PRZEKŁADKA ANGLIKA BMW E36 M3 - ZLECENIE !!!

1992-1999 | silniki: S50B30, S50B32
0biku0
Posty: 8
Rejestracja: czw lut 17, 2011 23:54
Lokalizacja: JAWOR
Kontakt:

PRZEKŁADKA ANGLIKA BMW E36 M3 - ZLECENIE !!!

Post autor: 0biku0 » sob mar 05, 2011 18:36

WITAM WSZYSTKICH. POCZYTALEM TROCHE O PRZEKLADKACH E36 I WIEKSZOSC LUDZI WYPOWIEDZIALA SIE, ZE BMW JEST BARDZO DOBRZE PRZYGOTOWANE DO PRZEKLADKI I NIE JEST MA PROBLEMOW PODCZAS TEJ OPERACJI. MAM DO PRZELOZENIA BMW M3 E36 COUPE 1995R. 3.0 . ZLECE PRZELOZENIE KOMUS KTO JUZ PRZEKLADAL TAKIE AUTO I ZNA SIE NA RZECZY, JEZELI KTOS NIE MA POJECIA JAK TO SIE ROBI LUB CHCE PROBOWAC, CWICZYC NA MOIM AUCIE NIECH OD RAZU ZAPOMNI O TYM OGLOSZENIU. OSOBA, KTORA JUZ PRZEKLADALA M3 E36 WIE DOKLADNIE JAK TO UGRYZC I JAKIE CZESCI CO DO SRUBECZKI POTRZEBA DO PRZEKLADKI. ZALEZY MI NA KONKRENTEJ PROPOZYCJI I WSPOLPRACY. MAM DO KUPIENIA CALY PRZOD OD E36 COUPE, LACZNIE Z PODLOGA , DYWANAMI ITD, GOSCIU SPRZEDAJE TYPOWO POD PRZEKLADKE ODCIETY PRZOD AUTA TAK ABY NIE ZABRAKLO ANI JEDNEJ CZESCI OSOBIE KTORA BEDZIE ROBILA PRZEKLADKE. CZEKAM NA PROPOZYCJE I KONKRETNE OFERTY.

Awatar użytkownika
Maros
Posty: 2546
Rejestracja: ndz paź 08, 2006 23:00
Auto: M5F10, M3E92, M3E46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: PRZEKŁADKA ANGLIKA BMW E36 M3 - ZLECENIE !!!

Post autor: Maros » sob mar 05, 2011 18:48

Wyłącz Caps Lock, taki przycisk po lewej stronie klawiatury.

Awatar użytkownika
--==maly==----
Posty: 2508
Rejestracja: śr sie 06, 2008 09:21
Auto: M3 F80 17"
Lokalizacja: Warszawa

Re: PRZEKŁADKA ANGLIKA BMW E36 M3 - ZLECENIE !!!

Post autor: --==maly==---- » sob mar 05, 2011 19:23

600-071-673 Wrona z Radzynia Podlaskiego.
Przekłada tylko BMW naprawdę dużo już tego było E36 chyba ze 20 sztuk z czego przynajmniej 4sztuki M3 E36 w tym jedna moja i szczerze mogę polecić.

0biku0
Posty: 8
Rejestracja: czw lut 17, 2011 23:54
Lokalizacja: JAWOR
Kontakt:

Re: PRZEKŁADKA ANGLIKA BMW E36 M3 - ZLECENIE !!!

Post autor: 0biku0 » sob mar 05, 2011 20:07

z gory dzieki za szybka odpowiedz. pozdrawiam

0biku0
Posty: 8
Rejestracja: czw lut 17, 2011 23:54
Lokalizacja: JAWOR
Kontakt:

Re: PRZEKŁADKA ANGLIKA BMW E36 M3 - ZLECENIE !!!

Post autor: 0biku0 » sob mar 05, 2011 20:15

MaRoS, robi sie , nie wszyscy wiedza od razu o co chodzi z duzymi literami.

mrbeem
Posty: 222
Rejestracja: sob paź 24, 2009 02:16
Auto: E36 M3, E61 530D
Lokalizacja: Dębica

Re: PRZEKŁADKA ANGLIKA BMW E36 M3 - ZLECENIE !!!

