BMW E36 M3 evo SMG etoril blau Coupe 1998

dom
Posty: 54
Rejestracja: sob gru 12, 2009 20:01
Lokalizacja: uk Luton
Kontakt:

BMW E36 M3 evo SMG etoril blau Coupe 1998

Post autor: dom » sob gru 12, 2009 21:20

Witam wszystkich..Nazywam sie Dom i mieszkam w UK...OD tygodnia Jestem szcześliwym posiadaczem M3..Moja przygoda z Bmw wkońcu ewoluowała i na 11 miejscu w kolejce padło w końcu na ten jedyny wymarzony model ;)))).Idealny jak ze snu czyli estoril balu i sliver light vader.Czyli najsmaczniej jak można..Kwestia gustu.Dodał bym zdjęcia jak bym wiedział jak. Moje pruby skończyły sie informacja o skontaktowaniu sie z administratorem strony czego jeszcze niezrobiłem ,ale co sie odwlecze to...Jestem wielkim miłośnikiem Marki zakochany od małolata sukcesywnie zaliczam kolejne modele i kolejne serie.było e30 is,e36 318 is sedan 1990 ,e36 328 sport cabrio 1999,e46 320d 2000,e46 330 sport 2002,e46 320d 2002,528 1999,525 1998,730 1996,nie w tej kolejnosci ale wiem jedno że e36 m3 daje mi to co w bmw najbardziej kocham właśnie ten model i ta linia kreci mnie najbardziej wiec mimo tego ze za ta cenne mozna kupic naprawde mlodsze ale nieznaczy ze lepsze ...mka tak jak w opisie ponadto....101 k przebiegu ,full service ostatni 500 mil temu na 750 funtaa plus 4 nowe opony..całe stosy rachunków potwierdzajace wiargodnosć servisu na kilkanasice tysiecy F.Wszytskie przeglady MOT od 30 tys po dzis dzien .Auto po stage 2 czyli remap I kompletny wydech milteka .Moc narazie pozostaje tajemnica jej samej generuje wystraczajaco by kreować uśmiech na twarzy i ogarniać wszech obecna euforia...Przy okazji wrzuce ja na hamownie ,sam jestem ciekaw..Pozdro dla wszystkich wracam studiować forum od dechy do dechy i uaktualnic wiedze adekwatnie do nowej zabawki...elo
Ostatnio zmieniony czw sty 28, 2010 16:04 przez dom, łącznie zmieniany 1 raz.

panicz
Posty: 82
Rejestracja: ndz sie 30, 2009 17:22
Lokalizacja: pomorze
Kontakt:

Re: BMW E36 M3 evo SMG etoril blau Coupe 1998

Post autor: panicz » ndz gru 13, 2009 13:02

jako pierwszy pozwole sobie przywitac nowego uzytkownika i jego bestie :wink: ..
zapowiada sie ciekawie jak najszybciej dawaj jakies foty bo jestem ciekaw jak sie prezentuje,i jakis filmik z glosem tego wydeszku tez by sie przydal :wink: ,z twojej wypowiedzi wynika ze bardzo zadbana sztuka..pochwal sie jak sie prezentuje
pozdro
BMW nie tylko auto PASJA!!

dom
Posty: 54
Rejestracja: sob gru 12, 2009 20:01
Lokalizacja: uk Luton
Kontakt:

Re: BMW E36 M3 evo SMG etoril blau Coupe 1998

Post autor: dom » ndz gru 13, 2009 14:22

Wielkie dzięki za pomoc w ogarnięciu tematu wrzucania fot..PoZdro..A oto moje 2 z 3 bliskich sercu lalek..

