proice ---> M3 E92

Awatar użytkownika
Joker
Posty: 6
Rejestracja: czw mar 02, 2017 15:30
Auto: 535i F10 / M3 E92

Re: M3 E92 --->proice

Post autor: Joker » czw mar 02, 2017 22:40

Nie chwalę, nie zalę.

Trochę dziwna akcja ogólnie ale to nic :) F10 mam w stanie ideał, tej Mce brakuje ale bez przesady :)

Słabe zdjęcia? Cóż. Niech Ci będzie.

Zaznaczyłem, że Ci się nie dziwię chciałem tylko ukazać co jest co i tyle. Zrobię z niej co trzeba i będzie wyglądać.

Mały

Skoro 20k kosztuja same heble to co mi ma stać na przeszkodzie odświeżyć stan wizualny?

Fartuch mi nie przeszkadza naprawdę. Auto lata i tyle.

Przypominam, że za 145 patryczken chciał zabrać, co wtedy bylo by pisane? Można gdybać; )

Peace, każdy rozumie wszystko na swój sposób. Mi tam auto leży, cena dograna, na wieczory w sam raz.
E60 535i 2009 M-sport / Schwarz2 / Shadowline ++ by R-PERFORMANCE - gone
F10 535i 2013 M-sport / Schwarz2 / Shadowline ++by DYNOSOFT - his
F30 328i X-drive 2014 / Silber / Shadowline - her
F10 535d 2011 - służbowy ___ M3 E92 2012 Competition - relax time

patryczken16
Posty: 202
Rejestracja: czw kwie 29, 2010 23:35
Lokalizacja: Przemyśl

Re: M3 E92 --->proice

Post autor: patryczken16 » czw mar 02, 2017 23:02

Nie nie,ja chcialem zabrac za dogadane 155,powtorze kolejny raz - gdyby auto bylo takie jak mialo byc to bym bral,na miejscu wyszlo inaczej.

Czy ja do kogos mialem pretensje? powiedzialem,ze ten sprzedawca jest debilem/idiota/lub obrazilem go w inny sposob? wydaje mi sie ze nie,opisalem stan samochodu,a ze jest jaki jest to juz nie moja wina. Ze to sprzedajacego zabolalo i zaczaz od wyzwisk i grozb to tez nie moja sprawa ;)

Masz dwa inne auta z USA wiec pewnie wiele spraw Ci nie przeszkadza,ja nie mialem nigdy USA,sadzilem,ze auto z przebiegiem 50 tys ( tyle miala miec, 50,200 km ) powinno miec chociaz idealne wnetrze,JA ROZUMIEM ZE ONO SIE ZNISZCZYLO W CZASIE TRANSPORTU,MIALO PRAWO SKORO BYLO W NIM WIELE ELEMENTOW - ROZUMIEM TO - gdybym dostal taka informacje przed wyjazdem to bym sie nim nie interesowal,wiec kto moze miec do siebie pretensje?! ja do siebie ze pojechalem ogladac auto ktore mialo byc ok a nie bylo? troche myslenia :)

Dalej trzymam swojego,ciesze sie ze jej nie kupilem,ale zauwazcie ze jak opisywalem auto napisalem na samej gorze,ze moim zdaniem to nie gruz ,liczylem zwyczajnie na lepszy stan.

Co do opisu na forum,gdybym kupil to oczywiscie musialbym na starcie zmienic te elementy ktore opisalem. Nie kupilem bo mi nie lezala,teraz Ty kupiles,wiec chyba normalne ze chcesz sie troche obronic? na szczescie masz nieco wiecej dystansu niz sprzedawca z ktorym ja mialem do czynienia i nie wiem czy swiadomie czy nie,ale potwierdziles wszystko to co opisalem :D

Pozostaje zyczyc powodzenia,doprowadzic auto do dobrego stanu i git.

jeszcze przytocze Twoja wypowiedz:

"Nie wiem też co to znaczy lakierowanie bardzo słabe - przejście widać o jednej porze i pod jednym kątem, dla 90% ludzi niezauważalne - tragedie w życiu widziałem, ale jak to jest bardzo słabe to nie wiem jak określić naprawdę bardzo słabe? MEGA BARDZO SŁABE czy ULTRA BARDZO SŁABE? Rozumiem średnie, słabe, ale bardzo słabe tutaj? Ok, masz prawo do takiej opinii :)"

Tak samo mowili ci sprzedawcy,roznice w kolorach widac tylko przy slabej pogodzie :573: czyli generalnie 1/3 roku na auto lepiej nie patrzec,mnie osobscie ten kameleon przeszkadzal,no ale co zrobic jak jest sie w tej gorszej dziesiatce procent ludnosci :smile:

Osobiscie nic do kolegi ktory auto kupil nie mam i nie znam,zostalem przytoczony to sie odezwalem bo mysle ze warto dyskutowac,jesli kolega ma jakies ciekawe informacje na moj temat (jak wspominal) to prosze przedsatawic,chetnie poslucham

Awatar użytkownika
Joker
Posty: 6
Rejestracja: czw mar 02, 2017 15:30
Auto: 535i F10 / M3 E92

Re: M3 E92 --->proice

Post autor: Joker » pt mar 03, 2017 01:25

patryczken16 pisze: Masz dwa inne auta z USA wiec pewnie wiele spraw Ci nie przeszkadza,ja nie mialem nigdy USA,sadzilem
Jak się kupuje gnioty to nie ma co wymagać. Ale gniotów nigdy nie ściągałem. Ja z USA nigdy nie sprowadziłem auta po niskiej a już na pewno nie handlarskiej cenie. Ludzie również z różnych for widzieli moje auto - z zewnątrz dopieszczone, wewnątrz idealne.
Nie porównujmy jednej M3 z USA do reszty aut, bo są naprawdę wyjątki :) Tylko ja za swoją F10 (czy za żony F30) zapłaciliśmy w ch.. :) Bo tyle trzeba za delikatnie uszkodzone. Środki idealne jak nowe (Żony F30 miała 800km :) )
patryczken16 pisze: Dalej trzymam swojego,ciesze sie ze jej nie kupilem,ale zauwazcie ze jak opisywalem auto napisalem na samej gorze,ze moim zdaniem to nie gruz ,liczylem zwyczajnie na lepszy stan.
I tu pełna zgoda, zaznaczyłem kilka razy, że Cię rozumiem. Mi nikt nie wciskał kitu, może temu, że mieszkam bliżej (40 km).
patryczken16 pisze: teraz Ty kupiles,wiec chyba normalne ze chcesz sie troche obronic? na szczescie masz nieco wiecej dystansu niz sprzedawca z ktorym ja mialem do czynienia i nie wiem czy swiadomie czy nie,ale potwierdziles wszystko to co opisalem :D
Nie muszę się bronić, na samochodach świat się nie kończy. To trzecie auto w domu i tyle.
To co opisałem zrobiłem świadomie, naświetliłem temat by każdy wiedział o czym mowa.
patryczken16 pisze: Tak samo mowili ci sprzedawcy,roznice w kolorach widac tylko przy slabej pogodzie :573: czyli generalnie 1/3 roku na auto lepiej nie patrzec,mnie osobscie ten kameleon przeszkadzal,no ale co zrobic jak jest sie w tej gorszej dziesiatce procent ludnosci :smile:
Nie wiem co Tobie mówili ja Ci mówię, że znam kolor perły i jest jedna pora DNIA a nie że pochmurnie (tak Ci powiedzieli? :) ) gdzie człowiek to ujrzy, ma to związek z wysokością słońca a nie zachmurzeniem, ale mniejsza o to.
Tak jak pisałem - również jestem w tych 10% bo kumam temat, ale IMO to żaden kameleon i trzeba wiedzieć o co chodzi by to ujrzeć. A psioczyć nie bardzo jest na to - auto po prostu malowane. Dużo gorzej wyglądają elementy "na ostro" które się różnią pomiędzy sobą - taka linia boczna była by przerąbana :)
Mimo to szanuję Twoje zdanie, każdy ma prawo do swego.
patryczken16 pisze: Osobiscie nic do kolegi ktory auto kupil nie mam i nie znam,zostalem przytoczony to sie odezwalem bo mysle ze warto dyskutowac,jesli kolega ma jakies ciekawe informacje na moj temat (jak wspominal) to prosze przedsatawic,chetnie poslucham
Nie zniżam się do poziomu pyskówek także temat opinii i szczegółów na temat Twojej osoby pozostawię sobie. Jak sam wspomniałeś - mam dystans, wiem również, że każdy medal ma dwie strony i tyle.