Post autor: mrbeem » ndz mar 06, 2011 20:50

rcarpower Torun. Mi robili przekladke i nie mam im nic do zarzucenia. Zostawiasz auto a oni sie zajmuja wszystkim. Mi auto przelozyli wzorowo. Numer telefonu: 505561779.

Strona Allegro

Koles ma na imie Marcin z tego co pamietam. Maja swoj nowy warsztat i robia tylko i wylacznie BMW. Jak moja byla przekladana to robili tez e36 driftcar i wkladali tam 4.4 V8. Kolesie znaja sie na rzeczy jak malo kto.

Tu masz jeszcze ich strone internetowa: RCARPOWER

Zobacz sobie ich galerie z przekladek i swapow silnikow.

Awatar użytkownika
--==maly==----
Posty: 2508
Rejestracja: śr sie 06, 2008 09:21
Auto: M3 F80 17"
Lokalizacja: Warszawa

Re: PRZEKŁADKA ANGLIKA BMW E36 M3 - ZLECENIE !!!

Post autor: --==maly==---- » ndz mar 06, 2011 23:11

Wizytówką RCarPower jest E36 cabrio z silnikiem M5 e39, które nie ma mocy i nie jedzie jak powinno. Ja kupiłem robione przez nich E30 2.8 M52 i pierwsze co zrobiłem po kupnie tego auta to 2 dni w garażu żeby silnik w ogóle równo pracował brak uszczelek w kolektorze dolotowym uszkodzone przy montażu dwa wtryski przepustnica otwierała się na 2/3 i wiele wiele kwiatków swap zrobiony na odpier%^&*.
Auto przy swapie nie było jeszcze moje bo w życiu bym go nie odebrał w takim stanie.
Słyszałem też że, przy przekładce z racji tego,że oni płacą za części wymieniają tylko to co trzeba a to co da się zostawić to zostaje bo trzeba oszczędzać ale nie wiem ile w tym prawdy bo to zasłyszana opinia.

Awatar użytkownika
yakuza
Posty: 245
Rejestracja: czw lip 29, 2010 08:38
Auto: M5f10,750f01,335f30,e46v8m62
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: PRZEKŁADKA ANGLIKA BMW E36 M3 - ZLECENIE !!!

Post autor: yakuza » pn mar 07, 2011 09:34

--==maly==---- pisze:Wizytówką RCarPower jest E36 cabrio z silnikiem M5 e39, które nie ma mocy i nie jedzie jak powinno. Ja kupiłem robione przez nich E30 2.8 M52 i pierwsze co zrobiłem po kupnie tego auta to 2 dni w garażu żeby silnik w ogóle równo pracował brak uszczelek w kolektorze dolotowym uszkodzone przy montażu dwa wtryski przepustnica otwierała się na 2/3 i wiele wiele kwiatków swap zrobiony na odpier%^&*.
Auto przy swapie nie było jeszcze moje bo w życiu bym go nie odebrał w takim stanie.
Słyszałem też że, przy przekładce z racji tego,że oni płacą za części wymieniają tylko to co trzeba a to co da się zostawić to zostaje bo trzeba oszczędzać ale nie wiem ile w tym prawdy bo to zasłyszana opinia.
maly mozesz rozwinac temat braku mocy w tej e36 moj kolega ty jezdzil i mowil ze jest szybkie?
ogladalem m3 e46 robione u ruszkosia nie wiem kto decydowal co zostalo zmienione a co zostanie czy klient czy rcarpower, ale pamiec foteli nie przelozona, pikanie o wlaczonych swiatlach nie dzialalo po otwarciu drzwi kierowcy, wkladka do kluczyka w klamce pasarzera, lusterka zostaly z anglika teraz jest na alledrogo m3e46 robione u nich i jest ten sam setup

osti!
Posty: 199
Rejestracja: wt sty 27, 2009 20:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: PRZEKŁADKA ANGLIKA BMW E36 M3 - ZLECENIE !!!

Post autor: osti! » czw mar 10, 2011 10:27

Ogladalem e46 przelozone przez Rcar Power i po moich ogledzinach szczerze odradzam, to bylo w zeszlym roku, nie wiem jak teraz ale auto bardzo niedbale przelozone.
Wrone moge polecic sam odebralem od niego niedawno 2 auta, znajomi kilka innych i przekladka zrobiona tak jak trzeba.

