M3 Competition

Krystian
Posty: 447
Rejestracja: śr paź 11, 2006 17:46
Auto: ///M E46
Lokalizacja: WPR
Kontakt:

Re: M3 Competition

Post autor: Krystian » sob maja 28, 2011 13:24

kostek_ja pisze:Tak do Reguł
już wiesz kiedy podstawiasz?

Awatar użytkownika
kostek_ja
Posty: 2623
Rejestracja: pn wrz 24, 2007 02:12
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: M3 Competition

Post autor: kostek_ja » sob maja 28, 2011 13:25

We wtorek wieczorem.

Awatar użytkownika
--==maly==----
Posty: 2508
Rejestracja: śr sie 06, 2008 09:21
Auto: M3 F80 17"
Lokalizacja: Warszawa

Re: M3 Competition

Post autor: --==maly==---- » sob maja 28, 2011 22:22

premier pisze:
kostek_ja pisze:--==maly==----Mógłbyś zerknąć jak u ciebie wygląda to miejsce:
Obrazek
Wydaje mi się że brakuje zaślepki, którą wcześniej miałem.
Ja mam identycznie jak TY, nie ma zaslepki..
Ja również mam identycznie.

Awatar użytkownika
kostek_ja
Posty: 2623
Rejestracja: pn wrz 24, 2007 02:12
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: M3 Competition

Post autor: kostek_ja » sob maja 28, 2011 22:34

Hmmm, jestem prawie pewien że było inaczej. Czegoś mi tam brakuje.

Awatar użytkownika
--==maly==----
Posty: 2508
Rejestracja: śr sie 06, 2008 09:21
Auto: M3 F80 17"
Lokalizacja: Warszawa

Re: M3 Competition

Post autor: --==maly==---- » ndz maja 29, 2011 17:30

Kostek możesz napisać co dokładnie będą robić z twoim autem i jaki jest koszt takiego zabiegu jestem bardzo ciekawy.
Najbardziej mnie interesuje opinia o cquartz bo lakier mam w bdb stanie ale zastanawiam się nad nalozeniem cquartz.

Awatar użytkownika
kostek_ja
Posty: 2623
Rejestracja: pn wrz 24, 2007 02:12
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: M3 Competition

Post autor: kostek_ja » ndz maja 29, 2011 19:09

--==maly==---- pisze:Kostek możesz napisać co dokładnie będą robić z twoim autem i jaki jest koszt takiego zabiegu jestem bardzo ciekawy.
--==maly==----, tak w skrócie to doprowadzenie samochodu do stanu perfekcyjnego i zabezpieczenie żeby efekt się utrzymywał przez długi czas ;)

Co do szczegółów i kosztów zapraszam na ich stronę. Jest tam więcej niż mógłbym ci napisać ;)
--==maly==---- pisze:Najbardziej mnie interesuje opinia o cquartz bo lakier mam w bdb stanie ale zastanawiam się nad nalozeniem cquartz.
Jeżeli chodzi o Cquartz to wybrałem taką opcję, gdyż najbardziej mi zależy właśnie na jak najlepszym zabezpieczeniu samochodu. Tylko z tego co czytałem lakier pod Cquartz musi być w stanie perfekcyjnym gdyż on uwidacznia ewentualne niedoskonałości. Nie mniej jednak jak wszystko nie jest wieczny i trzeba go raz na jakiś czas odnowić, a to się oczywiście wiąże z kosztami.

Awatar użytkownika
--==maly==----
Posty: 2508
Rejestracja: śr sie 06, 2008 09:21
Auto: M3 F80 17"
Lokalizacja: Warszawa

Re: M3 Competition

Post autor: --==maly==---- » ndz maja 29, 2011 19:34

Czyli wybrałeś usługę zabezpieczenia połoką kwarcową?
Cena widzę od 1700zł chyba netto w co wliczona jest korekta lakieru więc nie tak źle ciekawy jestem efektu bo wydaje mi się,że połysk na aucie z c quartz jest taki tępy jak by zamglony ale ma to swój urok.

Awatar użytkownika
kostek_ja
Posty: 2623
Rejestracja: pn wrz 24, 2007 02:12
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: M3 Competition

Post autor: kostek_ja » ndz maja 29, 2011 20:56

Czyli wybrałeś usługę zabezpieczenia połoką kwarcową?
tak
--==maly==---- pisze:ciekawy jestem efektu bo wydaje mi się,że połysk na aucie z c quartz jest taki tępy jak by zamglony ale ma to swój urok.
Jeszcze to przedyskutuję z chłopakami z Car Spa, ale wydaje mi się że po dodatkowym pokryciu woskiem lakier powinien zyskać odpowiednią głębie.

Ewentualnie zobaczę jak wygląda na samym Cquartz, a potem jak wygląda z nałożonym na to woskiem i zdecyduje jak będzie to robione w przyszłości.

Oczywiście zamieszczę zdjęcia :-)

Awatar użytkownika
--==maly==----
Posty: 2508
Rejestracja: śr sie 06, 2008 09:21
Auto: M3 F80 17"
Lokalizacja: Warszawa

Re: M3 Competition

Post autor: --==maly==---- » pn maja 30, 2011 00:01

Ok w takim razie czekam na relację jestem bardzo ciekawy efektu.