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

rutek
Posty: 163
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 15:48
Auto: ///M3 E36 Coupe
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: BMW E36 M3 evo SMG etoril blau Coupe 1998

Post autor: rutek » ndz gru 13, 2009 15:01

Bardzo ładna. Od razu widać, że zadbana :-)
Tylko troszkę zaparowane klosze :razz:

Gratuluje zakupu :wink:

panicz
Posty: 82
Rejestracja: ndz sie 30, 2009 17:22
Lokalizacja: pomorze
Kontakt:

Re: BMW E36 M3 evo SMG etoril blau Coupe 1998

Post autor: panicz » ndz gru 13, 2009 15:14

no i to mi sie podoba,tak jak sie spodziewalem bardzo loadna sztuka,i pozadek masz pod amska to tez mi sie podoba :wink: traktuj ja odpowiednio to bedzie ci dlugo slozyla :-)
..a co to za czerwony krazownik,jakie parametry?
... aaa i omal bym zapomniel kiedy foty twoich 3 bliskich sercu wspolnie:razz: dwie juz sa..a gdzie trzecia :?: :mrgreen:
pozdro
BMW nie tylko auto PASJA!!

Daniel_Bmw
Posty: 43
Rejestracja: ndz lis 01, 2009 21:29
Lokalizacja: Sochaczew

Re: BMW E36 M3 evo SMG etoril blau Coupe 1998

Post autor: Daniel_Bmw » ndz gru 13, 2009 15:55

Rzeczywiście ładna sztuka:)a w m3 bedziesz robił jakieś mody?czy nie?A myślałeś coś nad rozpórką czy odpuszczasz?:)Pozdro

dom
Posty: 54
Rejestracja: sob gru 12, 2009 20:01
Lokalizacja: uk Luton
Kontakt:

Re: BMW E36 M3 evo SMG etoril blau Coupe 1998

Post autor: dom » ndz gru 13, 2009 16:26

Trzecia lalka robi właśnie obiad a jej foty niestety nieznajdą sie na tym forum ;))))))
Czerwona strzała to moje 3 w życiu Fiero (PONTIAC FIERO 1986 2.8 v6 iron duke auto).Jak narazie jeszcze w trakcie prac ,wsumie to wykończeniu .Kupione rok temu za 600 F od pierwszego włąściciela amerykanina żyjącego w bazie wojskowej USA w uk.Ponadto prowadzi speed garage w alderschot mecce amerykańskich aut gdzie właśnie stało i na mnie czekało miedzy hamerami corvetami i reszta rodzynków.Z biegiem lat lakier wypłowiał był troszke brudny i zarośnięty mchem ,ale cały kompletny i sprawny od a do z łącznie z klima elektryka itp itd technicznie wsiadać i latać.Wiec przygarnołem rozebrałem na cześcipierwsze wyjołem silnik odmalowałem wyczyściclem cała wiazke komore itd..nowy lakier ferrari roso red z bolidu f1 ,zmieniłem kolor wnętrza z szarego na czerwień poszla nowa tapicera ,jeszcze tylko nowe siedzenia ,planuje vadery ,przekładałem i psuje jak ulał i z nowym rokiem pod wiosne bedzie mozna latać
Ostatnio zmieniony sob sty 02, 2010 21:23 przez dom, łącznie zmieniany 1 raz.

dom
Posty: 54
Rejestracja: sob gru 12, 2009 20:01
Lokalizacja: uk Luton
Kontakt:

Re: BMW E36 M3 evo SMG etoril blau Coupe 1998

Post autor: dom » ndz gru 13, 2009 16:44

Jak narazie to mam jazde z ubezpieczalnia na setki firm w uk przelecialem wiekszosc i najtańszeopcje wahaja sie od 1400 f do 4000 na rok za oc prz wieku poniżej 25 jak ja.Szukam alternatywy do przełkniecia chyba zdecyduje sie na ubezpieczenie na chandlarza fur 900 za podstawowa ochrone i smigam czym chce czy to m3 czy lambo dzwonisz i zmieniasz tylko rejestracje,niejest to niestety formalnie do końca legalne i zdeka sciemnione z danymi oczywiscie pierwszy ojciec ja jako uzytkownik i pozatym konieczne jest zarejestrowanie firmy ale niesprawdzaja tego,dopuki nie bedzie dzwona ..czyli typowa podkladka pod psy w razie kontroli i tak nastepne 10 miesiecy do spelnienia czyli 25 lat i potem bede latal czym chce i za półceny....Mody jak najbardziej predzej czy póżniej wszystko uzależnione od floty . napewno wbije gwinty i nowe laczki co za tym idzie rozpurka przud tył i dalej jak finanse pozwola.Marzy mi sie soft turbo jakiś intercooler dobry prog na ecu no ale zobaczymy co czas pokaże.puki co skupie sie na wizualnym aspekcie ,ma być jak nowa od śróbki po uszczelke każdą kostke i kabelek ...ponizej na fotce coś co naprawde mi sie podoba i tak chce zrobić swoja bliska oryginały ale z lekka nutką dekadencji :)))))))Obrazek
Obrazek