Diesel TDI
Posty: 3
Rejestracja: czw cze 09, 2011 19:07
Lokalizacja: Okolice Przysuchy

Re: PRZEKŁADKA ANGLIKA BMW E36 M3 - ZLECENIE !!!

Post autor: Diesel TDI » czw cze 09, 2011 19:14

oriętuje się ktoś z forumowiczów ile kosztuje taka przekładka kierownicy :?:
I Love MPower

Doman
Posty: 46
Rejestracja: czw kwie 24, 2008 13:41
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: PRZEKŁADKA ANGLIKA BMW E36 M3 - ZLECENIE !!!

Post autor: Doman » czw cze 09, 2011 19:27

2500 + czesci

Diesel TDI
Posty: 3
Rejestracja: czw cze 09, 2011 19:07
Lokalizacja: Okolice Przysuchy

Re: PRZEKŁADKA ANGLIKA BMW E36 M3 - ZLECENIE !!!

Post autor: Diesel TDI » czw cze 09, 2011 20:15

Doman, a to luz dzięki
I Love MPower

ruszkos
Posty: 7
Rejestracja: sob lut 06, 2010 19:23
Lokalizacja: toruń
Kontakt:

Re: PRZEKŁADKA ANGLIKA BMW E36 M3 - ZLECENIE !!!

Post autor: ruszkos » pn maja 07, 2012 23:56

--==maly==---- pisze:Wizytówką RCarPower jest E36 cabrio z silnikiem M5 e39, które nie ma mocy i nie jedzie jak powinno. Ja kupiłem robione przez nich E30 2.8 M52 i pierwsze co zrobiłem po kupnie tego auta to 2 dni w garażu żeby silnik w ogóle równo pracował brak uszczelek w kolektorze dolotowym uszkodzone przy montażu dwa wtryski przepustnica otwierała się na 2/3 i wiele wiele kwiatków swap zrobiony na odpier%^&*.
Auto przy swapie nie było jeszcze moje bo w życiu bym go nie odebrał w takim stanie.
Słyszałem też że, przy przekładce z racji tego,że oni płacą za części wymieniają tylko to co trzeba a to co da się zostawić to zostaje bo trzeba oszczędzać ale nie wiem ile w tym prawdy bo to zasłyszana opinia.
a to dobre:) czuje tu jakis spisek prosze o foto tych nie dbalych swapow:) po pierwsze tu jest filmik tego e36 ktore nie jechalo dodam ze sl był po grubych modach http://www.youtube.com/watch?v=Xzyr4W3vKWk a ze co do swapu to nigdy nie oddalismy klientowi auta w ktorym by wszystko nie gralo moze ktos powolal sie na nas ze niby bylo zrobione profesjonalnie zeby latwiej wcisnac ci auto:) pozatym do e30 ani razu nie montowalismy wlasnego silnika byl to szybki montaz przewaznie jedno dniowy za 1500zł wkladamy i do widzenia nie wiem jak mozna zamontowac silnik krzywo z koro sie umieszcza go na poduszkach silnika jak i skrzyni:) zawsze oddajemy auto w 100% sprawne pozatym wszystko jest z gory ustalane z klientem i nigdy nie wyjechal od nas nikt nie zadowolony a co do e46 nigdy nie wydalismy z zamkiem w prawych drzwiach a lusterka zewnetrzne i moduly foteli montujemy zawsze za doplata z czego korzysta max 5 % klientow :) jezeli wy nimi nie byliscie osobiscie to prosze was o nie wypowiadanie sie na moj temat nie znajac mnie i nie majac ze mna do czynienia osobiscie a tak poza nawiasem mowiac to jak mozna przy przekladce nie wymienic tego czego nie trzeba :) dobre:)

Awatar użytkownika
--==maly==----
Posty: 2508
Rejestracja: śr sie 06, 2008 09:21
Auto: M3 F80 17"
Lokalizacja: Warszawa

Re: PRZEKŁADKA ANGLIKA BMW E36 M3 - ZLECENIE !!!

