2008 M3 E90 - Srebrny, manualna skrzynia, wersja amerykańska

Kudłaty
Posty: 755
Rejestracja: wt lis 04, 2008 02:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: 2008 M3 E90 - Srebrny, manualna skrzynia, wersja amerykańska

Post autor: Kudłaty » śr sie 29, 2012 21:27

Gratulacje spełnienia marzeń. Nakręć filmik jak to syczy pod maską i może wrzucisz coś z niemieckiej autostrady :wink:
Podrowienia, Michał :grin:

Sławko
Posty: 82
Rejestracja: czw cze 02, 2011 00:16
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 2008 M3 E90 - Srebrny, manualna skrzynia, wersja amerykańska

Post autor: Sławko » czw sie 30, 2012 12:53

Hiobie natknąłeś mnie. Miłym zaskoczeniem jest cena zestawu, sprawdziłem w UE koszt jest zbliżony. Pozostaje przekonać żonę...

Awatar użytkownika
hiob
Posty: 50
Rejestracja: czw sie 25, 2011 06:42
Lokalizacja: Charlotte, NC

Re: 2008 M3 E90 - Srebrny, manualna skrzynia, wersja amerykańska

Post autor: hiob » sob wrz 01, 2012 05:23

Sławko pisze:Hiobie natknąłeś mnie. Miłym zaskoczeniem jest cena zestawu, sprawdziłem w UE koszt jest zbliżony. Pozostaje przekonać żonę...
Będę trzymał kciuki. Ja mojej wytłumaczyłem, że jak się powiedziało "A" to trzeba powiedzieć "B"... :-D Poza tym my to już przerabialiśmy, 25 lat temu, gdy ją namówiłem na kompresor do Mustanga. Po paru latach musieliśmy go sprzedać, bo było cienko z kasą w domu, więc cały interes nie bardzo się opłacił, ale złych chwil się po latach nie pamięta. Poza tym dziś jednak nasza sytuacja materialna jest zupełnie inna.

Gdybym kupił sobie dużego, nowego pickupa, najpopularniejszy tutaj pojazd, powiedzmy takiego Chevroleta Avalanche, a moja żona nową Toyot Camry, najlepiej sprzedający się samochód, nie będący "truckiem" ("Truck" w USA to nie tylko 18-wheeler, ale SUV, minivan, pickup itd. Nawet PT Cruiser jest rejestrowany jako "truck") - to moglibyśmy bez problemu wydać 70 - 80 tysięcy dolarów i nikt by nawet nie zwrócił uwagi na to, że mamy jakieś "ekstrawaganckie pomysły". Tymczasem kupiliśmy używaną Audi A4 za 14 tys i M3 za 43, do tego modyfikacje za 15 - razem 72 tysiące. Na pewno nie mało, ale biorąc pod uwagę fakt, że faktyczna siła nabywcza dolara to ok. 2 złote, a zarobki są tu większe niż w Polsce, nie jest to wcale oszałamiająca suma.
www.katolik.us Zapraszam.

Awatar użytkownika
hiob
Posty: 50
Rejestracja: czw sie 25, 2011 06:42
Lokalizacja: Charlotte, NC

Re: 2008 M3 E90 - Srebrny, manualna skrzynia, wersja ameryka

Post autor: hiob » pt kwie 04, 2014 15:31

Kilka nowych fotek. "Oczy anioła", czyli LEDy Lux H8 V4 w moim 2008 M3 e90. Oryginalnie były tu żarówki halogenowe, ale przy ksenonach robiły wrażenie ciemnych i żółtych. LEDy są znacznie jaśniejsze ei dokładnie w kolorze ksenonów.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Są też nowe koła, które większość oceniających je osób na podstawie zdjęć i filmów na YT ocenia negatywnie. Mnie jednak się bardzo podobają. Koła też są odsunięte na zewnątrz o 15 mm w stosunku do fabrycznych ustawień, co też korzystnie wpływa na wygląd samochodu:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Playlista z BMW na moim kanale YT: https://www.youtube.com/watch?v=wiFB7XW ... GzwHu2VtgL" onclick="window.open(this.href);return false;
Ostatnio zmieniony pt kwie 18, 2014 17:11 przez hiob, łącznie zmieniany 1 raz.
www.katolik.us Zapraszam.

Camil
Posty: 1179
Rejestracja: wt lip 08, 2008 13:32
Auto: e36s54
Lokalizacja: Torun
Kontakt:

Re: 2008 M3 E90 - Srebrny, manualna skrzynia, wersja ameryka

Post autor: Camil » pt kwie 04, 2014 19:29

fajna rybka, dom i garaz

Honik
Posty: 34
Rejestracja: śr wrz 12, 2012 17:57
Lokalizacja: Gliwice

Re: 2008 M3 E90 - Srebrny, manualna skrzynia, wersja ameryka

Post autor: Honik » pt kwie 18, 2014 16:46

koła mega niewypał ;/

Awatar użytkownika
Pawel_M3GT
Posty: 2058
Rejestracja: czw cze 21, 2007 18:27
Auto: E36 M3 S54
Lokalizacja: ///M

Re: 2008 M3 E90 - Srebrny, manualna skrzynia, wersja ameryka

Post autor: Pawel_M3GT » sob paź 04, 2014 09:01

Dokladnie kola niewypal. Do takiej M3 pasuja tylko BBSy CHR lub oryginalne 19 z pakietu Competition. Nawet fabryczne 18 styl 260 tez fajnie wygladaja jesli Mka jest obnizona.

