M3 reaktywacja

sly82
Posty: 45
Rejestracja: czw kwie 26, 2007 00:32
Lokalizacja: europa

M3 reaktywacja

Post autor: sly82 » pt mar 23, 2012 23:42

Trochę faktów jestem 3 właścicielem auta choć tak naprawdę 2-gim bo auto sprowadził rejestrował mi w PL znajomy auto w moich rękach 6lat jest to M3 rocznik 95 pierwsza rejestracja w 1998 auto stało nie używane od 2002-2005 roku w garażu przebieg auta 73tyś km udokumentowany fakturami z serwisu. Co do Historii auta to kupiłem je gołe z wyjętym wnętrzem powoli składałem je w całość przedni fotel kierowcy robił jako siedzonko garażowe stąd jego stan reszta siedzeń praktycznie idealna auto miało przerysowany prawy dół od koła do koła. Próg i reszta zrobione jak należy.Auto miało kilka elementów nie oryginalnych ale po moich wymianach nie oryginalnymi elementami są jeszcze listwa boczna i zderzak przód który jest zderzakiem AC Schnitzer, kierownica jest oryginalna tak wyszło po vin w tym modelu montowali aż 5 typów kierownicy.Zawias ori bez luzów itd amory na 70% sprawne mierzone w tamtym tygodniu auto zbieżne proste itd nie ma drgań na kierownicy bardzo przyjemnie się nim jeździ.Autko mechanicznie idealne blacharsko też niczego sobie nie ma korozji itd lakier posiada kilka rys ale to nie jest nowe auto prawy bok od dołu do listwy bocznej lakierowany reszta auta lakier fabryczny.Silnik i skrzynia cyka idealnie vanos cichutki nie hałasuje czy zimny czy gorący jest cicho biegi wchodzą precyzyjnie nie wyskakują.Auto jeździ na Liqui Moly 10W60.Auto postanowiłem zostawić dla siebie i doprowadzić do pełnego ori z elementów które już zrobiłem to wszystkie palstiki osłony chłodnicy wyciszenia wnętrza. Powrót do oryginału z audio HK radio ze zmieniarką wszystko gra jak powinno zostały jeszcze dwa elementy zderzak i listwa no i paskudny boczek od pasażera jak ktoś ma to chętnie kupię z vinu:

Kod typu BG91
Typ M3 (EUR)
Typoszereg E E36 (2)
Seria 3
Rodzaj konstrukcji COUPE
Układ kierowniczy LL
Drzwi 2
Silnik S50
Pojemność skokowa 3.20
Moc 236
Napęd HECK
Skrzynia biegów MECH
Kolor ESTORILBLAU METALLIC (335)
Tapicerka TEILLEDER W.N./GRAU (N5TT)
Data prod. 1995-11-21


Wyposażenie

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)
S243A AIRBAG FOR FRONT PASSENGER Poduszka powietrzna pasażera
S354A GREEN STRIPE WINDSCREEN Szyba przednia ziel. z klinem ziel.
S401A SLIDING/VENT ROOF, ELECTRIC Dach przesuwno-uchylny elektryczny
S415A SUNBLIND FOR REAR WINDOW Roleta przeciwsłoneczna tylna
S428A WARNING TRIANGLE Trójkąt ostrzegawczy i apteczka
S494A SEAT HEATING F DRIVER/FRONT PASSENGER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera
S498A HEADRESTS IN REAR, MECHANIC. ADJUSTABLE Zagłówki w siedzeniu tylnym mechaniczne
S510A HEADLIGHT BEAM-THROW CONTR. F LOW BEAM Regulator zasięgu świateł
S534A AUTOMATIC AIR CONDITIONING Klimatyzacja automatyczna
S556A EXTERIOR TEMPERATURE DISPLAY Wskaźnik temperatury zewn.
S669A RADIO BMW BUSINESS RDS Radio BMW Business RDS
S674A HIFI LOUDSPEAKER SYSTEM HARMAN KARDON System HiFi Harman Kardon
S690A CASSETTE HOLDER Uchwyt kasety
S710A M LEATHER STEERING WHEEL M Kier. sport. wielofunk.
L801A GERMANY VERSION Wersja krajowa Niemcy/Austria

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)
S915A BODY SKIN CONSERVATION, DELETION Brak konserwacji pokrycia zewn.



Aktualne fotki:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony sob mar 24, 2012 01:19 przez sly82, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
--==maly==----
Posty: 2508
Rejestracja: śr sie 06, 2008 09:21
Auto: M3 F80 17"
Lokalizacja: Warszawa

Re: M3 reaktywacja

Post autor: --==maly==---- » sob mar 24, 2012 00:47

Zderzak przedni niestety też masz nie oryginalny.

sly82
Posty: 45
Rejestracja: czw kwie 26, 2007 00:32
Lokalizacja: europa

Re: M3 reaktywacja

Post autor: sly82 » sob mar 24, 2012 00:50

Wiem ale jakoś mi bardziej pasi ten od Schnitzera jak oryginał choć mam już ori zakupiony

m3m3
Posty: 44
Rejestracja: czw lut 09, 2012 13:05
Lokalizacja: Polska

Re: M3 reaktywacja

Post autor: m3m3 » czw mar 29, 2012 22:44

Fajne autko szczególnie że w 1995r z silnikiem 3.2 dużo ich nie wyszło. Produkowali chyba od września do grudnia około 600szt a w tym zestawieniu może około 50 z tego pewnie sporo już skasowanych lub na torze. W rejestrze M jest tylko 7szt z tego rocznika i z 3.2L więc auto też ciekawe pod względem kolekcjonerskim.Doprowadź ten boczek do porządku bo po za nim autko bardzo ładne a i te białe mieszki zmień na czarne bo się źle zgrywają z tą tapicerką ale to tylko moje zdanie

D666EVIL
Posty: 6
Rejestracja: czw gru 26, 2013 22:09
Auto: M3 e36,M5 e60

Re: M3 reaktywacja

Post autor: D666EVIL » sob gru 28, 2013 00:12

śliczne autko

ODPOWIEDZ