Obrazek

Dino444
Posty: 1343
Rejestracja: sob maja 26, 2007 13:04
Lokalizacja: Bedford
Kontakt:

Re: BMW E36 M3 evo SMG etoril blau Coupe 1998

Post autor: Dino444 » ndz gru 13, 2009 17:31

Wiatm "sasiada" ;) Ladna sztuka gratuluje! Jak sprawuje sie SMG? I jakies dywaniki by sie juz do srodka przydaly na te pore roku:) Co do ubezpieczenia to wiem o czym piszesz sam to przechodzilem jak mialem tu swoje M3. Ale 1400Ł to w sumie itak dobry wynik hehe. Wpadnij sie pochwalic jak bedziesz gdzies w okolicy pozdrawiam!
BMW ///M POWER M3 E36--->M5 E34--->??

panicz
Posty: 82
Rejestracja: ndz sie 30, 2009 17:22
Lokalizacja: pomorze
Kontakt:

Re: BMW E36 M3 evo SMG etoril blau Coupe 1998

Post autor: panicz » ndz gru 13, 2009 17:33

no tak co do tego ubespieczenia to na tych wyspach to sobie ceny takie dowalaja ze bania mala ;) ..fiero fajne i sporo pracy w nie wlozyles ciekawa replica by z tego wyszla kiedys o tym myslalem ale za duzo $$$ by trzeba bylo wpompowac a pozniej to i tak tylko replica..

noo plany dobre auto zeby slozylo to trzeba o nie dbac i dokarmiac odpowiednio :razz: to i bedzie sie odwdzieczac nalezycie..i wiadomo od siebie mozna tez cos zrobic przy aucie tez jestem zdania ze zawsze cos mozna poprawic aby tylko nie isc w strone "wies tuningu" to bedzie git..felga ciekawa a nie myslales o 19 z M3 E46 ciekawie sie na nich prezentuja i pasuje do twojego koloru kumpel na takich jezdzil troche duze jak do E36 ale dadza rade i WOW tez robia :wink:
BMW nie tylko auto PASJA!!

dom
Posty: 54
Rejestracja: sob gru 12, 2009 20:01
Lokalizacja: uk Luton
Kontakt:

Re: BMW E36 M3 evo SMG etoril blau Coupe 1998

Post autor: dom » ndz gru 13, 2009 19:55

Siema...Dzięki wielkie już sie niemoge doczekać jak na legalu wezme lejce w rece i pognam przed siebie..Spoko dobrze wiedzieć że jest ktoś pod ręką w pobliżu z bagażem doświadczeń z m3 w razie co jakieś namiary sendnij na priv.Napewno podbije z new bedford mam w prostej lini do BED i to całkiem szybkiego odcinka nielicząć zjeba....ych kamer po drodze ale znam je napamieć i policji czesto też sie tam niewidzi wiec jak najbardziej wpadne prezentnąć strzałe ....Dzis korzystajac z okazji chwili wolnego wykopałem insurans za 790 w City insurance group.Jutro wpłace siano do ojca konta z którego będe płacił żeby uwiargodnic lipe w oczach ubezpieczyciela ;)))..Co do SMG to niemoge złego słowa powiedzieć do chwili kiedy sam zmieniam biegi automat raczej szału nierobi i jakoś niemoge sie do niego przekonać.Biegi wbija w moment i nawet ogarnia w czasie wykonywania małych evolucji nawet jak idzie auto bokiem ;) Tryb manual jak najbardziej tak ,auto odpada aż tak leniwy niejestem a po to jest skrzynia zeby służyła i reka pracowała ..Miedzy czasy w trakcie zmiany mogły by być krótsze i nieoszukujmy sie nic niezastąpi manuala , no ale wszystkiego w życiu trzeba sprubować tym razem padło na smg .Polatam troche poznam ją bardziej opisze szerzej...