tony_rider
Posty: 193
Rejestracja: pt gru 27, 2013 15:52
Auto: BMW

Re: 2008 M3 E90 - Srebrny, manualna skrzynia, wersja ameryka

Post autor: tony_rider » sob paź 04, 2014 11:21

to auto jest zarejestrowane w dwóch krajach czy jak :D? Pytam z ciekawości :) :mrgreen:

Awatar użytkownika
wania
Posty: 953
Rejestracja: śr paź 22, 2008 20:16
Lokalizacja: Gdańsk

Re: 2008 M3 E90 - Srebrny, manualna skrzynia, wersja ameryka

Post autor: wania » sob paź 04, 2014 12:26

U hamburgerow liczy sie tylna blacha, z przodu mozesz miec co chcesz

Awatar użytkownika
Lassie
Posty: 476
Rejestracja: pn gru 27, 2010 14:04
Auto: Świniolot M3
Lokalizacja: Pomorskie

Re: 2008 M3 E90 - Srebrny, manualna skrzynia, wersja ameryka

Post autor: Lassie » sob paź 04, 2014 13:29

Zależy od stanu - akurat w North Carolina nie wymagają przednich.

Awatar użytkownika
hiob
Posty: 50
Rejestracja: czw sie 25, 2011 06:42
Lokalizacja: Charlotte, NC

Re: 2008 M3 E90 - Srebrny, manualna skrzynia, wersja ameryka

Post autor: hiob » sob paź 04, 2014 20:46

tony_rider pisze:to auto jest zarejestrowane w dwóch krajach czy jak :D? Pytam z ciekawości :) :mrgreen:
Zobacz ten filmik:

https://www.youtube.com/watch?v=DoVbyFWvt6Q" onclick="window.open(this.href);return false;
www.katolik.us Zapraszam.

Konrad95x
Posty: 567
Rejestracja: wt sie 25, 2009 21:28
Auto: M5
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Re: 2008 M3 E90 - Srebrny, manualna skrzynia, wersja ameryka

Post autor: Konrad95x » sob paź 04, 2014 21:35

Jesteś zdrowo zakręcony Hiob :) . Masoneria jako "country club" bardzo mi się podobała. Chcę zaznaczyć ,że w Stanach wiele rzeczy jest "nie bardzo takim jakim być się wydaje".

PS:Twoje auto ma sTyL. Wydaje mi się ,że niektórzy się zachęcają Cię do dobierania z szablonu? Katalog felg: "pasujące do srebrnej E90 -BBS CHR" itd,itp. a wg mnie! ...jak najbardziej niepasujące - pasują!
Konrad
http://www.ktd.eu" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
hiob
Posty: 50
Rejestracja: czw sie 25, 2011 06:42
Lokalizacja: Charlotte, NC

Re: 2008 M3 E90 - Srebrny, manualna skrzynia, wersja ameryka

Post autor: hiob » ndz paź 05, 2014 05:52

Konrad95x pisze:Twoje auto ma sTyL. Wydaje mi się ,że niektórzy się zachęcają Cię do dobierania z szablonu? Katalog felg: "pasujące do srebrnej E90 -BBS CHR" itd,itp. a wg mnie! ...jak najbardziej niepasujące - pasują!
Zawsze jest dobrze poznać opinie innych ludzi, ale z opiniami już tak jest, że każdy ma swoją, a tymczasem liczy się tylko to, co ja odczuwam. Zwłaszcza, gdy się ma tyle lat, co ja mam. Gdy czlowiek jest nastolatkiem, bardzo chce być "akceptowalny i akceptowany" przez rówieśników i wtedy naprawdę ciężko zdobyć się na "inność", która nie jest modna, czy podziwiana przez rpdpwisko rówieśników, ale ja już mam takie uwarónkowania i ograniczenia w tak zwanym "głębokim poważaniu". Dla mnie ważne jest tylko to, że ilekroć widzę ten samochód, pojawia się na mojej twwarzy szeroki uśmiech. :D

Felgi w realu (wg mnie) wyglądają wspaniale. Są unikalne, jedyne w swoim rodzaju. Do tego szerszy rant w tych na tylnej osi podkreśla fakt, że tylna oś auta ma szersze koła, co nadaje samochodowi drapieżnego wyglądu. Z jednej strony samochód jest bardzo konserwatywny i elegancki, zwykły rodzinny, czterodrzwiowy sedan, w zwykłym, konserwatywnym kolorze, z drugiej ma te drobne szczegóły, na które nie zwróci uwagi 90% ludzi: Wypukła maska, szersze koła z tyłu, charakterystyczny wlot powietrza na błotniku, znaczek M3, czy kolor nadwozia stosowany wyłącznie w samochodach "M", które sprawiają, że nawet w USA, kraju, gdzie nikogo nie dziwią dobre, drogie samochody, ten samochód często powoduje reakcję typu "kciuk w górę" u innych współuczestników ruchu drogowego.
www.katolik.us Zapraszam.

Awatar użytkownika
hiob
Posty: 50
Rejestracja: czw sie 25, 2011 06:42
Lokalizacja: Charlotte, NC

Re: 2008 M3 E90 - Srebrny, manualna skrzynia, wersja ameryka

Post autor: hiob » sob lut 14, 2015 21:39

Wiem, wiem, okropnie brzydkie felgi, ale słoneczko tak pięknie dziś świeciło, że nie mogłem się powstrzymać. :mrgreen:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
www.katolik.us Zapraszam.

ODPOWIEDZ