Nurburgring

Spotkania na torze i wszystko co sie z tym wiaze
Keepsake
Posty: 243
Rejestracja: śr lis 21, 2007 16:30
Lokalizacja: zza winkla
Kontakt:

Re: Nurburgring

Post autor: Keepsake » czw lis 22, 2007 11:13

WOW. Najbardziej ta felga z wyrwanym środkiem.

Awatar użytkownika
adams
Posty: 131
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 19:39
Lokalizacja: Kluczbork
Kontakt:

Re: Nurburgring

Post autor: adams » pt gru 07, 2007 17:43

ta felga ma wyrwany srodek czy przewrocona na druga strone? :roll:

Marcin_Os
Posty: 2703
Rejestracja: pn lut 05, 2007 09:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nurburgring

Post autor: Marcin_Os » pt gru 07, 2007 19:34

Środek został, popękała na obwodzie.
jest M3 E36 Turbo 425KM/572Nm było, teraz hgw ale więcej...
było M5 E39x2, M5 E60x2

Adamu
Posty: 185
Rejestracja: wt paź 10, 2006 18:31
Lokalizacja: Wawa/Suwałki
Kontakt:

Re: Nurburgring

Post autor: Adamu » pn sie 11, 2008 15:15

Dobra to ja bardziej na temat:

Wczoraj bylem :D Dokladniejsza relacja ze zdjeciami i filmikiem za kilka dni.
MEGA miejsce, dzieki mateusz za wskazowki :wink:

3 przejazdy zrobione :twisted: czasy od konca pacholkow do bilbordu audi imo przyzwoite ale jade chyba jeszcze raz bo tor powala.
1 przejazd 11m05s z dsc
2 przejazd w4osoby i klima :580: 11.40 jest nagrany wrzuce na youtube, dsc
3 przejazd 2 osoby czas wyszedl no dsc 11.05 ale sa tam 2 pelne zatrzymania tak po 30s straty kazde. Na 2 ostrych zakretach w prawo pompie zabraklo paliwa (rezerwa :oops: ) i komp wywalil blad, silnik nie gasl ale gaz do podlogi a auto stawalo tak jakby na luzie sie dotoczyc do zatrzymania (centralnie zatrzymalem sie 2 razy na samym torze :oops: ) Myslalem z kolega ze laweta nas czeka... Czas szacuje bez tych problemow na 10.05 - 10.10 nie wiecej :grin: Wrzuce na youtube to sami stwierdzicie. Vmax zrobiony na tym dlugim luku w lewo i w dol to 200


generalnie tor jest mega trudny i trzeba tak z 50 kolek zeby walczyc o czas :wink:
Ring taxi jezdzilem :-D Ogarnieci goscie nieziemsko sa :twisted: czas 8.55.

Jade jeszcze raz chyba w przyszlym tygodniu. :-D

Wyprzedzalem: boxstera, detomaso, 3xVGTI, 328, ctr celica gt four szlismy razem od mego jednego zatrzymania do konca toru a i tony motorow.

Nas wyprzedzaly :-D : altea, mosler, 135ti, coupra r robiona, ctry, gt2, gt3, turbo, ring taxi i wiele wiele innych ;) Generalnie kazda minuta na tym torze to naprawde przepasc predkosci. Ring taxi itp. naprawde ogarnieci zawodnicy w e30 itp naprawde tam wymiataja i widac potezna roznice :wink:

P.S. Sorki za brak PL znakow ale siedze w kawiarence i dostepne mam znaki jak ÖÄ a nie nasze ;)
Nurburgring btg 9.45 stock compacto
www.4lejdis.pl; tomecanic.pl systemycrm.pl itd

Koki
Posty: 469
Rejestracja: pn maja 07, 2007 23:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nurburgring

Post autor: Koki » pn sie 11, 2008 22:04

Gratulacje :grin: , i tylko pozostaje mi pozazdrościć śmigania po Nordschleife...