dom
Posty: 54
Rejestracja: sob gru 12, 2009 20:01
Lokalizacja: uk Luton
Kontakt:

Re: BMW E36 M3 evo SMG etoril blau Coupe 1998

Post autor: dom » ndz gru 13, 2009 20:06

Tak jak piszesz kolego kwestia ubezpieczenia czasami przysparza wielu problemów ograniczajac ludzi do jazdy niechcianym autem bo koszt ubezpieczenie auta takiego ktore byś chciał jest niemożliwe albo poza granicami możliwości finansowych, czasami kilka krotnie przewyższającymi cene samego auta czyli prosty przykład na samego mnie ponizej 25 lat okolo 7000 f i to tanio .skutecznie odbiera możliwość jazdy szybkimi autami przez żadnych wrażeń młodych ludzi.No ale polak potrafi i niedaje sie walic w rogi przez system znajduje swuj system i płaci tyle ile chce wiec niejest żle .trzeba znac triki i prawa żadzące wycena ubezpieczenia trza wiedziec co i gdzie wpisać żeby było jak być ma...Co do fiero To już bardziej choroba niz zajawka tak jak pisałem wczesniej to już 3 wraca jak bumerang i towarzyszy od 7 lat czy to tu czy to tam...Mam jeszcze dużopracy w planie i jeszze napewnopotrwa zanim osiągne to co zamierzyłem ale jestem zadowolony z efektu pracy i napewno moge smiało powiedzieć że jest jednym z najładniejszych jakie sie zachowały ,stwierdzamna podstawie setek zdjęć które zgromadziłem

dom
Posty: 54
Rejestracja: sob gru 12, 2009 20:01
Lokalizacja: uk Luton
Kontakt:

Re: BMW E36 M3 evo SMG etoril blau Coupe 1998

Post autor: dom » ndz gru 13, 2009 21:03

Widebody DO e36 i kilka ciekawych opcji felg

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Venom
Moderator
Posty: 3181
Rejestracja: pn cze 16, 2008 13:07
Auto: E34 M5, E34 M5T, E24 635CSi
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Re: BMW E36 M3 evo SMG etoril blau Coupe 1998

Post autor: Venom » ndz gru 13, 2009 22:05

Twoje auto bardzo ladne. Kolorek przepiekny i ladnie kontrastuje z wnetrzem. Gratuluje super autka.

Fiero to zupelnie nie moj klimat, nie czuje amerynskich aut (no moze poza kilkoma wyjatkami). Dla mnie ani to ladne ani to nie jedzie.

Ciekawie sie czyta Twoj mlodziezowo_zanglizowany jezyk (pomijajac bledy ort)... hah :) - bez urazy.

Zycze Ci abys modyfikacjami nie zeszpecil autka ktore niewatpliwie jest teraz bardzo piekne :)

Pozdrawiam

dom
Posty: 54
Rejestracja: sob gru 12, 2009 20:01
Lokalizacja: uk Luton
Kontakt:

Re: BMW E36 M3 evo SMG etoril blau Coupe 1998

Post autor: dom » pn gru 14, 2009 16:43

Dzieki ,spoko że sie bunia podoba...Sory za błędy ale nieprzykładam do nich zbytnio uwagi.Pisze za szybko i zazwyczaj niemam dużo czasu ,robie to wieczorami.Wydaje mi sie ze niepowinno stanowić to dla nikogo problemu...;))Przecierz matura już dawno za mną..W ramach przeprosin dałem sobie chwile i wrzuciłem małe co nieco o e36

URL=http://img509.imageshack.us/i/44766568.jpg/]Obrazek[/URL]

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony sob sty 02, 2010 21:25 przez dom, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