jesteś ;)

ODPOWIEDZ