Renowacja i zabezpieczenie lakieru

2000-2006 | silnik: S54
moalord
Posty: 131
Rejestracja: czw paź 08, 2009 21:44
Lokalizacja: PL - Bstok

Re: Renowacja i zabezpieczenie lakieru

Post autor: moalord » sob paź 09, 2010 11:03

Polecam Firmę Mr.Cleaner ;) Zobaczcie moje (byłe) M3 w dziale shoowroom identyczny kolor topas blau, ja kupiłem cały sprzęt sobie z podobną ilością kosmetyków, wyszło ok 1000zł i mozna zrobić smiało 4-5 aut (potem tylko dokupic pasty, kosmetyki, gąbki itp - najdroższa jest maszynka:P)

Ja wolałem sam zrobić i sprzęt mieć dla siebie, można potem odrobić zakup np. strzelając polerke dla znajomych

Czas pracy, zapewniam ze 40h to naprawde realna liczba, ja swoje auto też robiłem ok 30-40 godzin.. Efekt był super

WARTO

Pozdrawiam

Kenozeno
Posty: 1
Rejestracja: ndz lut 05, 2017 21:45
Auto: 740

Re: Renowacja i zabezpieczenie lakieru

Post autor: Kenozeno » ndz lut 05, 2017 21:50

Ja mogę szczerze polecić Auto Spa na Krzemienieckiej we Wrocławiu. Mają jakąś stronę "powloki-ceramiczne", czy coś takiego. Są za stacją paliw na Krzemienieckiej. Mam dwudziestoletnią siódemkę, była rysa na rysie i trochę zmatowiony lakier. Po wizycie u nich mam takie lustro, że sam w to nie mogę uwierzyć. Nie widziałem na słońcu żadnych hologramów, a wosk jaki nałożyli to autentycznie jakaś magia. Kosmetyki mają pierwsza klasa, a do polerki polecam gościa, który nazywa się Rafał, bo jego ktoś mi wcześniej polecił i już widzę dlaczego - mega efekt...

ODPOWIEDZ