Awatar użytkownika
--==maly==----
Posty: 2508
Rejestracja: śr sie 06, 2008 09:21
Auto: M3 F80 17"
Lokalizacja: Warszawa

Re: M3 Competition

Post autor: --==maly==---- » wt maja 31, 2011 10:53

Mijałem Cię wczoraj. Dobrze,że auto dziś idzie do czyszczenia i polerowania bo było masakrycznie brudne :wink: Przód też bym obniżył bo wygląda trochę jak motorówka tył w dole przód w górze koloru bardzo zazdroszczę.

Awatar użytkownika
kostek_ja
Posty: 2623
Rejestracja: pn wrz 24, 2007 02:12
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: M3 Competition

Post autor: kostek_ja » wt maja 31, 2011 13:26

--==maly==---- pisze:Mijałem Cię wczoraj.
Widziałem :-) Ale szczerze nie skojarzyłem, że to ty :oops:
--==maly==---- pisze:było masakrycznie brudne :wink:
Już tłumaczyłem dlaczego aktualnie nie bardzo ją myje ;) Z drugiej strony zauważyłem że bardzo szybko się brudzi. W piątek była myta, w niedziele nie jeździłem, w poniedziałek rano sam ją widziałeś. Po prostu mi się odechciewa. Wizyta w Car Spa powinna to zmienić :)

Zauważyłem że mój świeżo pomalowany zderzak jest trochę jaśniejszy od reszty. Pojechałem do Car Spa żeby na to zerknęli, czy to kwestia tego że ten lakier jest nowy a reszta, stara i porysowana czy jednak do poprawki. Na szczęście chłopaki orzekli iż to kwesta utlenienia lakieru po kilku latach, oraz rys które przytępiają kolor i po detalingu kolor powinien być identyczny.

Przy okazji zapytałem się o kwestię głębi koloru po Cquartz i mówią że właśnie Cquartz daje połysk a wosk głębię. Oczywiście położenie wosku na Cquartz wyciągnie głębię, ale efekt jednak będzie inny niż na samym wosku. Cquartz idzie na 100% ze względu na ochronę lakieru, a z dodatkowym woskiem to zobaczę.
--==maly==---- pisze: Przód też bym obniżył bo wygląda trochę jak motorówka tył w dole przód w górze
Po podniesieniu przodu wygląd trochę cierpi ale wówczas samochód jest w 100% sprawny w mieście. Śpiochy, krawężniki nie stwarzają większego problemu niż w normalnych samochodach. Na sesję zdjęciową go obniżę :-)
--==maly==---- pisze:koloru bardzo zazdroszczę.
Jak go zobaczyłem to się zakochałem :grin: Tylko trochę mnie drażni w nocy przy sztucznym świetle, gdyż wówczas wpada w fiolet.

Awatar użytkownika
--==maly==----
Posty: 2508
Rejestracja: śr sie 06, 2008 09:21
Auto: M3 F80 17"
Lokalizacja: Warszawa

Re: M3 Competition

Post autor: --==maly==---- » wt maja 31, 2011 15:34

Kolor jak dla mnie chyba najładniejszy w M3 e46 poza individualami bo tam jest kilka pięknych kolorów.
Jak chcesz jeździć z tak ustawionym przodem podniósł bym jednak i tył choć trochę rozumiem zamysł bo przód możesz skręcić w każdej chwili a z tyłem jest sporo zabawy jednak ja bym nie wytrzymał z takim ustawieniem.
Co do brudu zauważyłem,że na większości fotek i w ruchu ulicznym widziałem Cię dwa razy i zawsze strasznie brudne są felgi chyba te klocki które masz muszą bardzo mocno pylić.

Awatar użytkownika
kostek_ja
Posty: 2623
Rejestracja: pn wrz 24, 2007 02:12
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: M3 Competition

Post autor: kostek_ja » wt maja 31, 2011 21:29

Z tymi kołami jest prostsze wyjaśnienie :-) Mam 2 zestawy. Torowy i w trasę. Po Warszawie często jeżdżę na mieszanym. Ogólnie często zmieniam koła w zależności od potrzeb i bardzo często do zmiany dochodzi niedługo po umyciu auta. Samych kół już mi się myć nie chce. Po prostu leniwy jestem :-)

A co do pylenia klocków, to sam nie wiem. Seryjne klocki podczas użytku torowego też dosyć mocno pyliły. Te może trochę bardziej ale pewny nie jestem.

Awatar użytkownika
--==maly==----
Posty: 2508
Rejestracja: śr sie 06, 2008 09:21
Auto: M3 F80 17"
Lokalizacja: Warszawa

Re: M3 Competition

Post autor: --==maly==---- » wt cze 07, 2011 19:45

I jak wyszły poprawki w Car SPA? Auto już odebrane?

Awatar użytkownika
kostek_ja
Posty: 2623
Rejestracja: pn wrz 24, 2007 02:12
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: M3 Competition

Post autor: kostek_ja » wt cze 07, 2011 22:04

Samochód wciąż nie odebrany. Dokładnie co i jak opiszę jak odbiorę.

ODPOWIEDZ