Auto jak na powypadkowe z USA naprawdę kosmetycznie uderzone, robione owszem - no bo po dzwonku musi być. Skrzynia perfekt, zawieszeniowo perfekt, silnik ok. Lista wyposażenia także bogata tu chyba trudno polemizować.

Do ceny się dogadałem, można było kupić taniej, można było kupić drożej/lepszy stan - stać mnie, ale tu nie o to chodzi. Autem jeździ również moja żona także pomijam kwestię felg itd. - ona bardzo uważa ale różnie może być.
Latając bokiem też można zahaczyć - to zabawka, podchodzę inaczej do tematu niż do mojej F10 np.

Co dziwne ten wydech (a raczej brak tłumików) nie wiem w jaki sposób średnicą jest policzony, bo nie podchodzi pod żadne które można zobaczyć na YT (każde straight pipes pierdzi). Tu ani nie pierdzi, ani nie rzęzi na dolnym zakresie, tylko wycie od dołu i rasowy jęk na górze. Ale trochę za głośny, niebiescy obserwują - docelowo wrzucę raczej Supersprinta.

Co do samego stanu auta to nie mam co tłumaczyć, to co chcę to porobię i będzie wizualnie bdb, zaś to co wyczytałem na forum, podklejanie tego auta pod inne prawdziwe wyjeby czy też pod inną M tego samego sprzedawcy, której stan i przeszłość to przepaść ruszyły moje intencje....dlatego tu napisałem :)

Ja naprawdę nie muszę nic nikomu udowadniać, kto mnie zna ten wie ;)

Pozdrawiam
E60 535i 2009 M-sport / Schwarz2 / Shadowline ++ by R-PERFORMANCE - gone
F10 535i 2013 M-sport / Schwarz2 / Shadowline ++by DYNOSOFT - his
F30 328i X-drive 2014 / Silber / Shadowline - her
F10 535d 2011 - służbowy ___ M3 E92 2012 Competition - relax time

Awatar użytkownika
Joker
Posty: 6
Rejestracja: czw mar 02, 2017 15:30
Auto: 535i F10 / M3 E92

Re: M3 E92 --->proice

Post autor: Joker » pt mar 03, 2017 10:01

WAŻNE

SORRY, KOMPLETNIE NAMIESZAŁEM....daty się nie zgadzają, auto przedstawione na zdjęciach w tym temacie itd. TO NIE JEST AUTO, które było ostatnio dla mnie sprzedane.

Po tym były jeszcze 2 M3 u usera proice.

Sorry za zamieszanie, reszta treści oczywiście tak jak opisałem.
E60 535i 2009 M-sport / Schwarz2 / Shadowline ++ by R-PERFORMANCE - gone
F10 535i 2013 M-sport / Schwarz2 / Shadowline ++by DYNOSOFT - his
F30 328i X-drive 2014 / Silber / Shadowline - her
F10 535d 2011 - służbowy ___ M3 E92 2012 Competition - relax time

szfn
Posty: 11
Rejestracja: wt lut 09, 2016 15:08
Auto: szukam

Re: M3 E92 --->proice

Post autor: szfn » pt mar 03, 2017 20:11

Ja autko widziałem Kilka dni przed zakupem Jokera. Naprawdę ładne eM. Kilka elementów do wymiany w środku jak ktoś jest bardzo pedantyczny. No i pewnie tłumik ;)

ODPOWIEDZ