www.tirerack.com

Marcin_Os
Posty: 2703
Rejestracja: pn lut 05, 2007 09:04
Lokalizacja: Warszawa

www.tirerack.com

Post autor: Marcin_Os » czw kwie 24, 2008 22:30

Ktoś coś kiedyś do czynienia miał z tym sklepem. http://www.tirerack.com

Chce zakupić kilka pozycji, ktoś pomoże?
jest M3 E36 Turbo 425KM/572Nm było, teraz hgw ale więcej...
było M5 E39x2, M5 E60x2

Dino444
Posty: 1343
Rejestracja: sob maja 26, 2007 13:04
Lokalizacja: Bedford
Kontakt:

Re: www.tirerack.com

Post autor: Dino444 » pt kwie 25, 2008 01:05

ja to bym sie na to pokusil szt 2 oczywiscie co myslisz??? I czy mozesz mi podac taka ostateczna kwote z wysylka clem i co tam sie jeszcze nie placi. i jaki bylby termin realizacji.
http://www.tirerack.com/brakes/brakes.j ... perfCode=P

Ps i czy jestes w stanie sprawdzic czy to aby napewno bedzie pasowalo ja dobieralem pod ten model na stronie "BMW BMWCCA Spec E36" chociarz szczeze mowiac nie wiem czy dobrze wiec zdaje sie na ciebie. Pozdrawiam!
BMW ///M POWER M3 E36--->M5 E34--->??

Marcin_Os
Posty: 2703
Rejestracja: pn lut 05, 2007 09:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: www.tirerack.com

Post autor: Marcin_Os » pt kwie 25, 2008 09:39

jest M3 E36 Turbo 425KM/572Nm było, teraz hgw ale więcej...
było M5 E39x2, M5 E60x2

Dino444
Posty: 1343
Rejestracja: sob maja 26, 2007 13:04
Lokalizacja: Bedford
Kontakt:

Re: www.tirerack.com

Post autor: Dino444 » pt kwie 25, 2008 19:43

Ok ale jak wyglada sprawa vat i jakies oplaty celne czy tam ne ceregiele taka mniej wiecej cene koncowa mozesz podac bo ja nie mam pojecia jeszcze z USA nic nie sciagalem jeszcze.

A pozatym sprawdz tez tutaj jesli jeszcze tu nie patrzales to niedaleko gdzie mieszkam moze by lepiej tutaj bylo???
http://www.gsfcarparts.com/

Aha i dlaczego w obu sklepach nie figuruja czesci do modelu ponizej 08,95r jesli chodzi wlasnie o tarcze?? Moje M jest z 94-ego.

Pozdro!!
BMW ///M POWER M3 E36--->M5 E34--->??

Wolf
Posty: 67
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:07
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: www.tirerack.com

Post autor: Wolf » ndz mar 29, 2009 05:41

Dino444 pisze:Ok ale jak wyglada sprawa vat i jakies oplaty celne czy tam ne ceregiele taka mniej wiecej cene koncowa mozesz podac bo ja nie mam pojecia jeszcze z USA nic nie sciagalem jeszcze.

A pozatym sprawdz tez tutaj jesli jeszcze tu nie patrzales to niedaleko gdzie mieszkam moze by lepiej tutaj bylo???
http://www.gsfcarparts.com/

Aha i dlaczego w obu sklepach nie figuruja czesci do modelu ponizej 08,95r jesli chodzi wlasnie o tarcze?? Moje M jest z 94-ego.

Pozdro!!
Do ceny zadeklarowanej w urzędzie celnym, należy doliczyć 22% VAT oraz podatek akcyzowy. Tarcze są cięzkie, więc transport kurierem lub też lotniczy ubezpieczony będzie kosztował około 150-200USD, jeżeli oczywiscie Tire-Rack zgodzi sie na wysyłke za granice USA.

O samiej firmie Tire Rack, słyszałem same dobre rzeczy na paru forach w USA. Jest to napewno firma godna polecenia.


