Płyn Hamulcowy CASTROL SRF 320stC

allcar
Posty: 318
Rejestracja: ndz maja 04, 2008 23:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Płyn Hamulcowy CASTROL SRF 320stC

Post autor: allcar » wt mar 03, 2009 17:02

Będe zamawiał coś takiego:
http://www.castrol.com/liveassets/bp_in ... ty/srf.pdf

Polecam każdemu, szczególnie do E39 do znanego problemu "wpadania sprzęgła" jako że przewody doprowadzające płyn do wysprzęglika niestety ale znajdują się bardzo blisko gorącego układu wydechowego, znany jest problem wpadania pedału sprzęgła podczas cięższej pojeżdżawki, jako że mam ten problem, mam nadzieję że udało mi się ustalić jego przyczynę.
Temperatura wrzenia tego płynu to aż 320stC dlatego ten płyn powinien go wyeliminować.
Czekam do końca tygodnia na chętnych (do Niedzieli), później zamawiam, informacyjnie, jedna butelka ma 1Litr pojemności, cena takiego płynu to 320zł, mogę go załatwić za 270zł.

Po terminie tylko na indywidualne zamówienie.

Zapraszam.
E39 M5 = spełnione marzenie
Ostatnio miałem mało czasu, za zaległości przepraszam, jak na coś nie odpowiedziałem, to piszcie na PW. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Artur_M5
Posty: 167
Rejestracja: wt gru 02, 2008 18:26
Lokalizacja: Wrocław

Re: Płyn Hamulcowy CASTROL SRF 320stC

Post autor: Artur_M5 » wt mar 03, 2009 23:08

Witaj
Sebastian ile tego wchodzi do układu hamulcowego u nas?
Może też bym zamówił, nie wiem kiedy był wymieniany płyn hamulcowy w mojej M. Tylko może od razu przewody bym wziął w stalowym oplocie?

allcar
Posty: 318
Rejestracja: ndz maja 04, 2008 23:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Płyn Hamulcowy CASTROL SRF 320stC

Post autor: allcar » czw mar 05, 2009 01:37

Trzeba wyjść z założenia że bez względu jakie to ///M, stosując sie do instrukcji Castrola o przepłukaniu układu, to jedna wymiana 1L płynu.
Jeden litr spokojnie wystarczy do hamulca i do wysprzęglika.
O przewody hamulcowe w stalowym oplocie dowiem sie w dzień jak nie zapomnę :570: przypomnij się na GG.
E39 M5 = spełnione marzenie
Ostatnio miałem mało czasu, za zaległości przepraszam, jak na coś nie odpowiedziałem, to piszcie na PW. Pozdrawiam.

kosiniak

Re: Płyn Hamulcowy CASTROL SRF 320stC

Post autor: kosiniak » ndz sty 24, 2010 11:27

podobna wrzenia ma rbf660 Motula, z tym ze cena ponad 2 razy mniejsza http://allegro.pl/item877360145_gdansk_ ... lcowy.html

ODPOWIEDZ