Post autor: --==maly==---- » wt maja 08, 2012 10:46

Mówię konkretnie o tym e30 http://img109.imageshack.us/img109/1273/34363030.jpg
i wy robiliście w nim swap. Co prawda silnik był klienta ale dużo zostało niedoróbek z waszej strony. Ja auto miałem tylko miesiąc następny właściciel również walczył z ogrzewaniem, które nie działało okazało się,że były zamienione węże przy nagrzewnicy przy "swapie".
Co do przekładek widziałem dwa auta od was i właśnie tak było lusterka angielskie, pamięci foteli nie przełożone a jedno chyba i zegary miało angielskie w ogłoszeniu na allegro podajecie,że wszystko co potrzeba w cenie przekładki jak widać nie wszystko.
Klient nie musi się na tym znać ale wypada mu powiedzieć,że w angielskich lusterkach nic nie widać.

Pozdrawiam

ruszkos
Posty: 7
Rejestracja: sob lut 06, 2010 19:23
Lokalizacja: toruń
Kontakt:

Re: PRZEKŁADKA ANGLIKA BMW E36 M3 - ZLECENIE !!!

Post autor: ruszkos » wt maja 08, 2012 11:22

--==maly==---- pisze:Mówię konkretnie o tym e30 http://img109.imageshack.us/img109/1273/34363030.jpg
i wy robiliście w nim swap. Co prawda silnik był klienta ale dużo zostało niedoróbek z waszej strony. Ja auto miałem tylko miesiąc następny właściciel również walczył z ogrzewaniem, które nie działało okazało się,że były zamienione węże przy nagrzewnicy przy "swapie".
Co do przekładek widziałem dwa auta od was i właśnie tak było lusterka angielskie, pamięci foteli nie przełożone a jedno chyba i zegary miało angielskie w ogłoszeniu na allegro podajecie,że wszystko co potrzeba w cenie przekładki jak widać nie wszystko.
Klient nie musi się na tym znać ale wypada mu powiedzieć,że w angielskich lusterkach nic nie widać.

Pozdrawiam
owszem robilismy to auto nawet jego fotka z pod maski znajduje sie na naszej stronie byla to poprawka smiesznie wlozponym 2,5 po konkurencji kolektory dotykaly wozka puszczony byl chyba 1wydech od kolektorow do konca i z tego co pamietam motor mial uszkodzona uszczelke pod glowica :) włascicielem auta byl moj przyjaciel mojego dobrego kolegi z gostynina z ktorym do dzis utrzymujemy dobry kontakt :) tak ze kolego chyba nacioles sie na jakaś ...... co do swapu my zajelismy sie montażem dostarczonego silnika i w dniu oddania nie przypominam sobie zeby cos nie chodzilo:) silnik byl zlozny z kolektorem przy wkladaniu motoru nie interesuje mnie zabardzo co jest w srodku elektryka i podpiecie z naszej strony bylo tip top a to ze ktos nie zamontowal uszczelki pod kolektorem ssacym nie jest moja sprawa mialo byc szybko i tanio i tak dokladnie bylo niestety ja nie posiadam garazu i nie mam 60 lat i na imie Henio i nie przyjolem zlecenia na zabawe silnikiem a jego wymiane i podpiecie elektryki zeby auto odpalalo i dokladnie z tego sie wywiaalem wiec prosze cie kolego z pretesjami nie kieruj sie do naszej firmy a do osoby ktora ci to sprzedala jezeli masz jakie kolwiek zastrzezenia co do przykrecania srub na poduszkach montaz chlodnicy lub podpiecia gniazda i ewesa to zapraszamy do nas bo dokladnie to mielismy zrobic w tym aucie !!!!!! a i co do podpiecia przewodow do nagrzewnicy na odwrot to nie ma to kompletnie znaczenia znaczenia ktory gdzie sie podepnie gdybys mial jakie kolwiek pojecie o tym nie pisal bys takich bredni nagrzewnica jest to uklad przelotowy z jednym elektro zaworem ktory albo otwiera obieg albo zamyka nie moze przez to auto nie grzac widocznie auto ci sie zapowietrzylo zamieniles sobie przewody po czym dobrze odpowietrzyles i zaczelo dzialac czysty zbieg okolicznosci

ODPOWIEDZ