Ewentualnie, moge zaproponować oferte firmy UUC jak chodzi o tarcze, której jestem wyłącznym dystrybutorem na Europe :)
!!
MForum GROUP BUY na AngelEyes LEDowe, kierunki, Xenony i inne: viewtopic.php?p=22775#22775
----------------

Dino444
Posty: 1343
Rejestracja: sob maja 26, 2007 13:04
Lokalizacja: Bedford
Kontakt:

Re: www.tirerack.com

Post autor: Dino444 » ndz mar 29, 2009 12:39

Wolf pisze:Dino444 napisał/a:
Ok ale jak wyglada sprawa vat i jakies oplaty celne czy tam ne ceregiele taka mniej wiecej cene koncowa mozesz podac bo ja nie mam pojecia jeszcze z USA nic nie sciagalem jeszcze.

A pozatym sprawdz tez tutaj jesli jeszcze tu nie patrzales to niedaleko gdzie mieszkam moze by lepiej tutaj bylo???
http://www.gsfcarparts.com/

Aha i dlaczego w obu sklepach nie figuruja czesci do modelu ponizej 08,95r jesli chodzi wlasnie o tarcze?? Moje M jest z 94-ego.

Pozdro!!



Do ceny zadeklarowanej w urzędzie celnym, należy doliczyć 22% VAT oraz podatek akcyzowy. Tarcze są cięzkie, więc transport kurierem lub też lotniczy ubezpieczony będzie kosztował około 150-200USD, jeżeli oczywiscie Tire-Rack zgodzi sie na wysyłke za granice USA.

O samiej firmie Tire Rack, słyszałem same dobre rzeczy na paru forach w USA. Jest to napewno firma godna polecenia.


Ewentualnie, moge zaproponować oferte firmy UUC jak chodzi o tarcze, której jestem wyłącznym dystrybutorem na Europe
Hehe tego posta napisalem prawie rok temu :wink: Teraz nie mam juz eMki chwilowo. Ale dzieki za zainteresowanie jak bedzie nowe ///M to przy jakichkolwiek modach bede mial oferte na uwadze. Pozdro!
BMW ///M POWER M3 E36--->M5 E34--->??

Wolf
Posty: 67
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:07
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: www.tirerack.com

Post autor: Wolf » ndz mar 29, 2009 15:21

Dino444 pisze:
Wolf pisze:Dino444 napisał/a:
Ok ale jak wyglada sprawa vat i jakies oplaty celne czy tam ne ceregiele taka mniej wiecej cene koncowa mozesz podac bo ja nie mam pojecia jeszcze z USA nic nie sciagalem jeszcze.

A pozatym sprawdz tez tutaj jesli jeszcze tu nie patrzales to niedaleko gdzie mieszkam moze by lepiej tutaj bylo???
http://www.gsfcarparts.com/

Aha i dlaczego w obu sklepach nie figuruja czesci do modelu ponizej 08,95r jesli chodzi wlasnie o tarcze?? Moje M jest z 94-ego.

Pozdro!!



Do ceny zadeklarowanej w urzędzie celnym, należy doliczyć 22% VAT oraz podatek akcyzowy. Tarcze są cięzkie, więc transport kurierem lub też lotniczy ubezpieczony będzie kosztował około 150-200USD, jeżeli oczywiscie Tire-Rack zgodzi sie na wysyłke za granice USA.

O samiej firmie Tire Rack, słyszałem same dobre rzeczy na paru forach w USA. Jest to napewno firma godna polecenia.


Ewentualnie, moge zaproponować oferte firmy UUC jak chodzi o tarcze, której jestem wyłącznym dystrybutorem na Europe
Hehe tego posta napisalem prawie rok temu :wink: Teraz nie mam juz eMki chwilowo. Ale dzieki za zainteresowanie jak bedzie nowe ///M to przy jakichkolwiek modach bede mial oferte na uwadze. Pozdro!

LOL :mrgreen:


Przywykłem do forów Amerykańskich, tam w dobe masz 2 - 3 strony do obczajenia :D:D
!!
MForum GROUP BUY na AngelEyes LEDowe, kierunki, Xenony i inne: viewtopic.php?p=22775#22775
----------------

ODPOWIEDZ