Awatar użytkownika
Maros
Posty: 2546
Rejestracja: ndz paź 08, 2006 23:00
Auto: M5F10, M3E92, M3E46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nurburgring

Post autor: Maros » wt sie 12, 2008 01:29

Mieliśmy zrobić w tym roku mtrack na nurburgringu i co? :cry:

SyTy
Posty: 710
Rejestracja: pn lut 18, 2008 13:53
Lokalizacja: Warszawa/Koszalin

Re: Nurburgring

Post autor: SyTy » wt sie 12, 2008 11:15

mateush pisze: Nie wiem jeszcze jak i kiedy, ale chcialbym zorganizowac jakis wspolny wyjazd Mforum na Nurburgring...
no to może w końcu coś zrobimy w tym kierunku, ja jestem chętny, Maros, do końca roku jeszcze kupa czasu :idea:
No Fear - No Fun!

Awatar użytkownika
*MATI*
Posty: 173
Rejestracja: sob maja 03, 2008 12:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Nurburgring

Post autor: *MATI* » wt sie 12, 2008 11:27

Nie powiem oglądajac zdjecia az mnie ciary przechodzą :twisted: jesli taki wyjazd miał by sie odbyc to bardzo chetnie pojade :wink:
Profesjonalny Serwis Samochodowy oraz Pomoc Drogowa www.MatCars.pl

Adamu
Posty: 185
Rejestracja: wt paź 10, 2006 18:31
Lokalizacja: Wawa/Suwałki
Kontakt:

Re: Nurburgring

Post autor: Adamu » śr sie 13, 2008 19:36

Naprawdę warto. :twisted:
Jadę w niedzielę ponownie :mrgreen:

Nie wiem co na to mój klekot ale powalczymy. Właśnie ściągam sobie M3 challenge i tor żeby się go lepiej nauczyć, mam też 30 stron opisu zakrętów i 2 filmy z własnych przejazdów. Chcę wklepać clarksonowi z jego 9.59 w jednak mocniejszym jagu. Myślę że się uda bez problemu :-)
A ogólnie to się opony przegrzewają (GY F1 :roll: robią się te taki wałęczki, kuleczki potopiopnej gumy ) i długo trzeba studzić autko... no i bardzo bardzo brakuje mocy... Zawias jak zawias jest słaby ale znany ale jest tam kilka miejsc gdzie możnaby zdecydowanie szybciej polecieć a u mnie się jedzie wtedy jak na wycieczce busem po okolicach. :-( Szczególnie odcinek w połowie toru jak już auto spuchnięte i długo pod górkę. :sad: Strasznie irytujące bo by się chciało pobawić więcej a się ni da. Zobacze jak duży wpływ miały braki w baku owocujące problemami pompy ale i tak zabawa jest przednia.

Cena 4 przejazdów 70 euro. Ze względu na konieczne długie chłodzenie auta i 5 wypadków (zaknięty tor w sumie przez ponad 3godziny) przez moją 7 godzinną obecność zrobiłem tylko 3 przejazdy. Ponad godzinę trwała zabawa z ring taxi (bez rezerwacji strasznie ciężko się wkręcić...) Tak żeby naprawdę powalczyć o sekundy IMO minimum 50 przejazdów i dobra lektura wcześniej...
Nurburgring btg 9.45 stock compacto
www.4lejdis.pl; tomecanic.pl systemycrm.pl itd

Marcin_Os
Posty: 2703
Rejestracja: pn lut 05, 2007 09:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nurburgring

Post autor: Marcin_Os » śr sie 13, 2008 20:07

Ja proponuję Play Station i Grand Turismo :wink: Można sobie wybrac jakieś auto zbliżone do swojego, dociążyć lub odciążyć, doadać mocy, ustwić skrzynie biegów i mamy prawie real :wink:
jest M3 E36 Turbo 425KM/572Nm było, teraz hgw ale więcej...
było M5 E39x2, M5 E60x2

Adamu
Posty: 185
Rejestracja: wt paź 10, 2006 18:31
Lokalizacja: Wawa/Suwałki
Kontakt:

Re: Nurburgring

Post autor: Adamu » śr sie 13, 2008 20:18

Powalczę z tym m3 challange. W kawiarenkach tu siedzę i nie mam czasu nic czarować, a zwyczajnie chcę się nauczyć gdzie są takie 2-3 niby zakręty gdzie się traci mega dużo czasu. Człowiek daje w hebel a tam prosta LOL
Pooglądam to sobie, przejadę się raz na bardziej spokojnie i później poodpinam wszystkie kagańce i zobaczę co dam radę wykrzesać po 5 kółkach. Moje auto raczej jedździ podobnie/ciut wolniej niż s-type diesel a Sabine zrobiła the ring w 9.12 więc mam jeszcze tutaj gigant bufor do nadrabiania :grin: Kilka lat by trzeba chyba tylko tam siedzieć ;)

A szczerze to ten diesel strasznie krzaczy sprawę na torze... Nie wiedziałem że na 4 da radę pojechać 180 a tu zobacz dał jak nie było sensu 5 wrzucać itp. Non stop po czerwonych polach się lata i miesza jak w zupie tym lewarkiem... :lol:
Nurburgring btg 9.45 stock compacto
www.4lejdis.pl; tomecanic.pl systemycrm.pl itd

Awatar użytkownika
Maros
Posty: 2546
Rejestracja: ndz paź 08, 2006 23:00
Auto: M5F10, M3E92, M3E46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nurburgring

Post autor: Maros » czw sie 14, 2008 11:12

biedne to Twoje auto :wink:

Adamu
Posty: 185
Rejestracja: wt paź 10, 2006 18:31
Lokalizacja: Wawa/Suwałki
Kontakt:

Re: Nurburgring

Post autor: Adamu » pn sie 18, 2008 12:58

Bylem ponownie :D

2 przejazdy zrobilem. Tym razem w dzien to bylo naprawde masakrycznie ciasno. Non stop ktos przed i za... 10:20 nagrane :) fajny przejazd

Trafilem tez na trybune ADAC 1000km rennen czyli te wszystkie Audi R12 i inne prototypy od porsche itp. Pozniej jeszcze udalo sie wbic do pit stopow :)

Okolo 19 wrocilismy na nordschleife i bylo mega mega pusto wiec dokupilem jeden przejazd i czas wyszedl 9.59. Przez 1/3 toru ktora jeszcze znalem i jest z gorki trzymalem sie jakos ctra z klatka itp. 240PS Caly czas mi lekko odchodil ale nawet jak byl dalej to widzialem gdzie i jak hamowac. Pozniej spalilem hample i wpadlo mi sie prawa strona na pobocze, zanim sie poogarnialem civica nie bylo i samemu jechalem reszte trasy i naprawde czuc jak fajnie tam jechac z szybkim pilotem. :D Znajomosc trasy to podstawa...

A generalnie tak zgrzaly sie tarcze ze jak polalem felge kolo srob to sauna to malo LOL. A i mi olej z piasty troche wyplynal od temperatury. :/

Zielone pieklo naprawde powala. :)
Nurburgring btg 9.45 stock compacto
www.4lejdis.pl; tomecanic.pl systemycrm.pl itd

Adamu
Posty: 185
Rejestracja: wt paź 10, 2006 18:31
Lokalizacja: Wawa/Suwałki
Kontakt:

Re: Nurburgring

Post autor: Adamu » śr sie 20, 2008 15:19

http://rapidshare.com/files/138736630/N ... g.wmv.html

poskladalem delikatnie i wrzucilem filmik z przejazdu okolo 10m20s. Prosze o uwagi. Znajomość toru słabiutka i to relatywnie widać. Jest tylko kilka miejsc gdzie jechalem na grubo.
Uprzedzam pytanie. Tak z tą merivą to się zmieściłem na grubość lakieru... :roll: Mało zabawna sytuacja. ;)
Nurburgring btg 9.45 stock compacto
www.4lejdis.pl; tomecanic.pl systemycrm.pl itd

Awatar użytkownika
Maros
Posty: 2546
Rejestracja: ndz paź 08, 2006 23:00
Auto: M5F10, M3E92, M3E46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nurburgring

Post autor: Maros » śr sie 20, 2008 18:17

Co Ty tam mieszkasz, że ostatnio co tydzień tam jestes? :)

Z uwag to tylko taka, że po programie dużo lepiej by Ci się tam smigało ;)

ODPOWIEDZ